Skocz do zawartości
andzejus

Kalibracja Pada Pod Fpp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po latach grania w Q3, przerzuconych kilogramach myszek i podkladek, naszlo mnie na typowo relaksacyjne granie, bez stresow i wyzwisk na serwerach ;) Jak relaks, to wygoda, jak wygoda to kanapa i wyciagniete nogi, jak kanapa... to i pad ;) Zupelnie nie przeraza mnie koslawosc takiego rozwiazania, mam natomiast pewne watpliwosci. Oto i one:

Zaopatrzylem sie w pady od Xboxa (Controller S), przerobilem na usb, podpialem pod pcta i faktycznie dziala, za pomoca programow typu Xpadder mozna smialo grac we wszystko. Interesuje mnie jednak kwestia kalibracji/ustawien galek analogowych. Oczywiscie dokladnosci myszki nie uzyskamy, ale nie o to przeciez chodzi. Osobiscie nie mialem stycznosci z fpp i konsolami, ale obserwujac na youtubie filmy ukazujace gameplay HL2 na Xboxa widac plynnosc i mozliwosc dosyc dokladnego regulowania pracy "celownika" w zakresie wolno/szybko :) U mnie, no coz... analogowosc jest pelna, wyglada to natomiast jakby dzialalo zero-jedynkowo. Czy ktos staral sie uporac z ta kwestia? Czy emulacja myszki powinna odbywac sie przy wlaczonej czy wylaczonej akceleracji? Czy istnieje jakis program do zmiany liniowosci dzialania analogow? W jaki sposob HL2 na konsole jest "przystosowany" do pada? Czym rozni sie od wersji na PC? Moze istnieja jakies programy typu Pinnacle Game Profiler, ktore potrafia rozwiazac moj problem? Moze po prostu wszystko jest kwestia wprawy ?

 

Z gory dziekuje za zainteresowanie tematem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...