Skocz do zawartości
grzegorz_p_p

Który monitor LCD 17' nadaje sie do gier i filmow???

Rekomendowane odpowiedzi

Sczegolne przeznaczenie tego monitora bedzie do gier i filmow. A do tego dzisiejsze LCD sie nie nadaja.

Pieknie wygladaja okienka internetowe, word, tapeta na pulpicie.

calkowicie popieram LCD do gier ?? :lol:

 

szkoda ze cie niestac ;) :twisted: kliknij mnie a zobaczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie o monitorach firmy acer???

Acer AL 732

przekątna: 17"

typ ekranu: Aktywna kolorowa matryca TFT

jasność [cd/m2]: 260

kontrast: 450:1

czas reakcji [ms]: 16

max rozdzielczość: 1280 x 1024

kąt widzenia: 160/160

rozmiar plamki: 0.264mm(H) x 0.264mm(W)

wyświetlane kolory: 16.7 milliona

głośniki: tak

sygnał wejściowy: D-Sub, DVI/D, S-video, Composite CINCH

wymiary: 378 x 390 x 156

zasilanie: Zasilacz sieciowy 100-240 V

waga [kg]: 5.5

certyfikaty i atesty: UL/CUL, VCC, PSB, CB, TUV/GS, BSMI, B Mark, FCC (DOC), TCO99 CCC, CE MARK, C-tick, 13406-2

gwarancja: 3 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałęm w łapach - 2 dni na live

jest naprawdę miodzio monitor - jeżeli masz kasę to nie zastanawiaj się , bo ja już dałem ciała i wziąłem sporo tańszego , ale i sporo gorszego SM-171S obrotowy , tyle że wtedy tych NECów jeszcze nie było na rynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolałbym 1760nx bo 1700v mam w firmie , a z tego co wiem 1701 jest okrojonym klonem/następcą 1700v i raczej nie umywa się do 1760nx :

- kontrast 450:1 (1760nx) 400:1 (1701)

- czas 16ms (1760nx) 40ms (1701)

- DVI w 1760nx

 

właśnie dlatego 1760nx - miałem w łapach i wierz mi naprawdę wypas monitor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem niedawno Belinee 101730 ..podpieta do Radka 9100...na analogowynm kabelku wystepowaly jakies denerwujace "falowania" ..ale wczoraj przyszedl wreszcie kabelek DVI (allegro-40PLN z dostawa :) i obraz jest po prostu żyleta... filmy chodza miodnie..zadnego smuzenia..

gry tez (czasem troszke smuzy..ale ze gram na wys. rozdzielczosci to moza karta po prostu nie wyrabia..hmm to chyba nie jest smuzenie...ale raczej klatkowanie..taki dziwny efekt :)

polecam ten monitor, tani, zlacze DVI, regulacja wysokosci (akurat dla mnie wazne),...

BTW. w zyciu juz bym sie nie zamienil na CRT... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja postanowilem kupic Neca 1760NX bedzie mnie to kosztowalalo okolo 2800 zl. Widzialem w MediaMark jak dziala i naprawde mial najladniejszy obraz. Dziekuje wszystkim za porady. Jak juz bede mial podlaczonego to przetestuje i napisze posta o nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz Neca 1760Nx czarnego jest super. Nie ma różnicy miedzy Crt a tym nawet ma ladniejszy obraz. W sumie filmy sie lepiej oglada. Testowalem na quake 3, obraz jest normalny zadnego smużenia!!!! Gry dzialaja normalnie wysztko jest w porzadku. Narazie mam na D-sub podlaczonego i nie ma problemu. Za jakis tydzień bede mial grafike z DVi i zobaczymy jak to bedzie wygladac na cyfrowym kablu. Ten monitor moge polecic każdemu kto lubi grac czy ogladac filmy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem ostatnio w Mediamarkt i tam bylo wystawione troche tego sprzetu i porownujac jakosc obrazu to najlepiej wypadly LCD Samsunga i Belinea :) modeli niestety nie pamietam no ale fakt faktem teraz to mozna spokojnie kupic LCD - dla oczu zapewne znacznie zdrowsze niz CRT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...