Skocz do zawartości
rotfl1

Komputeromaniak.net

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem bardzo serdecznie zaprosić do rejestracji na forum komputerowo-webmasterskim

 

http://www.komputeromaniak.net

Dołączona grafika

Aktualne statystyki:

Nasi użytkownicy napisali łącznie 4,529 postów w 594 tematach

Mamy 165 zarejestrowanych użytkowników

Ostatnio zarejestrowanym użytkownikiem jest easyrider

Dlaczego nasze forum?

Dość spory kurs programowania w Pythonie, miła atmosfera, wiele tutoriali (tych lżejszych i tych cięższych), zakątek graficzny,mozliwość darmowej reklamy strony/ forum/ bloga... tak naprawdę co chwilę nowe konkursy w których do wygrania są rangi, lub też inne nagrody...

 

Serdecznie pozdrawiamy oraz zapraszamy,

Administracja forum http://www.komputeromaniak.net

Edytowane przez rotfl1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej forum ma paru userów. Rzadkość w tych czasach.

Poprawcie top - przyciski z prawej się pokrzywiły (Opera 9), logo + obrazek wyglądają trochę nie z tej epoki. Napisałbym tez coś o obłościach ogólnie, ale to moja subiektywna ocena ("co kto lubi").

 

ja te? chce umie?

Poniższe zapytania odpalajcie po nawiązaniu połączenia z bazą:

SET CHARACTER SET tu_odpowiednia_wartość
SET NAMES tu_taka_sama_wartość

Powinny ruszyć polskie krzaki. Istnieje oczywiście ewentualność, że posypały się podczas importu/eksportu, więc może ktoś się skusić o poprawianie ręczne w PMA.

 

Z treścią trochę kiepsko.

Pierwszy post > all. Ktoś tam dobrze napisał, że to niebezpieczne. Ja bym raczej proponował używać mod_rewrite, zamiast pisać takie potworki :s

W sumie całość to poziom pre beginner raczej, przy czym niewiele jakichkolwiek skryptów (bo głównie skrypty przeglądałem) napisanych samodzielnie. Tutorial na używanie include w php mnie rozwalił. Chcecie użycie każdej funkcji opisywać?

W grafice tzw. żenua. Niektórym zamiast PS z powodzeniem wystarczy irfanView i paint.net.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...