Skocz do zawartości
racegrid

Colin Mcrae Dirt 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie: czy u Was też gra ma przycinki? Tzn. normalnie mi chodzi około 55 fps ale momentami mam przycinki, tak na ułamek sekundy. Zaznaczam ze mam wszystko ustawione na high/ultra

 

Sprzęt na którym gram to:

 

Mobo: Gigabyte EX58-UD5

 

Proc: Intel Core i7-920 2,6 D0 - 4,0GHZ

 

RAM: G.Skill DDR3 3x2048MB 2000MHz TRIDENT CL9

 

GPU: - Radeon HD5870

 

PSU: Corsair CMPSU-750HXEU

Też mam problem z lekkimi przycinkami, sprzęt niezły, co prawda nie taki potwór jak Twój, ale powinien utrzymać taką gre w odpowiednim framerate. Sprzęt:

Radeon HD4890, Phenom II x4 B50 (3,4GHz), DDR3 2x2048MB 1600MHz 7-7-7-20 Wyłączyłem wygładzanie i jest spokój.. Niby chwalą grę za optymalizacje a ciach!o prawda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekty z DX11 (teselacje m.in) wystarczy włączyć w pliku .xml w opcjach - mi działa pod 4850.

Wow , ale jesteś master :lol: . Tesselacja jest zaimplementowana na poziomie dx11 - inne biblioteki w grze , także włączenie tesselacji w plikach konfiguracyjnych kompletnie nic nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie o co kaman z tym zarypanym Windows Live....

Gre mam ze steama, zainstalowana, prosi bym stworzyl konto, robie takowe, rejestruje gre i [gluteus maximus], nie chce mi sie polaczyc.

Znowu jakies ciecie w pyte ze region polski nie ma online czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mi się zaczęła nudzić, ale kupiłem pad XBOX 360 i brnę dalej :wink: Do nauki jazdy na padzie w sam raz. Jeszcze trochę i wracam do Shifta gdzie zrobiłem przerwę bo na klawie ciężko było się utrzymać na drodze większością super bryk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No to źle robisz, przecież wiadomo o tym już od dawna. Proponuję stworzenie tematu zawierającego FAQ dotyczący LIVE, oraz przyklejenie go. Chętnie się podejmę.

 

Wejdź tutaj - http://live.xbox.com/en-GB/default.aspx

 

Na górze po prawej kliknij Sign In, po prawej podaj twój adres e-mail (nie istniejący w bazie Windows Live), potem wypełniasz kilka pól i masz automatycznie kraj ustawiony na UK. Adresu tam chyba nawet nie trzeba podawać.

 

Konto twórz dokładnie, bo w przypadku DiRT 2 klucz chyba się przypisuje do konta LIVE, więc upewnij się że wybrałeś taki gamertag jakiego będziesz chciał używać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam żadnych problemów z grą. Przeszedłem już trochę i mam obecnie 14 lvl. Ukończone 2x X-Games i zaczynam w zasadzie przechodzić wszystkie możliwe wyścigi po kolei na tych samych trasach. Co robi się niezmiernie nudne, bo w kółko praktycznie to samo. Najmniej to tam jest klasycznego WRC, ale o tym już wiedziałem zanim zasiadłem w ogóle do Dirta 1. Dirt 2 wydaje mi się troszkę łatwiejszy. Gram na padzie od X'a na kompie. Dirta 1 przeszedłem na X360 i bywało trudniej niż tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam cholera problem z tym DiRTEM 2..

 

Raz jest tak, że przy włączaniu wszystko idzie i po pierwszej reklamie AMD jest czarny obraz, a raz idą wszystkie reklamy widze już tą etykietke taką i nagle raport błędu..

 

O co kaman ? ktoś wie ?

 

Sterowniki miałem 9.12, przeinstalowałem na 9.11+hotfix i to samo.

 

PC;

E7200@3.8GHz

4850x2

4GBRAM

W7 32bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Macie problem z dźwiękiem? U mnie w demie co jakiś czasu znika dźwięk silnika na jakąś sekundę, chyba tylko ten dźwięk.

 

Mam włączony Hardware renderer, karta to X-Fi XtremeMusic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosz - nie dałem rady przejść do końca ... 44 level, trasy w koło te same - ileż można 8-O

100% i 71 level ale to bardziej na sile niz dla przyjemnosci. Juz przy jakichs 30% odechciewa sie dalej jezdzic wciaz to samo...

Ale teraz dorwalem kiere i time triala od czasu do czasu wlacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione to Chorwacja i Chiny ... po prostu klasyczny WRC :) co do Trailblazera to mam podobne odczucia co Kudl4ty ;) za to jak dla mnie schrzanione totalnie buggy i inne większe crossówki .... jeszcze gorzej się jeździ niż w jedynce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to źle robisz, przecież wiadomo o tym już od dawna. Proponuję stworzenie tematu zawierającego FAQ dotyczący LIVE, oraz przyklejenie go. Chętnie się podejmę.

 

Wejdź tutaj - http://live.xbox.com/en-GB/default.aspx

 

Na górze po prawej kliknij Sign In, po prawej podaj twój adres e-mail (nie istniejący w bazie Windows Live), potem wypełniasz kilka pól i masz automatycznie kraj ustawiony na UK. Adresu tam chyba nawet nie trzeba podawać.

 

Konto twórz dokładnie, bo w przypadku DiRT 2 klucz chyba się przypisuje do konta LIVE, więc upewnij się że wybrałeś taki gamertag jakiego będziesz chciał używać.

 

Miałem właśnie taki problem z zastosowałem się twoich rad dot. tego problemu. No i teraz niestety: http://img40.imageshack.us/img40/7825/dirtt2.jpg

 

Czyli mój klucz został przypisany do wcześniejszego konta na którym jest region Polska tak? A więc gra poszła do piachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...