Skocz do zawartości
grzesio

Czarne kurde divxy

Rekomendowane odpowiedzi

mam wszystko co sie da - nimo, ffdshow, divx503 co jeszcze trzeba?

moze to za duzo i kodeki sie ze soba "gryza". sprobuj wywalic wszystkie(odinstalowac i ewentualnie pousuwac wpisy z rejestru) i wgrac ffdshow i ac3 ( ja uzywam tylko takich i poki co wszystko gra).

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj GSpota (poszukaj na http://divx.pl/download.php) i sprawdź, czym są zakodowane filmy, których nie możesz otworzyć. Wcześniej divixy Ci chodziły?

W tym tkwi sek ze wszystko poza tym wlasnie jednym durnym jasiem fasola o ktorego mi chodzi dziala bez zarzutu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pisałeś: "kolejny divx nie chce ruszyć".

 

Próbuj GSpotem. Brak dźwięku dziwny. Może dotychczas miałeś wszystkie filmy z MP3, a ten ma AC3 albo OGG. A może po prostu walnięta kopia. U kogoś innego chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pisałeś: "kolejny divx nie chce ruszyć".

 

Próbuj GSpotem. Brak dźwięku dziwny. Może dotychczas miałeś wszystkie filmy z MP3, a ten ma AC3 albo OGG. A może po prostu walnięta kopia. U kogoś innego chodzi?

Masz racje, mea culpa - wczesniej nie dzialalo mi 'the others' - objawy te same.

Zaraz podzialam z gspotem

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj GSpota (poszukaj na http://divx.pl/download.php) i sprawdź, czym są zakodowane filmy, których nie możesz otworzyć. Wcześniej divixy Ci chodziły?

Jak chodzi o te sprawy to jestem zielony :/

Wyszlo cus takiego:

 

videomedia WMMEDIASUBTYPE_MP43

splitter AVI Splitter

video codec DivXAntiFreeze --> AVI Decompressor

video format S-Mpeg 4 version 3

audio - No Audio Channels(czemu?????)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Audio Channels - tzn. że nie ma ścieżki dźwiękowej jeżeli się nie myle

Masz to szczescie ze jestes daleko, i nie moge dac ci w ten glupi leb.

Masz mnie za idiote? Rozumiem co to znaczy ale nie wiem czemu.

Boze! Co za ludzie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Audio Channels - tzn. że nie ma ścieżki dźwiękowej jeżeli się nie myle

Masz to szczescie ze jestes daleko, i nie moge dac ci w ten glupi leb.

Masz mnie za idiote? Rozumiem co to znaczy ale nie wiem czemu.

Boze! Co za ludzie :/

nie mam cię za idiotę

z tego co napisałeś wydaje mi się, że albo jest to jakiś egzotyczny kodek którego nie wykrywa ten "gspot" albo po prostu (raczej nieprawdopodobne) nie ma ścieżki dźwiękowej

Pokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszlo cus takiego:

 

videomedia WMMEDIASUBTYPE_MP43

splitter AVI Splitter

video codec DivXAntiFreeze --> AVI Decompressor

video format S-Mpeg 4 version 3

audio - No Audio Channels(czemu?????)

Czyli obraz jest zakodowany kodekiem MP43 (MPEG-4 V3), który jest obsługiwany przez ffdshow. Sprawdź, czy go nie odhaczyłeś w ustawieniach ffdshow.

A co do dźwięku: nie denerwuj się na michalaka, bo naprawdę wygląda na to, że to film bez ścieżki dźwiękowej. Inaczej coś musiałoby się pojawić w Audio Format > Name. Jeżeli ściągałeś film z sieci, to możliwe, że ktoś udostępnił "niedokończony" film, przed połączeniem z dźwiękiem.

 

Dopisek: Przetestowane na naprędce zrobionym aviku MP43 no audio. Z dźwiękiem się zgadza -- masz film bez ścieżki dźwiękowej. Z odtwarzaniem obrazu gorzej, bo nawet gdybyś odhaczył w ffdshow, to i tak powinno jakoś pójść. Ale dotarcie do sedna jest w tym wypadku dla Ciebie chyba bez znaczenia. Raczej nie interesuje Cię oglądanie filmu bez dźwięku, co? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym kazdy problem rozwiazywal przez reinstal, tobym nie wyciagal plytki z winda z cedeka :/

Moze ktos chetny sciagnie z kazyy johnego englisha i powie czy u niego dziala? Moze po prostu film jest walniety :/

w tym to akurat mash racje :D a co do johnego englisha to z checia bym sprawdzil ale z modemem i 5kb/s to mi sie nie usmiecha :lol:

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co zaraz siępotnę, poprostu zabiję się, u mnie t osamo co u grzesia a jeszcze niedawno wszystko było oki, nagle klapa i nic nie chce chodzic, mnie sięzdaje, że to nie kwestia kodeków bo: widac obraz w Virtual Dubie i w TempEncoderze, poza tym np. Vplayer odtwarza pliki dat ale już ani mpegów ani avi nie chce, to samo z Bestplayerem tyle, że on też datów nie rusza ... śmieszne jest to jeszcze, że jakistydzień temu wszystko było ok. przed wczoraj nic nie szło. wczoraj wieczorem zaskoczyło i normalnie dało sieoglądać a dziś znów kicha ... nawet postawienie windy od nowa nic nie daje ... poza tym mam jeszcze jeden problem, wczoraj nawet jeśli uruchomił sięjakiś film to trwało to strasznie długo od klikniecia na nim, nawet do 40 sekund, w czasie odtwarzania nie było już problemów .. ale dziś obraz czarny i tyle, dźwiek mam ... o co tu chodzi? cuda czy jakieś czary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...