Skocz do zawartości
racegrid

Colin Mcrae Dirt 2

Rekomendowane odpowiedzi

Tu przyznaję rację, sam mam DFP i w dircie z 900 stopni zjechałem do 200 zanim dało się jakoś jeździć ( w Gridzie jeździłem na 720). Pozostaje jeszcze kombinacja klawa + pedały do gazu/hamulca.

Pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oślepiający HDR ver. 5, lśniące jak psu jajca elementy samochodu i trasy, sztuczne zawyżenie wymagań sprzętowych bezcenne za Windows Vista, 7 i nową kartę graficzną zapłacisz kartą MasterCard :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie tak jak z grami z DX10. Obsługują owszem, ale różnicy między DX9 Vs DX10 można szukać z lupą :). A wymagania x2 w stosunku do DX9. Skoro obecnie nie wyszła jeszcze gra która od podstaw była by pisana tylko pod dx10, to co dopiero dx11. Kolejny chwyt marketingowy według mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oślepiający HDR ver. 5, lśniące jak psu jajca elementy samochodu i trasy, sztuczne zawyżenie wymagań sprzętowych bezcenne za Windows Vista, 7 i nową kartę graficzną zapłacisz kartą MasterCard :razz:

Nikt nie karze używać win7 , można też visty :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jedyne co widzę to jeszcze bardziej intensywne oczojebne światła przykrywające wszystkie niedoskonałości. W ogóle z czym oni wyskakują, z dx11? Przecież nawet nie doczekaliśmy się tych wspaniałości oferowanych przez dx10 :lol2:

 

Ponownie zacznie się długi okres w którym na rynku będą pojawiać się karty mające problem ze sprzętowym obsłużeniem nowych bibliotek DX i będzie tylko wyciąganie kasy za "testowy" sprzęt.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Sporo już niby "gameplay videos" można znaleźć. Grafika wygląda całkiem całkiem, spodziewalem się syfu tak jak w DiRT i GRID (mowa o domyślnie włączonym post-processingu), ale jest postęp. Już Fuel wygląda nieźle (wersja PC, bo konsolowa nie), a tu zapowiada się bardzo fajnie.

 

Filmiki zapewne są z konsolowych wersji, ciekawe co da DX11 w wersji PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Detale robią wrażenie, ale i tak mało kto będzie miał możliwość gry z taką grafiką. Wymagania gry będą zapewne wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie, wziąć ten engine, wyłączyć oczojebny HDR i Bloom, dodać silnik Havock oraz licencjonowane samochody i realistyczne trasy. Taki Richard Burns 2... rozmarzyłem się :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi. Jaka różnica będzie w fizyce jeśli wsadzą tam Havoca?

 

licencjonowane samochody i realistyczne trasy

Nie trzeba "wziac". Przecież to jest ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi. Jaka różnica będzie w fizyce jeśli wsadzą tam Havoca?

 

 

 

Nie trzeba "wziac". Przecież to jest ;]

Różnica taka, że będzie to "jazda" samochodem, a nie poduszkowcem. A propos samochodów, to faktycznie zapomniałem, że mają licencję. Chodziło mi o realne trasy, a nie szutrowe autostrady pokonywane na flacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Oglądamy ten sam filmik panowie ? Grafa normal bez przesady ;].

Dokładnie, ja z resztą miałem wrażenie, że to Dirt 1 :razz: Miałem nadzieję na większy postęp coś mi się zdaje, że DX11 tu znów będzie jako chwyt marketingowy a nie pokaz jego możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja z resztą miałem wrażenie, że to Dirt 1 :razz: Miałem nadzieję na większy postęp coś mi się zdaje, że DX11 tu znów będzie jako chwyt marketingowy a nie pokaz jego możliwości.

W takim razie proponuje dla przypomnienia odpalic sobie dirta w max detalach na roznych trasach i dopiero obejrzec filmik. Jezeli nadal bedziecie uwazac ze to ten sam poziom grafiki to ja juz nic nie powiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja z resztą miałem wrażenie, że to Dirt 1 :razz: Miałem nadzieję na większy postęp coś mi się zdaje, że DX11 tu znów będzie jako chwyt marketingowy a nie pokaz jego możliwości.

Jak mogą pokazywać grę w DX11 jak nie ma, ani DX11 ani kart graficznych DX11, jeśli chodzi o PC pozostaje im pokazanie tego co mają pod DX9 i mydlenie oczu przewspaniałym DX11.

 

Co do wymagań pamiętacie DiRT-a 1 optymalizacja kupa, a w GRID-zie olbrzymia poprawa dlatego pomimo wzrostu poziomu grafiki nie powinno pociągnąć za sobą olbrzymiego wzrostu wymagań od czasów GRID-a, a przynajmniej nie na tyle by kompy z dwurdzeniowymi prockami i 4850/9800 dusiły się w niższych rodziałkach i detalach na high, very very high pewnie będzie zarezerwowany dla DX11 jak w DX10 w Crysis-ie i pewnie równie szybko ktoś to obejdzie.

 

Różnica taka, że będzie to "jazda" samochodem, a nie poduszkowcem. A propos samochodów, to faktycznie zapomniałem, że mają licencję. Chodziło mi o realne trasy, a nie szutrowe autostrady pokonywane na flacie.

Możesz zapomnieć o symulatorach nikt nie robi takich gier bo zysk jest z tego niewielki gra ma być nastawiona na max. fun i dlatego DiRT jest jaki jest, a gier podobnych do RBR długo nie zobaczymy o ile w ogóle jeszcze kiedyś zobaczymy. Konsolizacja rynku gier wymusza robienie gier łatwych i przyjemnych tak żeby neandertalczyk nie miał problemu z jej przejściem za pierwszym podejściem w ciągu paru godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Ja tylko mówię, że DX11 zostanie tu użyty do marketingu od takie moje przeczucie. Nigdzie nie napisałem o tym, że na tym trailerze DX11 widać. Z resztą Codemasters znów pięknie podrasowało screeny bo ten gameplay jest daleko od tego co była na shootach. Kto pamięta promowanie DX10 FSX i Alan Wake? Co z tego wyszło raczej nie muszę mówić ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj "słów kilka..." od K.Block'a ; )

No właśnie co to w ogóle ma być :lol: Jakiś Kenny cośtam i wyimaginowane trasy w stanach (tochę przesada, ale trzeba to podkreślić). Atutem tej gry będzie tylko i wyłącznie grafika! I to nie jak trasy wyglądają (porównanie rzeczywistości z grą) tylko jak są zrobione aby robiły najlepszy efekt, nie ma to nic wspólnego z realizmem. Wystarczy odpalić RBR aby zobaczyć jak powinny wyglądać odcinki specjalne (długość i wygląd), nawet grafika jest w miarę biorąc pod uwagę wiek gry. RBR też nie miała licencji, a jak się jechało w powiedzmy w Japonii to hmmm :rolleyes: Wystarczyłoby wypuścić to samo z dzisiejszą grafą i już by było pozamiatane :lol:

 

Co do licencji to takiemu Dirtowi pozostało jaranie się wieśniakami z US&A, bo jedyną licencjonowaną grą jest WRC (prawdziwe rajdy + zawodnicy), exclusive na PS :) pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównajcie sobie HAWX na DX9 a DX 10.1. Wzrost wydajności....

A poza tym, chemiczny_ali, Ken Block to nie jest byle ktoś, i bylejaki kierowca. Poza tym, nudna byłaby gra gdyby nie dawali tras "aby robiły najlepszy efekt" - to jest chyba jeden z atutów gry, trasy rzeczywiste+wymyślone.... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chemiczny_ali, nie widziałeś gymkhana'y w wykonaniu K.Block'a? : ) Mimo iż pewnie nie było to 'strzelone na raz' to i tak jest co podziwiać : ) Są dwie części + w jednym z niedawnych odcinków TG był K.Block vs MX : ) Jednym słowem bardzo przyjemnie się to ogląda, szczególnie slow motion ; P no i ten dźwięk ; D : ) Mnie osobiście ciary przechodziły jak to oglądałem ; P : ) Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chemiczny_ali, nie widziałeś gymkhana'y w wykonaniu K.Block'a? : ) Mimo iż pewnie nie było to 'strzelone na raz' to i tak jest co podziwiać : ) Są dwie części + w jednym niedawnych odcinków TG był K.Block vs MX : )

Buehehehe widziałem widziałem :lol: Jest co podziwiać nie ma co :lol: Poustawiać kilka przeszkód na jakimś opuszczonym parkingu/lotnisku/wiosce (niepotrzebne skreślić) i jeździć w kółko, ale ludzie w US&A widać specjalizują się w okrążeniach :lol:

 

@ArreatPL no właśnie a kto to jest? Dla mnie kolejny amerykański wieśniak który znalazł kilku sponsorów i pokazuję jak się jeździ po parkingu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buehehehe widziałem widziałem :lol: Jest co podziwiać nie ma co :lol: Poustawiać kilka przeszkód na jakimś opuszczonym parkingu/lotnisku/wiosce (niepotrzebne skreślić) i jeździć w kółko, ale ludzie w US&A widać specjalizują się w okrążeniach :lol:

 

@ArreatPL no właśnie a kto to jest? Dla mnie kolejny amerykański wieśniak który znalazł kilku sponsorów i pokazuję jak się jeździ po parkingu :lol:

chemiczny_ali możesz zapodać linka ze swoimi wyczynami na torze z chęcią zobaczyłbym jak się nie jeździ "po wieśniacku".

 

Jak dla mnie rajdy w Europie umarły wraz z odejściem Peugeota, Subaru, Mitsubishi. WRC stało się za drogie i mało interesujące, dlatego jestem za wprowadzeniem jednej grupy na kształt "N Grupy" gdzie każdy kto tylko będzie miał sponsorów i samochód spełniający standard może walczyć o mistrzostwo i nie będzie kosztowało to tyle co WRC, szkoda że planowany początek tychże zmian jest na 2012 bo jak na razie w rajdach ścigają się 2 Fordy i 2 Citroeny.

Uprzedzając wypowiedzi owszem są grupy inne niż N ale kto się tym interesuje kiedy jest jedna "królewska" WRC.

Dlatego rajdy w USA są ciekawsze tam po prostu coś się dzieje.

 

Co do DiRT 2, DX11 jest tylko czystą marketingową ściemą, prawdopodobne jest bardziej to, że ze względu na poświęcony czas wydaniom na konsole nie zdążyli z wersją na PC i muszą mieć dodatkowy na dopracowanie i dlatego wciskają ten kit o DX11, aby zyskać na czasie, a to że zmiany nie będą widoczne kogo to obchodzi ilu ludzi w grudniu 2009 będzie miało karty zgodne z DX11.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na OT "A propo" realizmu w grach... Żadna gra nigdy nie będzie miała nic wspólnego z realizmem. Realizm to nie długość odcinków, licencje marki samochodów, nazwy teamów, nazwisk kierowców, a emocje i związane z tym odczucia takie jak m.in. strach, itp., no chyba, że są tacy którzy grając w gry je odczuwają... przynajmniej jeśli chodzi o gry dotyczące tematyki motoryzacyjnej, bo gry utrzymane w klimatach grozy, horrorów, itp. to co innego, przez swój klimat potrafią 'podrzucić' człowieka : ) I myślę, że większość o tym wie, ale jak widzę 'pierdzenie' dotyczące realizmu w grach, to... to tylko gry, które odwołują się do realizmu, ale tak naprawdę nie mają z nim nic wspólnego, bo jeśli ktoś naprawdę oczekuje realizmu, to nie kupi sobie gry, tylko uda się na tor/odcinek specjalny, choćby nawet przejechać się jako 'pilot'... tyle ode mnie : ) Pozdrawiam ; )

 

 

chemiczny_ali, z jakiej racji nazywasz K.Block'a 'wieśniakiem' jeśli mogę oczywiście wiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...