Skocz do zawartości
XPit

prawdziwi specjalisci od komputerów - ranking

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak inni bo nie czytałem wszystkich postów ale jak dla mnie "miszczem światła" jesli chodzi o linuxa jest PBren

Bardzo mi pomógł i pozdrawaim serdecznie (bo jest taka okazja).

Tak nawiasem mówiąć to jest tu masa osób naprawde znająca się na kompach i dużo początkujących osób. Szkoda że duża część osób z dyskuje.pl nie przeniosła się tutaj. To się niestety daje zauważyć :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh dajcie spokuj z ta ankieta ! mamy tu duzo specjalistow ! (Tak mowie o sobie ) Zrobimy ankiete na najwiekszego idiote ! Proponuje wystawic kolege "smiesznego inaczej" (kazdy wie o kogo chodzi) i byle kogo do rywalizacji moge byc Ja ! Oczywiscie wygra wiadomo kto (i to nie bede ja :() no i tyle ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie byłem w stanie przeczytać całego wątku

przeczytłaem tylko kilka początkowych

i mam pytanko czy ktoś jesczze o mnie pamięta jak siedziałem tutaj jak dyskusje.pl miały problemy

??????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie byłem w stanie przeczytać całego wątku

przeczytłaem tylko kilka początkowych

i mam pytanko czy ktoś jesczze o mnie pamięta jak siedziałem tutaj jak dyskusje.pl miały problemy

??????????????

pamięta :)

a takl BTW to dyskusje o podkręcaniu prawie umarły / jak wpadnę raz na tydzień to czytania na parę minut :(/

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh dajcie spokuj z ta ankieta ! mamy tu duzo specjalistow ! (Tak mowie o sobie ) Zrobimy ankiete na najwiekszego idiote ! Proponuje wystawic kolege "smiesznego inaczej" (kazdy wie o kogo chodzi) i byle kogo do rywalizacji moge byc Ja ! Oczywiscie wygra wiadomo kto (i to nie bede ja :() no i tyle ! :)

pewnie chodzi o mnie

 

a ja powiem tak jest dużo speców, przynajmniej mi sie tak wydaje jak chocby od WC - Mate od elektroniki Yoshi_80 itd. można by sporo wymieniac, takze ten rakning troche sensu nie ma (i nie dlatego że mnie tu niema :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh dajcie spokuj z ta ankieta ! mamy tu duzo specjalistow ! (Tak mowie o sobie ) Zrobimy ankiete na najwiekszego idiote ! Proponuje wystawic kolege "smiesznego inaczej" (kazdy wie o kogo chodzi) i byle kogo do rywalizacji moge byc Ja ! Oczywiscie wygra wiadomo kto (i to nie bede ja :() no i tyle ! :)

pewnie chodzi o mnie

Skucha chodzi o zupelnie kogos inne go ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cheche już myslałem, teraz jestem ciekawy o kogo chodzi może mi ktoś powiedzieć?

Pewnie chodzi o flowerman'a, ale ja osobiscie nic do niego nie mam spoko koles ma bujna wyobraxnie i duzo ciekawych i czasem dziwacznych 8O pomyslow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cheche już myslałem, teraz jestem ciekawy o kogo chodzi może mi ktoś powiedzieć?

Pewnie chodzi o flowerman'a, ale ja osobiscie nic do niego nie mam spoko koles ma bujna wyobraxnie i duzo ciekawych i czasem dziwacznych 8O pomyslow.

Ja tego nie powiedzialem :D :lol: :wink: :P

 

Ankieta na najglupszego nicka dobry pomysl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie byłem w stanie przeczytać całego wątku

przeczytłaem tylko kilka początkowych

i mam pytanko czy ktoś jesczze o mnie pamięta jak siedziałem tutaj jak dyskusje.pl miały problemy

??????????????

pamięta :)

a takl BTW to dyskusje o podkręcaniu prawie umarły / jak wpadnę raz na tydzień to czytania na parę minut :(/

pozdro

no tak racja tweak możńa powiedzieć prawie umarł

ale mnie tam tzyma moje forum z muzyką klubową no i forum windwos 2000/XP i jest jeszcze kilka innych

po prostu ma tą zaletę że wszystko jest w jednym serwisie, nie tak jak tu, że tweak jest tu a forum win2k.px.pl gdzie indziej, no i nie mam gdize założyć forum mojej muzyki klubowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha czyli ktoś mnie jendak pamięta

to tera mam pytanie (lubię taki) tylko mówcie mówcie powaznie nie obrażę się

jak mnie oceniacie ??????

znaczy sie poziom moich wypowiedzi, bo to chyba o to chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha czyli ktoś mnie jendak pamięta

to tera mam pytanie (lubię taki) tylko mówcie mówcie powaznie nie obrażę się

jak mnie oceniacie ??????

znaczy sie poziom moich wypowiedzi, bo to chyba o to chodzi

???

a sam się qrna oceń:)

sam przecież wiesz co piszesz

gotowca chciał dostać ;)

sorkli za formę ale jerstem o.c i to chyba ponad norme bo klawiórka mi się mieni :)

poZdro

ps ja ktam banerek?

klikać nadal ?

ale tylko w tyrce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc moje typy to:

 

Rafał Mazur Grooby :)

Yoshi_80 :P

berkut :lol:

Keares :twisted:

Tristan 8)

 

Tyle !

Pozdrowienia dla tych panów, kolejność przypadkowa.

mysle ze ci panowie zasluguja na to ale zdecydowanie jestem za chlopem z MAZUR :wink: . pozdrowienia 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha czyli ktoś mnie jendak pamięta

to tera mam pytanie (lubię taki) tylko mówcie mówcie powaznie nie obrażę się

jak mnie oceniacie ??????

znaczy sie poziom moich wypowiedzi, bo to chyba o to chodzi

???

a sam się qrna oceń:)

sam przecież wiesz co piszesz

gotowca chciał dostać ;)

sorkli za formę ale jerstem o.c i to chyba ponad norme bo klawiórka mi się mieni :)

poZdro

ps ja ktam banerek?

klikać nadal ?

ale tylko w tyrce

znaczy wiesz samemu się oceniać nie jest rzeczą zdrową, gdyż nigdy nie dostrzeżesz wszystkoch błędów, łatwiej jest je zobaczyć przez czyjeś oczy :D :D

a tak na poważnie to ja nie lubie się samemu oceniać

ale jesli muszę to wiesz

ja zawsze próbuję podchodzić do tematu poważnie, i tak staram się wypowiadać, choć czasami jak czytam mojego posta np. sprzed tygodnia cto chce mi się śmiać, ale z tym bywa różnie

więc dlatego pytam jak to inni widzą

co do banera, to oczywiście że jeszcze trzeba klikać

:D :D :D :D :D :D :D

hej pozakładajcie sobie takie i będizemy sobie nawzajem klikać aż firma zbankrutuje hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha czyli ktoś mnie jendak pamięta

to tera mam pytanie (lubię taki) tylko mówcie mówcie powaznie nie obrażę się

jak mnie oceniacie ??????

znaczy sie poziom moich wypowiedzi, bo to chyba o to chodzi

???

a sam się qrna oceń:)

sam przecież wiesz co piszesz

gotowca chciał dostać ;)

sorkli za formę ale jerstem o.c i to chyba ponad norme bo klawiórka mi się mieni :)

poZdro

ps ja ktam banerek?

klikać nadal ?

ale tylko w tyrce

znaczy wiesz samemu się oceniać nie jest rzeczą zdrową, gdyż nigdy nie dostrzeżesz wszystkoch błędów, łatwiej jest je zobaczyć przez czyjeś oczy :D :D

a tak na poważnie to ja nie lubie się samemu oceniać

ale jesli muszę to wiesz

ja zawsze próbuję podchodzić do tematu poważnie, i tak staram się wypowiadać, choć czasami jak czytam mojego posta np. sprzed tygodnia cto chce mi się śmiać, ale z tym bywa różnie

więc dlatego pytam jak to inni widzą

co do banera, to oczywiście że jeszcze trzeba klikać

:D :D :D :D :D :D :D

hej pozakładajcie sobie takie i będizemy sobie nawzajem klikać aż firma zbankrutuje hehe

A jaka to firma ? I czy przyslali ci juz kase ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

hej pozakładajcie sobie takie i będizemy sobie nawzajem klikać aż firma zbankrutuje hehe

A jaka to firma ? I czy przyslali ci juz kase ?

O widze "spoldzielnie" chca sie odrodzic ;) tez kiedys sie tak bawilismy ale glownie z zagranicznymi stronami. Z krajowych pamietam Bankiera 10gr za klik + sa rozne firmy placace za surfowanie i jeszcze troche innych ale ktore z nich jeszcze sprawnie dzialaja to nie wiem. Zapewne Spedia. Ja juz sie w to nie bawie ale swoje zarobilem nie powiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

hej pozakładajcie sobie takie i będizemy sobie nawzajem klikać aż firma zbankrutuje hehe

A jaka to firma ? I czy przyslali ci juz kase ?

O widze "spoldzielnie" chca sie odrodzic ;) tez kiedys sie tak bawilismy ale glownie z zagranicznymi stronami. Z krajowych pamietam Bankiera 10gr za klik + sa rozne firmy placace za surfowanie i jeszcze troche innych ale ktore z nich jeszcze sprawnie dzialaja to nie wiem. Zapewne Spedia. Ja juz sie w to nie bawie ale swoje zarobilem nie powiem ;)

Ja zarabialem w spedi i moze jeszcze bede zarabial, mam 10 $ na koncie, a trzeba miec 30 zeby przyslali, jak ktos zainteresowany to moze sie na mnie zapisac. Co prawda to prawda bo duzo trzeba sie nameczyc ale stawki maja przyzwoite a nie jak cashsurfers. Mam dokladnie 2029 pkt. Godzina to 60 pkt a 60 pkt to 0.3 $

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zarabialem w spedi i moze jeszcze bede zarabial, mam 10 $ na koncie, a trzeba miec 30 zeby przyslali, jak ktos zainteresowany to moze sie na mnie zapisac. Co prawda to prawda bo duzo trzeba sie nameczyc ale stawki maja przyzwoite a nie jak cashsurfers. Mam dokladnie 2029 pkt. Godzina to 60 pkt a 60 pkt to 0.3 $

Za moich czasow stawka byla 2 razy taka ale i tak wysoka utrzymali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja składam nominację dla ANTY SPECJALISTĘ OD KOMPUTERÓW- a jest nim- VEGITA2001 egzekwo z FRAZIREM :lol: :lol: :lol:

Brawo pomysłu na recenzję czegoś, czego nie ma :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...