Skocz do zawartości
XPit

prawdziwi specjalisci od komputerów - ranking

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko się kreci wokół kasy!

 

Ktoś tu wspomniał o sposobie łączenia sie z netem! I właśnie o to chodzi. Jak sie łącze przez modem :(  to tylko otwieram posty i czytam offline, jak siedze na sdi :D , co sie nie często zdarza :(   to w miare możliwości odpowiadam na problemy. Nie sądze żeby wszyscy ci którzy mają powiedzmy ponad 300 postów łączyli sie poprzez modem, a jeśli tak jest to z góry przyznaje mu tytuł "SAMARYTANINA ROKU" :D  :D  :D  

 

 

Prawie każdy w  podpisie ma wypisany sprzęt, proponuje dorzucić jeszcze sposób łączenia sie z netem :D  

 

:?  :?  :?  :?  :?  :? A i jeszcze konia z rzędem temu który wyjaśni mi dlaczego ten topic jest na software :?  :?  :?  :?  :?  :?

No ja łącze się przez modem, dokładnie przez tepse i mam ponad 600 postów.... Rzadko korzystam z netu gdzie indzie niż w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]No ja łącze się przez modem, dokładnie przez tepse i mam ponad 600 postów.... Żadko korzystam z netu gdzie indzie niż w domu.

:!: :!: :!: :!: No chyba żartujesz :!: :!: :!: :!:

 

A kto ci płaci rachunki?????????

 

Ja przez ostatnie trzy miesiące zaniosłem im ponad 1000 zetów! (a łączyłem sie tylko poza szczytem)

 

Ode mnie masz wielki wirtualny puchar!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]No ja łącze się przez modem, dokładnie przez tepse i mam ponad 600 postów.... Żadko korzystam z netu gdzie indzie niż w domu.

:!: :!: :!: :!: No chyba żartujesz :!: :!: :!: :!:

 

A kto ci płaci rachunki?????????

 

Ja przez ostatnie trzy miesiące zaniosłem im ponad 1000 zetów! (a łączyłem sie tylko poza szczytem)

 

Ode mnie masz wielki wirtualny puchar!!! :D

Rachunki mam od 150-250zł. A płacę je sam. Czasem trochę zarobię, czasem dostane trochę kasy.... Zresztą mam regularne dochody od dziadków.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja się przyznam: Na początku maja zaistniałem na tym forum dzięki zamieszkaniu w akademiku. Za jednorazową wymaganą DAROWIZNĘ dla uczelni (wiadomo: podatek, te sprawy 8) ) w wysokości 60 PLN otrzymałem prawo do wpięcia się w tutejszą pajęczynę. Także ludzie przepłacacie i to grubo. Ja za te 60 zł mam strasznie marny (ale jako tako działający) LAN na BNC z wyjściem 100Mbit na szkiełku. I to jest mój kij w oko. Jak założę termina na swoim grzybie, to mam 3 razy szybszy internet :? :? . Ale za to za 5 minut łomot w dzrzwi i pretensje :twisted: :twisted: że 10 pokoi jest bez internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja się przyznam: Na początku maja zaistniałem na tym forum dzięki zamieszkaniu w akademiku. Za jednorazową wymaganą DAROWIZNĘ dla uczelni (wiadomo: podatek, te sprawy 8)  ) w wysokości 60 PLN otrzymałem prawo do wpięcia się w tutejszą pajęczynę. Także ludzie przepłacacie i to grubo. Ja za te 60 zł mam strasznie marny (ale jako tako działający) LAN na BNC z wyjściem 100Mbit na szkiełku. I to jest mój kij w oko. Jak założę termina na swoim grzybie, to mam 3 razy szybszy internet  :?  :? .

Jak mieszkałem w akdemiku to net miałem za 30 (słownie trzydzieści) złaty za rok! Problem jest dopiero jak wynajmujesz mieszkanie na kilka miesięcy....

W miasteczku skad pochodze jest osiedlowa pajęczyna za jakieś 30-40 pln na miesiąc, tylko co z tego jak w domu jestem raz na trzy miechy :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic wiecej nie wychodzi jak uczyc sie isc na studia i miec net za darmo :).

Bez przesady facet, ja tyle na te studia wydaje że Tobie by na rok dla Tepsy starczyło. Nie drażnijcie mnie ludzie bo dzisiaj polałem Teorię obwodów (120PLN)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majster po co sie denerwowac. Ja narazie do L.O ide wiec spox. Ale tak mi wychodzi z tego co mowia inni. A co do ciebie jeszcze nie moja wina, ze musisz polewac ;). Taki jest juz ten swiat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]Wy nie macie powodów do złóści.... Ja tu żyje z tepsą, mieszkam w centrum W-wy i nie ma u mnie możliwości podłączenia żadnego w miarę taniego stałego łącza (nawet SDI!).

no to mam podobnie / tylko że nie mieszkam w Wa-wie ;) /

ale to musi się zmienić! :twisted:

pozdro

ps ale w tyrce mam stałe / tylko fimów się nie da zasysać :( / po last op.. za ściągniecie władcy pierścieni na trzech cd :) mam zakaz sciagania takich dużych rzeczy/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]Wy nie macie powodów do złóści.... Ja tu żyje z tepsą, mieszkam w centrum W-wy i nie ma u mnie możliwości podłączenia żadnego w miarę taniego stałego łącza (nawet SDI!).

Rafal, uwazasz SDI za w miare tanie ? 8O

Za "jedyne" 140 zl/mies ? 8O

O transferach nie wspomne (qpa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]Wy nie macie powodów do złóści.... Ja tu żyje z tepsą, mieszkam w centrum W-wy i nie ma u mnie możliwości podłączenia żadnego w miarę taniego stałego łącza (nawet SDI!).

Rafal, uwazasz SDI za w miare tanie ? 8O

Za "jedyne" 140 zl/mies ? 8O

O transferach nie wspomne (qpa)

W porównaniu do rachunku za modem (250zł) i transferze jaki on oferuje to jest tanio. I do tego moge siedzieć ile chce. Zresztą co tu dużo gadać - poprostu Polska pod względem do i-netu jest 100 lat za murzynami. Mój przykład - centrum W-wy i żadnego, powtarzam, żadnego stałego łącza dla normalnego użytkownika..:(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]Wy nie macie powodów do złóści.... Ja tu żyje z tepsą, mieszkam w centrum W-wy i nie ma u mnie możliwości podłączenia żadnego w miarę taniego stałego łącza (nawet SDI!).

Miałem podobną sytuację co ty z tym że ja mieszkam w Poznaniu. Kolesie z TP S.A. stwierdzili że trzeba modernizowac siec i przez najbliższe 2 lata nie bedzie na moim osiedlu SDI. Na szczęście net przez kablówke wjechał. Niezły transferek i 100zł na miecha za 265kb/s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze typowanie jest troche z sympatii. Ale tez sie podlacze do niego :)

 

Nie koniecznie w tej kolejnosci (poprostu jak, kto mi sie przypomni)

- Kosher - czasami nawet poprawi moje bledy za co thx :)

- ReadXP - poczatkujacy overclocker ale tyle sie nauczyl przez tak krotki czas, ze chyle czola

- Rafal gruby - oczywiscie spec od kromek na maxa - respect

- czasami Tristan cos madrego palnie ale tylko czasami :wink:

- MKa11 - klasa sama w sobie

- cana - najbardziej rzeczowy kolo na tym forum

- Lisek tez ma wiedze ale za czesto partaczy sprzecicho - pisss :)

 

To nie sa moje typy na guru forum tylko ludzie, z ktorych zdaniem sie licze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co dostepu do netu. To w gdansku - przynajmniej w mojej dzielnicy - oprocz SDI, modemu i kilku firm proponujacych stalke za zupelnie NIE rozsadnych cenach istnieje nasza "mala" osiedlofka - wqrzylismy sie i zrobilismy LAN'a i wydzierzawilismy lacze... jest nas okolo 100 osob i bulimy 40zl/mc - w tym jest takze wliczone remonty i usprawnianie sieci. Rafal - a u was siakies szanse na LAN? nei wiem gdzie w wa-wie mieszkasz, i dawno tam nei bylem, ale chyab da sie cos zorganizowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co dostepu do netu. To w gdansku - przynajmniej w mojej dzielnicy - oprocz SDI, modemu i kilku firm proponujacych stalke za zupelnie NIE rozsadnych cenach istnieje nasza "mala" osiedlofka - wqrzylismy sie i zrobilismy LAN'a i wydzierzawilismy lacze... jest nas okolo 100 osob i bulimy 40zl/mc - w tym jest takze wliczone remonty i usprawnianie sieci. Rafal - a u was siakies szanse na LAN? nei wiem gdzie w wa-wie mieszkasz, i dawno tam nei bylem, ale chyab da sie cos zorganizowac?

Niestety nie bardzo. Mieszkam w niskim bloku (4 piętra) i nic z tego nie będzie. Próbowałem zebrać ekipę do żeby LAN plus jakieś łącze, ale za mało jest osób chętnych. Zresztą 3/4 osób w tych blokach obok mnie to emeryci, a oni do netu się nie pchają :( Kablówka też niestety odpada..... AsterCity zwodzi mnie już parę lat. Co roku mówią, że będzie za rok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to mamy już alfabetycznie:

 

berkut

cana'

flowerman

fi5h

Fudoshin

Furmek

Kaczy

Kaeres

Kosher

Lancer

Lisek

mate

MKa11

PIT_er

Rafał [CR]Gr00bY

Mazur

reed~XP

SpiderMAN

Tristan

Xon

Yoshi_80

Zenus

 

 

na razie tyle niedługo zapodam ankiete.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]

- Rafal gruby - oczywiscie spec od kromek na maxa - respect

Oj Kaeres nie zaczynaj bo napisze od czego Ty jesteś specem.... :)

To taki gryps panujacy na slasku. Czyli dobry w danej dziedzinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]

- Rafal gruby - oczywiscie spec od kromek na maxa - respect

Oj Kaeres nie zaczynaj bo napisze od czego Ty jesteś specem.... :)

To taki gryps panujacy na slasku. Czyli dobry w danej dziedzinie :)

Spec od kromek..... Niech będzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...