Skocz do zawartości
carck3r

Moja Pierwsza Strona - Www.achatina.lua.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna stronka, jak na pierwszą stronke w życiu wręcz rewelacyjna. Pozostaje uzupełnić resztę działów.

W FAQ jest ciekawy ślimak, nie wiedziałem że to takie olbrzymy.

 

edit: może chodziło o: moszna????? :)

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, od jutra zabieram się za uzupełnianie działów. Kupię książkę "PHP i MySQL - Tworzenie stron WWW. Vademecum Profesjonalisty" i będę jechał z koksem :D. Może macie jakieś inne propozycje lektur?

 

Dzięki za odpowiedzi.

 

po co się trudzić w html jak morzna wejść na http://www.weebly.com

i tam w 15min morzna zrobić całkiem niezłą stronę np.zarub.weebly.com.

Mam rozumieć, że "zarub", to jakiś wymyślny nick? :lol2:

Morzna i tak...

Edytowane przez carck3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, od jutra zabieram się za uzupełnianie działów. Kupię książkę "PHP i MySQL - Tworzenie stron WWW. Vademecum Profesjonalisty" i będę jechał z koksem :D. Może macie jakieś inne propozycje lektur?

Zwykle najpierw się robi silnik strony, potem uzupełnia. Chyba, że chcesz jednocześnie uzupełniać ver.1.0 i siedzieć nad ver.2.0. Tutaj bym górne menu trochę powiększył, bo deko małe się wydaje w stosunku do reszty strony.

Sam motasz ten cms, czy masz jakiegoś pomagiera?

 

W adresie nie morze być polskich zanków

Historia Świata pokazuje, że jeżeli nie da się wklepać "ó", wklepuje się "o". Tak było od czasów starożytnych komputerów, tak jest również teraz.

Wpisywanie "u" zamiast "ó" (szczególnie, jak się tutaj wydaje- celowe) jest tak samo w złym tonie, jak wejście w gumiakach na przyjęcie urodzinowe Elżbiety II.

Jeżeli wydaje Ci się ponadto, że "ó" nie może występować w adresie, wiedz, że od jakiegoś czasu rejestracja domen z polskimi znakami diakrytycznymi jest możliwa i całkiem dobrze takowe domeny funkcjonują (patrz osławiona witryna żal.pl").

Wytłumacz mi również, po co reklamujesz swoją mikro piramidkę finansową (a.k.a. refy do zarabiania pieniędzy) w cudzym temacie. Weź się może za jakieś poważniejsze zajęcie, jak chociażby czytanie słownika- z pewnością opłaci Ci się to w przyszłości. Nawet podczas pisania CV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze w serwerze weebly.com nie mogłem dać z znakiem ó więc dałem u

po drugie ,jakbyś nie przeczytał , ta strona ma prezentować jak łatwo i dobrze można stworzyć stronę www. (taki szkic) a nie poto by ktoś się rejestrował z mojego linku !

Edytowane przez AAA123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze w serwerze weebly.com ni mogłem dać z znakiem ó więc dałem u

po drugie ,jakbyś nie przeczytał , ta strona ma prezentować jak łatwo i dobrze można stworzyć stronę www. (taki szkic) a nie poto by ktoś się rejestrował z mojego linku !

Logicznie myślący człowiek napisałby zamiast "ó" - "o".

 

Zwykle najpierw się robi silnik strony, potem uzupełnia. Chyba, że chcesz jednocześnie uzupełniać ver.1.0 i siedzieć nad ver.2.0. Tutaj bym górne menu trochę powiększył, bo deko małe się wydaje w stosunku do reszty strony.

Sam motasz ten cms, czy masz jakiegoś pomagiera?

1. Okej, powiększę to menu.

2. Wszystko robię sam.

 

EDIT: Pasek górny poprawiony (dodałem graficzkę w tle i zwiększyłem wysokość).

EDIT2: Nowe logo.

Edytowane przez carck3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logicznie myślący człowiek napisałby zamiast "ó" - "o".

co jest też trochę kontrowersyjne :): piec pajakow idac laka, zazolc gesla jazn, ksaizecych spoznien czulosc, pojdzze, kin te chmurnosc w glab flaszy, toc w miescie lodz roze koncza sie? pozna noca gran olsnila ksiezyca jasnosc, pchnac w te lodz jeza lub osm skrzyn fig, i takie tam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...