Skocz do zawartości
sts

Nagrywarka Od Laptopa Na Sata

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, właśnie nie bardzo z wym działaniem, bynajmniej u mnie... Kupiłem dziś nagrywarkę slim sata. Patrzę, a tam gniazdko do przewodu od napięcia jest o połowę krótsze, to od danych pasuje... na allegro nie znalazłem przejściówki... jak to rozwiązać? proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to musi pasować

Dołączona grafika

Może tylko należy obciąć kawałek wtyczki zasilającej

Dołączona grafika

Bo na foto widać że kabelki zajmują tylko pewną cześć wtyczki.

 

Edyta

Dzis przypadkiem znalazłem

http://www.hardforum.com/showthread.php?t=1369980

 

 

Micro sata cabel

Edytowane przez sts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszylo sie cos z tematem? Bo sam sie przymierzalem do zlozenia takiego malego kompa na feel 202/302 ale mnie troche wrylo z tym dzikim zlaczem SATA w slim DVDRW. Da sie to jakos obejsc? Nigdize tych glupich przejsciowek nie moge znalezc, a przecierz ludzie jakos kupuja te budy i skladaja na nich kompy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ale sam ostatnio widzialem debilna nagrywarke ktora sata mialqa identyko ale zasilajace mialo zabek na srodku....co gorsza to brak opisu i nie wiadomo czy ciac czy nie ryzykowac......

dlatego lubie stadardy - jak cos nie spelnia to nawet nie tykam bo beda same problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystkie slimy sata maja posrane zlacza. Czy chociarz ATA-ow slimy maja standardowe 44pinowe jak w dyskach od lapkow bo narazie tylko to udalo mi sie wymyslic by nie rezygnowac z itxi tej budy.

 

EDIT Niestety Slim ATA maja jeszcze bardziej zrypany intefejs. Co za obled.

Edytowane przez marioking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już do kupienia odpowiednie przejściówka

klik

Kabel SATA Slimline 6+7 > Sata 7 PINUmożliwia podłączenie napędu typu Slim Sata w do dowolnego złącza SATA na płycie głównej.
lub klik2

lub klik3

 

Linki zupełnie przypadkowe.

Edytowane przez sts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...