Skocz do zawartości
Micho1010

Jaki Ram I Ile Pamięci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar dokupić pamięci do blaszaka oto moja konfiguracja:Gigabyte GA-M61PME-S2 Athlon 4000x2 geforce 8600GT 1GB ram bezfirmowe zasiłka także bezfirmowa 400wat windows XP.Moje pytanie brzmi czy lepiej dokupić 1GB i czy 2GB.Komputer ma mi służyć do grania a za jakiś rok lub dwa mam zamiar przejść na viste dodam że mam zamiar deko podkręcić procesor i grafe(ale bez szaleństwa bo zasilacz słaby... :sad: )Jak mi polecacie warto kupić 2gb czy reszta komputera nie bedzie i tak wykorzystywała tyle pamięci ??? Z góry dzieki za wszyste odpowiedzi POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój - do tego zestawu wystarczy 2GB. A vista z wyłączonym Aero także nie zjada tyle pamięci.

 

Krótko - 2GB, a zamiast kolejnych 2GB jakiś normalny zasilacz.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałbym się chociaż jakiś fortron z allegro, bo na zasilaczu no-name to ja bym nie pracował.

 

I proszę nie opowiadać bzdur że do Visty potrzebne jest 4GB ramu. Ja mam 3GB i muszę powiedzieć, że nie udało mi się jeszcze tego zapełnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I proszę nie opowiadać bzdur że do Visty potrzebne jest 4GB ramu. Ja mam 3GB i muszę powiedzieć, że nie udało mi się jeszcze tego zapełnić.

 

Nooo patrząc na najnowsze gierki 3 giga, minus minimum 500 mega na viste .... zostaje około 2,5 to na najnowsze tytuły naprawdę nie jest dużo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki że u mnie w płycie są tylko dwa wejścia na Ram :angry: I nie wiem czy jest sens kupywać 2GB w jednej kości czy zmniejszyć wydatek i chlapnąć 1GB i będą chodzić w dualu jak poleciacie jak narazie dopuki chodzą gierki to na xp będę śmigiał 1giba czy 2 giba co wybrać??? :neutral:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz 2 giga w jednej kostce, w razie co dokupisz sobie drugą i wszystko ładnie będzie, jak weźmiesz 2x1 to lipa, będziesz musiał sprzedawać i kupować od nowa, bez sensu, ram teraz tani, nawet na allegro spróbuj coś upolować, ram można kupić bo albo działa, albo nie, łatwo sprawdzić, ja pamiętam jak na początku zeszłego roku też myślałem że 2x512 starczy a teraz szybko zdanie zmieniłem, ramu nigdy za wiele i się nie zużywa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem już w sklepie 2GB w jednej kosci Kingstone Mogłem brac 1gb bo teraz nie wokorzystuje wogule tych 3gb max jaki mi sie udalo wykorzystac to 1.5gb na win XP ale jest ok od przybutku glowa nie boli dzieki za porady temat do zamkniecia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...