Skocz do zawartości
racegrid

Colin Mcrae Dirt 2

Rekomendowane odpowiedzi

do HD 5850 są podłaczone dwa srodkowe złaczone w sterowniku jako 1

dwa boczne są podłaczone do drugiej grafy poprzez SoftTH

 

niestety soft oblusguje tylko DX9 bo podłaczylem po kosztach czyli zadnych adapterow do display portów itp nie musialem kupowac

niejestem wymagającym graczem wiec w sumie miedzy medium i hi detalami nie widze roznicy wiec co dopiero dx9 i dx11 :lol:

 

jesli chce sie bawic w 5 trzeba sie wykosztowac bardziej niestety (i to duuuzo bardziej)

choć jest cień szansy ze odpale to na 5 i 6 monitorach (tez bez adapterow - ale to juz opisze jak sie uda odpalic, bo zbyt duzo rzeczy moze mnie ograniczać)

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Są może jakieś kody do tego Colina , które sprawiłyby, ze te auta będą lepiej przyśpieszać/hamować? Trochę za mało dynamiczna ta gra, jakoś tak wszystko za wolno się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To w końcu ma być arcade czy symulacja? Bo jak dla mnie jest idealnie, bo po środku (no troche bardziej w strone arcade). To nie NFS czy Ridge Racer gdzie w zakręty wchodzimy z pełną prędkością bokiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, że do rzeczywistości trochę brakuje. Auto czasami zaskakująco dobrze trzyma się drogi przy prędkości ok 200 km/h a momentami wypada z zakrętów przy prędkości 60 km/h. Czy tak trudo zaimportować model fizyki z CMR 01? Tam po wpisaniu "bigguns" zachowanie auta było na prawdę realistyczne i czuło się przyśpieszenie. Hamować trzeba było bardzo często. Do dnia dzisiejszego nikt nie zrobił bardziej realistycznej gry tego typu. No a potem poszliśmy w kierunku lamerstwa, żeby zdobyc jak najwięcej klientów, co ja oczywiście z punktu biznesowego rozumiem. Ale nie rozumiem co za problem dać do gry tryb "expert", w którym dla lepszych graczy będzi po prostu bardziej realnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No nie wiem, w Chorwacji trzeba non stop zwalniać, nie da się jechać pełnym gazem. Tak to większość tras nie jest tak skomplikowana, przeważnie są długie odcinki z delikatnymi łukami. Jak dla mnie model jazdy jest dużo lepszy niż w jedynce, gdzie hamowało i przyspieszało się błyskawicznie. Widać po multiplayerze jak jest gdzie co chwile ludzie popełniają błędy.

 

Realistycznie może nie jest, ale jak dla mnie jest w sam raz. Mi gry mają sprawiać fun, a jazda po tych pięknych trasach sprawia mi niezwykłą przyjemność. Jak dla mnie chyba najlepsza ścigałka po NFS U2.

 

Ale owszem, jakiś tryb expert dla tych preferujących symylację by mogli dać, tylko to pewnie sporo roboty i dla nich nieopłacalne.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Nie chodzi o pro tryby ta gra to nie sim ale żeby chociaż zjadliwa była jazda na kierze a niestety dalej jeździ się na kierze słabo. FFB i feeling beznadziejny. NFS Porsche miał nawet lepiej zrobiony FFB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

jaką ta gra maksymalną rozdzielczość obsługuje? Ciekawe czy udało by się tak zrobić z większą ilością monitorów, żeby dookoła gracza był obraz, takie 360 stopni. wtedy fajnie by się tak rozglądało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką ta gra maksymalną rozdzielczość obsługuje? Ciekawe czy udało by się tak zrobić z większą ilością monitorów, żeby dookoła gracza był obraz, takie 360 stopni. wtedy fajnie by się tak rozglądało...

nie mam pojęcia

 

next step 11760x1050 :lol:

 

edit//

napewno moge podłaczyc 8 monitorow (6 do grafy głownej jako jeden i dwa boczne softowo do drugiej karty)

 

 

teoretycznie jesli soft obsluzy dwie dodatkowe grafy w eyefinity kazda po 6 monitorów jako jeden czyli 3 grupy eyefinity po 6 monitorow kazda (jedna grupa jako głowny ekran + dwie grupy jako boczne)

daje to razem 18 monitorow :lol:

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Panowie - jest jakiś sposób, żeby zmusić Dirt2 do pracy w DX11? Niby w plikach wymuszanie wyłączone, a postprocessing maksymalnie mogę ustawić na Med, i teselacji na wodzie też jakoś nie widzę ;) Karta naturalnie DX11 obsługuje, paczka DX zainstalowana najnowsza. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zacznę od poczatku. Klucz dostałem razem z Radeonem dawno temu. Zalogowałem się na pierwszym moim profilu i podałem klucz a potem zobaczyłem stwierdzenie że moja lokalizacja nie jest obsługiwana. zmieniłem lokalizacje i login ale w nowym profilu klucz już nie działał bo został przypisany do poprzedniego profilu. Jest zaj...... . Ok. teraz kupiłem sobie płytke i nadal nie mogę się zalogować na swoim profilu. OK. Zmieniłem login i po kilku poprawkach bez krórych gra oczywiscie się nie uruchomi zakładam nowy profil i wlaściwie to sytuacja się powtarza. Jestem spokojny ale jest to ostatnia gra od Codemasters. I tu pytanie co mogę zrobić bu wykorzystać wydane piniądze na pociach!ą w logowaniu grę a cenie sobie tą serie a czególnie 4.. Login rozumiem adres Emale też nie problem ale co dalej? jaką wybrać lokalizacje jak nie ma wyboru. Nigdy jeszcze nie widziałem takiego dziadostwa. Poradzcie co robić!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Już było wiele razy mówione, konto zakłada się przez stronę xbox.com, tam można wybrac kraj inny niż Polska.

 

Proponowałem napisanie FAQ ale nikt nie wyraził zainteresowania, to jest jak jest.

 

 

A polecam ci grę offline (załóż profil offline), bo multi w DiRT 2 na PC ssie na maksa, same cheatery tam grają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobry pomysł był z FAQ. Bo czytanie całego forum o zapowiedziach i o demo i o przycinanu grafiki i o wielu bla bla bla to bardzo czasochłonne zajęcie. Niestety kolejny klucz poszedł w pi..... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Też w wersji PC ze Steama widziałem polskie reklamy jak grałem wiosną, co było w sumie idiotyczne patrząc w jakich krajach są trasy, a do tego wszystko miałem ustawione na angielski, więc nie wiem, może będac zalogowanym do LIVE gra sprawdzała IP czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak napisałem, wszystko po angielsku (Windows, Steam, LIVE jak i sama gra). Ani bym nie pomyślał o wersji PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wgrywałem kiedyś spolszczenie (po usłyszeniu głosu komentatora wywaliłem), też mam wersję ze steam i myślałem, że to właśnie przez to.

Poza tym są jeszcze reklamy 36,3. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, gra wywala robiąc mi piaskowy ekran(prawie jak bsod...)

jesli nie zrobie crtl alt del to i dzwiek sie zapetla

 

lekarstwem jest hard reset

 

any ide why?driver gpu? za duze oc? zaznacze ze Grid działa bezproblemowo jak i paczka calkiem pokazna innych gier...driver nv 257.15, rdzen 8800gt chodzi raptem na 620mhz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm...zainstalowalem sobie niedawno(promocja steam), giera fajna, ale przyuwazyłem reklamy knora po polsku...to normalne? :P

 

a niby rejon nie obslugiwany....

 

spoko wodza, nie obslugiwany, ale na grze (nieobslugiwanej w danym rejonie) i reklamach w grze to umieja zarabiac - wtedy jest 'obslugiwany'...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...