Skocz do zawartości
racegrid

Colin Mcrae Dirt 2

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie, ze istnieje. Zarejestrowalem sobie dirta 2 na polskie konto, i mi pisalo sk*****o, ze nie moge grac live bo jest niedostepny w moim regionie. Po zrobieniu konta na irlandie nie moge do niej przypisac gry, bo jest juz zarejestrowana na innym koncie live o_O jedynym wyjsciem jest utworzenie profilu offline i cieszenie sie singlem ;p

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, klucz Live NIE jest zapisywany nigdzie na serwerze zewnętrznym, po prostu zrób nowe konto albo spróbuj jakoś (z poziomu www) zmienić kraj z polski na USA.

Nie ma takiego czegoś jak klucz live, jst to po prostu cd-key gry i to właśnie go wpisuje się, gdy live 4 windows zapyta o niego podczas próby zalogowania do usługi.

Kraju nie da się zmienić, przynajmniej nie z poziomu www, to już by wymagało zabawy z supportem i wiarygodnego wyjaśnienia np. zmiana miejsca zamieszkania itp.

 

 

Jak robie nowe konto to pisze że ten klucz już jest używany na innym. Zaraz spróbuje coś na www pozmieniać, ale wątpię czy coś zdołam.

No nic nie zdziałasz. :) Tym sposobem dały by się zakładać kilka kont na tym samym kluczu.

 

 

"klucz live" - co to takiego?

No jasne, że nie jest zapisywany, bo coś takiego nie istnieje.

Tak jak pisałem wcześniej, cd-key jest przypisywany do konta live na stałe.

 

 

Swoją drogą to niezły fail i pewnie dużo osób się na to nacieło zakładając konta na Polskę... biedny microsoft nie wspiera live! w krajach trzeciego świata. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uniemozliwia to tez sprzedanie gry... no chyba, ze z kontem. Z tym livem to najdebilniejsza akcja microsoftu jaka pamietam  <_< jakby sprawdzenie klucza gry przez steama nie wystarczalo o_O mi to ewidetnie podpada pod dyskryminacje, na pudelkach powinni miec obowiazek informowania ludzi, ze kupuja wykastrowany produkt.

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko jak kiedyś Polska będzie obsługiwana to sobie pogracie na tych stworzonych kontach. :lol2:

 

W sumie racje produkt jest niepełnosprawny w naszym kraju i nie powinien być w ogóle sprzedawany, albo z jakąś adnotacją, że bez kombinowania nie można pograć online.

 

kkNd! steam to tylko system dystrybucji, live! służy głównie do przechowywania profili online, gry w multi, achievmentów itp.

Do singla (konto offline) chyba w ogóle nie trzeba wpisywać klucza produktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A nie informują że wykastrowany? Na pudełku raczej pisze że LIVE nie jest dostępny we wszystkich krajach.

 

ath - a jak przetłumaczysz "LIVE Access Key"? Bo "klucz LIVE" wydaje mi się całkiem sensowne, a taka właśnie nazwa jest oficjalnie używana przez M$.

 

Przypisanie klucza do konta LIVE to nowość, do tej pory tego nie było bo developerzy nie chcieli tego robić, jak widać chyba uzasadnione, choć moim zdaniem akurat dobra rzecz, bo przynajmniej nie będzie problemów z przekraczaniem limitu 10 wprowadzeń klucza.

 

Swoją drogą proponowałem kiedyś napisanie FAQ o LIVE, ale nie było odzewu więc dalej pojawiają się osoby z problemami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Kupiłem sobie kierownicę Driving ForcE GT no i niestety w grze nie działa Force Feedback.

Niby wszystko w grze włączone, a nie działa, na PS3 działa super.

Ma ktoś może tą kierownice i poradził sobie z tym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jodlasty, u mnie na DFGT w Dircie 2 FF działa bez zarzutów. Mam Logitech Gaming Software w wersji 5.08 ;)

 

Cholera, mam tą samą wersję.

W grze FF jest włączone, no to już nie wiem co robić

 

 

 

Edit:

 

Dziwne, zaczelo działać, nie mam pojęcia co zrobiłem :)

Edytowane przez Jodlasty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

phenom II x4 940 stock

2gb ram jedna kostka

radeon hd5770

sys XP32bit

sprzet nie krecony wogole

 

res 5040x1050

wsyztsko na high

AA x4

wsztsko gra sama ustawiła

 

wg gry, 24-26fps, brak nawet minimalnego przycięcia

 

wiec pakowanie lepszej grafy niz 5770, chyba nie ma sensu do jednego monitora

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało tych fps... a przycinać powinno choćby przez te 2gb, chyba, ze windows xp jest grany. :D

ja nie patrze na fps ;) tylko na gre, jak wszystko dziala to po co sie martwić ;)

ramu 2gb bo tylko taki mi sie ostał :lol2: , a system zrobiony na SSD(nie wiem czy to ma znaczenie w grze), swieży bo i tak zmieniam mobo i procka na intela za kilka dni

 

(w menu, jak jest pokazana animacja mapy, czasem delikatnie moze przyciąc, prawie nie zauwazalnie)

ale w samej grze nawet przy max ilosci samochodow, na ekranie nic nie przycina)

 

za 2-3tyg bede mial 5850 i moze 5970 to sprawdze ile bedzie przy tych grafach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

świetna gra, włączyłem ją jakoś o 22 i do teraz gram nieprzerwalnie, schowałem tylko do paska żeby podzielić się wrażeniami i wracam do gry, prześwietna jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw zna ktoś sposób, żeby spolszczenie działało z ang wersją steam ? Instaluje spolszczenie, na końcu jest uruchom pl wersję, ale steam się nie odpala tylko gra startuje, czyli pewnie dopisuje jakaś komendę.

Mi chodzi o normalne odpalenie z poziomu steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy to faktycznie odpalanie z parametrem. Jeśli tak, to dopisz w steamie ten parametr we właściwościach gry.

To jest na tej zasadzie, że jak kończy się instalować spolszczenie to jest opcja uruchomienia gry i nic więcej, później już nie ma tego okienka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem jeszcze spolszczenia do gier fabularnych, ale do czego ci w ścigałce?

Może to nie dla mnie. Oczekuje odpowiedzi na pytanie, które zadałem a nie tłumaczenia się po co mi to... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...