Skocz do zawartości
racegrid

Colin Mcrae Dirt 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. To czysty arcade - nie mylić z symulacją wyścigów.

Macie spadki fps przy ustawieniu 8xMSAA? Ja mam po kilku minutach grania, tak jak kiedyś w Stalkerze.

Ustawię na 4x i jest git.

Ogólnie gra działa bardzo płynnie przy grafie ustawionej na Ultra wypas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągam demko.

1.Powiedzcie mi jak to będzie z tym DX11, czy na mojej karcie z siga (która obsługuje dx10) będzie jakaś róznica gdy odpalę tę grę pod w7 (który ma dx11)?

2.Jak skonfigurować X-Fi, żeby działał EAX 5.0? Trzeba dodawać do Alchemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągam demko.

1.Powiedzcie mi jak to będzie z tym DX11, czy na mojej karcie z siga (która obsługuje dx10) będzie jakaś róznica gdy odpalę tę grę pod w7 (który ma dx11)?

2.Jak skonfigurować X-Fi, żeby działał EAX 5.0? Trzeba dodawać do Alchemy?

1. Nie, gra będzie działać w DX9

2. Nie, nic nie trzeba dodawać.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

najważniejsze, że zoptymalizowali i poprawili model jazdy.

Jestem ciekaw, w ktorym miejscu jest poprawiony model jazdy. Wg. mnie te auta jeszcze bardzjej komicznie jezdza niz w 1. Ta szutrowka = pokaz tego, ze silnik wart kilkadziesiat mln. $ nie ma fizyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry przyjemność z grania bardzo duża. IMHO warto wtopić pare PLN, tym bardziej jeśli lubisz klimaty eXtremeSports (skating, Dave Mirra) to pozycja obowiązkowa.

Jaki Harry? Mój nick to Armt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo hmm mi sie troszke dziwnie sterowało, nie ma jak Colin 2 :D w to i teraz pykam z kumplem na sieci. Ciekaw jestem jakie trasy i auta w pełnej wersji dirta będą. Ciekawie zapowiada się grand turismo 5 :) Na razie trzeba ocenić Dirt 2. Ta woda w dx 11 no niby fajna ale nie jest jeszcze tak realistyczna do końca... zresztą jak się szybko jedzie to nie ma czasu patrzeć na detale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie, gra będzie działać w DX9

Powaznie? (nie wiem czy jaja sobie robisz czy mowisz serio (sory;)).

Czytałem że to pierwsza gra ktora ma wykorzystywac dx11, skoro odpale pod w7 to chyba powinno dzialac?

A może tylko demko jest pod DX9 a full pod DX11?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powaznie? (nie wiem czy jaja sobie robisz czy mowisz serio (sory;)).

Czytałem że to pierwsza gra ktora ma wykorzystywac dx11, skoro odpale pod w7 to chyba powinno dzialac?

A może tylko demko jest pod DX9 a full pod DX11?

W sygnaturce masz GTX 280, a z tego co mi wiadomo to jest karta DX 10.0, a nie DX11. W DIRT 2 nie ma DX 10 jest tylko DX 9 i DX 11, a więc jak łatwo wywnioskować masz możliwość grania tylko w DX 9 niezależnie jaki system operacyjny posiadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To straszna lipa.

No nic dzieki za info.

 

EDIT: A gdzieś czytałem, że dx11 będzie chodzić na kartach DX10. Czy to chodziło o to, że będą się wogole włączać czy o to że efekty DX11 będą jakoś emulowane na GTX-ach?

Edytowane przez Włodi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, w ktorym miejscu jest poprawiony model jazdy. Wg. mnie te auta jeszcze bardzjej komicznie jezdza niz w 1. Ta szutrowka = pokaz tego, ze silnik wart kilkadziesiat mln. $ nie ma fizyki.

no dobra, ale przynajmniej czuć, że auto ma jakieś zawieszenie, a w 1 części we wszystkich się czuło jakby było ono z drewna, samochód nie hamuje w miejscu jak to miało miejsce w 1, poza tym ta szutrówka, o której mówisz, to tam masz rwd, czyli powinno tak jeździć. nie mówię, że jest to ekstra i w ogóle model jazdy, wolałbym ten z cmr2, który imo jest najlepszy ze wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To straszna lipa.

No nic dzieki za info.

 

EDIT: A gdzieś czytałem, że dx11 będzie chodzić na kartach DX10. Czy to chodziło o to, że będą się wogole włączać czy o to że efekty DX11 będą jakoś emulowane na GTX-ach?

No rzeczywiście. Straszna :mrgreen: Szczególnie patrząc na różnice względem DX9, a przede wszystkim obsługę ze strony nowy radków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

EDIT: A gdzieś czytałem, że dx11 będzie chodzić na kartach DX10. Czy to chodziło o to, że będą się wogole włączać czy o to że efekty DX11 będą jakoś emulowane na GTX-ach?

Zmień lekture! Jak karta obsługuje dx10 to nie obsługuje nic powyżej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To straszna lipa.

No nic dzieki za info.

 

EDIT: A gdzieś czytałem, że dx11 będzie chodzić na kartach DX10. Czy to chodziło o to, że będą się wogole włączać czy o to że efekty DX11 będą jakoś emulowane na GTX-ach?

Gforce juz raz emulowanie DX źle wyszło na zdrowie:) wiec nici z tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że możliwości graficzne ludzkości skończyły się na DX9.0c. DX10 i DX11 to tylko marketing.

Nie mozliwosci tylko checi. Robiac gre pod dx9 sprzedaja ja na xbox360, ps3 i minimalnym nakladem sil dokladaja cos do pc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Nie mozliwosci tylko checi. Robiac gre pod dx9 sprzedaja ja na xbox360, ps3 i minimalnym nakladem sil dokladaja cos do pc ;]

To co powiesz o grach które wychodzą tylko na PC i chwalą się DX10 i DX11 ( Stalker CS i chwalenie się DX10, Stalker CoP i reklamowanie DX11, Shattered Horizon i DX11 i jeszcze kilka innych). Według mnie skończyły to się możliwości grafików i programistów bo jak pokazał Crytek już dawno temu nawet na DX9 można zrobić coś wyglądającego bardzo dobrze. DX10 i DX11 ma rzeczywiście większe możliwości ale widać, że graficy i programiści jeszcze nie opanowali ich na tyle by coś z nich wycisnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem to demko iiii... Colin się pewnie w grobie przewraca :sad:

 

Takiego czegoś dawno nie widziałem poczynając od nazwy (co to ma wspólnego z serią CMR?), dalej co to ma być na mecie? Fajerwerki :blink: :lol: Następnie menu? LOL leże. Zrobili szajs godny pana który jest główną postacią w grze i mogli by już Colina w to nie mieszać :sad: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...