Skocz do zawartości
Zibo

Tlen - Dotleń Się!

Rekomendowane odpowiedzi

TLEN - komunikator, który ma swoją rzeszę fanów i użytkowników i nie jest to kilka osób :rolleyes: dlatego myślę, że warto stworzyć ten temat, żeby zwolennicy tlena mieli gdzie popisać :D

Oczywiście wiem że jest forum o Tlenie, ale tutaj również możemy podzielić się wrażeniami i podać kilka wtyczek, skórek czy innych bajerów do tego komunikatora.

 

 

---

Zapodaję tutaj kilka wtyczek do niego, jeśli macie coś ciekawego to wrzucajcie.

 

opisy do wtyczek:

bk2

Banner Killer - usuwa reklamy, jesli używamy GG w Tlenie, równiez usunie wszystkie reklamki

deopis

Wtyczka pozwala ukry?ć opis dowolnego kontaktu - kliknąć prawym na kontakcie i wybrac od góry opcję "Ukrywanie opisu".

GGTools

Dodaje możliwość usuwania tworzenia numerów GG w Tlenie.

k.hps

Przy zaznaczonej opcji "Tylko dla znajomych" w statusie, pozwala ukryć obecność i opis przed wybranym kontaktem.

myself2

Pokazuje nas na liście kontaktów, w ten sposób mozna podejrzeć np. swój opis.

nowplaying

Wyświetla w opisie nazwę utworu którego słuchamy w winampie.

Statki

Pozwala grać w statki z dostępnym użytkownikiem Tlena.

TlenSoccer

Pozwala grać w piłkę "na kartce" z dostępnym użytkownikiem Tlena.

TlenOrange

Pokazuje - stan konta, do kiedy ważne, ilość środków promocyjnych, ilość minut itd.

Wymagane konto na Orange.pl i w ustawieniach wtyczki wpisujemy login i hasło od naszego konta.

tvt

Pokazuje program TV w formie kontaktów z opisem. Nazwa kontaktu to kanał, a w opisie pokazuje co akutalnie na danym kanale leci. Można ustawić aby pokazywać kilka kolejnych programów.

Plugin rejestruje się jako dodatkowy protokół w tlenie, a więc kontakty z programem tv dodajemy przez standardowe tlenowe 'dodaj kontakt' wybierając rodzaj kontaktu 'tvt'.

wo

Pozwala na wyświetlanie całych wielolinijkowych opisów.

bk2.zip

deopis.zip

GGTools.zip

k.hps.zip

myself2.zip

nowplaying.zip

Statki.zip

TlenOrange.zip

TlenSoccer.zip

tvt.zip

wo.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GGTools

Dodaje możliwość usuwania tworzenia numerów GG w Tlenie.

Zbedne od czasu dodania tworzenia konta gg bezposrednio do tlena.

 

nowplaying

Wyświetla w opisie nazwę utworu którego słuchamy w winampie.

Za uzywanie tej wtyczki powinni banowac uzytkowników tlena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ze mnie i setki innych normalnych uzytkowników komunikatorów g*** obchodzi czego aktualnie ktos słucha.

Przez idiotów uzywających takich pluginów od lat mam wyłączone wszelkie powiadomienia o zmianach opisu i dzwieki bo jak jeszcze ponad 4 lata temu uzywałem GG to sie normalnie nie dało na komputerze pracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

SGJ , moge odwrocic kota ogonem :D Masz na liscie samych znajomych czy czasem wyscig szczurow znany z NK ? :D

 

Dzieki za odpowiedz :>

 

PS - tak samo mozesz powieciec , ze g*** Cie obchodza opisy znajomych :>

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajomy chce się pochwalic czego slucha to moze to zrobic podczas rozmowy.

 

 

No chyba ze masz az kilku znajomych, których mozna policzyc na palcach jednej ręki, bo mnie nie bawi szukanie po archiwum czy osobe, która do mnie pisze znam czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym do listy pluginów dodał k.fak (podaj hasło, jeżeli nie mam cię na liście, trollu), albo w ogóle całe za'ha'dum tools. Masa przydatnych opcji (i trochę mniej przydatnych, które można zresztą wyłączyć).

Może jeszcze 'lustereczko'.

 

A za statusy zmieniające się co 3 minuty (orzeciętna piosenka) i wielolinijkowe obrazki - ban bez patrzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

No chyba ze masz az kilku znajomych, których mozna policzyc na palcach jednej ręki, bo mnie nie bawi szukanie po archiwum czy osobe, która do mnie pisze znam czy nie.

A jaki to ma zwiazek z lista opisow w kontekscie znajomych i wtyczki muzycznej? Of koz to jest moja dywagacja. Ciebie denerwuje muza , ok. Ale idac tym torem mnie np. denerwuja opisy znajomych w stylu "kocham Cie moja Aniu" Jak sam powiedziales , g*** Cie obchodzi kto czego slucha , mnie np. kto komu robi loda...

 

Zrobili , ludzie uzywaja , tylko o to mi chodzilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firekage nie ciągnij tematu bo z SGJ nie wygrasz.

Pewne osoby muszą postawić na swoim. Pewnych rzeczy pewnym ludziom nie wytłumaczysz... " i choćby racji nie mieli to uprą się przy swoim i nie przyznają się, że racji nie mają". :rolleyes:

 

------

na życzenie cała paczka wtyczek .za'ha'dum tools

k.fak

k.hps

k.info

k.lock

k.mcp

k.mute

k.sai

k.scm

k.slug

k.stat

k.utx

 

PiS brothers! :lol2:

za__ha__dum_tools.zip

Edytowane przez Zibo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki to ma zwiazek z lista opisow w kontekscie znajomych i wtyczki muzycznej?

Duzy w kontekscie twojego ostatniego posta.

 

 

 

Niestety pewne osoby bedą upierac sie przy swoim chocby i nastapił koniec swiata bo jesli sami czegos uzywają to bedą tego bronic za wszelką cenę nawet jesli to cos jest g***em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Od dłuższego czasu przy uruchamianiu Tlen'a wywala mi na dzień dobry okno do autoryzacji tlenofonu poprzez podanie hasła. Nigdy z tego badziewia nie korzystałem. Okno zaczęło się pojawiać samo od siebie. Nie działa wpisanie jakiegoś innego hasła, właściwego hasła do profilu etc. Mam zainstalowaną wersję aplikacji: 6.00.3.77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...