Skocz do zawartości
racegrid

Colin Mcrae Dirt 2

Rekomendowane odpowiedzi

Może to nie dla mnie. Oczekuje odpowiedzi na pytanie, które zadałem a nie tłumaczenia się po co mi to... :rolleyes:

Ja powiem tak, jak ma się dziecko, które gra, to dla takiego dziecka gry po angielsku są lepsze. Ja już za stary jestem (czyt. leniwy), żeby tłumaczyć w locie, chyba że spolszczenie jest wyjątkowo denerwujące (np. Still Life)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ale w tej grze nie ma co tłumaczyć, tylko sie naciska strzałki i enter. Różne rzeczy rozumiem, ale szukania problemów na siłe nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w tej grze nie ma co tłumaczyć, tylko sie naciska strzałki i enter. Różne rzeczy rozumiem, ale szukania problemów na siłe nie.

To po kiego według Ciebie ta gra w ogóle została oficjalnie spolszczona, skoro tam się tylko strzałki naciska ? Dobra koniec tematu, odechciało mi się już kombinować, dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Demo jest. Opinie są absolutnie nic nie warte, bo dla jednych jest ok, dla innych nie. Demo mówi wszystko o fizyce, bo różnice między autami są malutkie, poza przeważnie prędkością i nadsterownością aut RWD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Jak fizyka/realizm w tej grze? Warto "kupić"?

Ja śmigam na klawie, więc za dużego to nie ma. Z drugiej strony to nie nfs, gdzie w zakręty się wjeżdża na pełnej prędkości. Ustawiasz poziom zniszczeń na full i gra się całkiem fajnie. To nie sega rally, aż tak hardcorowo akradowe to nie jest. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się sypie podczas zakończenia wyścigu na ekranie ładowania, w różnych wyścigach. Windows 7 x64, dx najnowszy, catalysty najnowsze 10.1 do grafiki. Zauważyłem, że nie tylko mi się tak sypie, na forum jęczą, że po pierwszym wyścigu gra się wiesza.

 

Z podglądu zdarzeń.

 

Nazwa modułu powodującego błąd: dirt2_game.exe, wersja: 1.0.0.0, sygnatura czasowa: 0x4b042091

Kod wyjątku: 0x40000015

Przesunięcie błędu: 0x00dd7c35

Identyfikator procesu powodującego błąd: 0xdec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie rzucam oskarżeń, ale pirat ma taką przypadłość i jest do niego jakiś tam fix.

 

 

Ja sobie kupiłem właśnie tą gierke, i przy logowaniu jest informacja że klucz się przypisuje na stałe do konta, więc nie rozumiem skąd były płacze o to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rzucam oskarżeń, ale pirat ma taką przypadłość i jest do niego jakiś tam fix.

Hm... coraz więcej piratów ma problemy ze stabilnością i poprawną instalacją gier :] tylko kogo to zasługa: głupoty użytkownika, zabezpieczenia producenta czy może lenistwa crackerów (czy jak tam się oni zwą) ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawił raczej OS użytkownika "Spylon" a mianowicie Winde 64 bit za winowajce tych problemów i niedopracowane stery do grafy na tą platformę.... a nie winę, crackerów itp rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawił raczej OS użytkownika "Spylon" a mianowicie Winde 64 bit za winowajce tych problemów i niedopracowane stery do grafy na tą platformę.... a nie winę, crackerów itp rzeczy

Dobrze przeczytaj komentarz zarówno mój jak i kolegi nade mną :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Późno już, więc nie wiem, czy dobrze rozumiem, ale napisałeś:

a nie winę, crackerów itp rzeczy

czyli zrozumiałem to tak, jakbyśmy insynuowali koledze z błędem w grze, że ma pirata, a ja po prostu skomentowałem co ostatnio zauważyłem w związku z piratami, a Harry Lloyd tylko poinformował, że piraci mają taki kłopot również.

 

Też wydaje mi się że to Win x64 + stery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Sam Windows winny nie jest (bo używam), być może stery są nie tak, nie wypowiem się bo kolega ma ATI.

 

 

Czy tylko w DX9 cienie są tragiczne (zupełnie nie wygładzone)? Na konsoli są świetne, więc nie wiem czy specjalnie tak zrobili w DX9 żeby niby była różnica, czy ogólnie wersja PC tak ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rzucam oskarżeń, ale pirat ma taką przypadłość i jest do niego jakiś tam fix.

Nie tylko pirat ma taką przypadłość. Tak się składa, że gra oryginalna.

 

Sam Windows winny nie jest (bo używam), być może stery są nie tak, nie wypowiem się bo kolega ma ATI.

 

 

Czy tylko w DX9 cienie są tragiczne (zupełnie nie wygładzone)? Na konsoli są świetne, więc nie wiem czy specjalnie tak zrobili w DX9 żeby niby była różnica, czy ogólnie wersja PC tak ma?

Miałem Catalysty 10.1 wczoraj ściągnąłem najnowsze, świeże 10.2 i najnowszego DX9.0c zainstalowałem i przestało sypać. Na Win 7 x64 cienie są tragiczne, odnoszę wrażenie, że te nowe sterowniki trochę mi napsuły. BTW dlaczego AA mimo, że mam włączony w grze, to go realnie nie ma? Są problemy na ATI z AA, jak miałem GF 7900 GS wystarczyło włączyć w grze i śmigało pięknie, tutaj na jednych sterownikach działa, na innych nie, trzeba wymuszać z CCC itp.

 

Co do samego Dirta 2 to gra się dość przyjemnie, w 1920x1080 wszystko na max chodzi znośnie o dziwo. Ale zdaje się, że posiadacze kart z DX 11 mają do włączenia więcej efektów, mam rację?

 

EDIT

 

Żeby była jasność, mam pełną wersję, niby ustawione AAx8 w grze, w 1920x1080 ok 30-35 fps, z AAx2 ok 40 - w ogóle nie widać, że to AA jest, z poziomu CCC to samo, porażka.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w demie AA też nie widzę. Tylko w zasadzie dzieki temu, że gram w 1920x1080 to można na to jeszcze patrzeć. Ale demo ma prawo mieś taki bug ewentualnie, pełna wersja już nie powinna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

U mnie AA ogólnie działa, ale cienie są całe w schodkach, a także czasem niektóre obiekty jak barierki. Ogólnie jednak otoczenie jest pozbawione ząbków.

 

 

Jeszcze jedno - co to za debilna reklama "nadchodzi era lotnika"? Jakas polska kampania na całym świecie że na każdym torze jest billboard? Porażka.

 

 

W multi jest masakra z cheaterami. Wyścigu z 7 przeciwnikami to chyba nigdy nie wygram. Raz prowadziłem ze spora przewagą i nagle się dwóch obok mnie zmaterializowało i zaraz mnie wyprzedzili. Nie wiem też ile już razy kończyłem na drugiej czy trzeciej pozycji (nie jadąc na równi z kimś), a kończyłem pozycję niżej.

Porażka jakaś, co wejde w multi to są cheaterzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym generalnie polega problem z multi i to w zasadzie w każdej grze. Jedyne sensowne multi to 8 osób w sieci osiedlowej bez pingów i lagów. No chyba, że doczekamy czasó, ze każdy będzie miał 10 Mbit to wtedy, ale to IMO jakieś 10 lat minimum jest potrzebne patrząc na tempo rozwoju naszego ciemnogrodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ty gadasz, ja mam 8 Mbit za 90zł (a mieszkam w małym mieście) i bez problemu gram z ludźmi z całego świata, grałem nawet z ludźmi z USA (ping koło 130) i nie ma żadnego problemu.

 

;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ale tu nie chodzi o pingi. Większość ghostów jedzie normalnie bez żadnych skoków, a zawsze jest jeden czy dwóch którzy non stop skaczą we wszystkie strony a nie wypadają z trasy i wygrywają.

Jeden sie wcale z tym nie krył, raz wogóle nie jechał i tuż przed moim dojechaniem do mety się zespawnował i wygrał, po czym się śmiał na czacie. Nie brakuje ludzi co mają level wyraźnie ponad 100, a i ponad 150.

 

Na Xboskie nic takiego ani raz nie uświadczyłem a grałem bardzo dużo w muli tam.

 

W końcu dziś trafiłem na sesję bez cheaterów i bardzo fajnie się grało, jak nie popełniałem błędów to byłem na mecie tuż za liderami lub tuz przed nimi, a nie 10 sekund za zwycięzcą jadąc świetnym tempem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym generalnie polega problem z multi i to w zasadzie w każdej grze. Jedyne sensowne multi to 8 osób w sieci osiedlowej bez pingów i lagów. No chyba, że doczekamy czasó, ze każdy będzie miał 10 Mbit to wtedy, ale to IMO jakieś 10 lat minimum jest potrzebne patrząc na tempo rozwoju naszego ciemnogrodu.

lul, widze ze masz OGROMNE doswiadczenie na polu rozgrywek sieciowych :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie

z nudow odpalilem w rozdziałce 6720x1050 :lol:

komfort jest zerowy bo srodek przypada dokładnie na ramki monitorow, ale chodzilo tylko o to czy zadziala czy nie

procek e5200 1,6ghz (nie mialem czasu zmieniac i sie bawic) grafe rendeuje tylko hd5850

 

detale- low-medium 18FPS

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie

z nudow odpalilem w rozdziałce 6720x1050 :lol:

komfort jest zerowy bo srodek przypada dokładnie na ramki monitorow, ale chodzilo tylko o to czy zadziala czy nie

procek e5200 1,6ghz (nie mialem czasu zmieniac i sie bawic) grafe rendeuje tylko hd5850

 

Ogien :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym generalnie polega problem z multi i to w zasadzie w każdej grze. Jedyne sensowne multi to 8 osób w sieci osiedlowej bez pingów i lagów. No chyba, że doczekamy czasó, ze każdy będzie miał 10 Mbit to wtedy, ale to IMO jakieś 10 lat minimum jest potrzebne patrząc na tempo rozwoju naszego ciemnogrodu.

W 2004 gdy zaczynalem grac w CoD1 mialem lana z pingami skaczacymi na pl serwerach od 30 wzwyz i 100+ na eu, potem Neo 512 pingi 20-30 na pl, 50+ na de/nl, potem wrocilem do lana 512 (po zmianie providera) i mialem pingi <10 w pl, 30 w nl/de. Znajomy w Mikolowie caly czas mial 256/128 od jakiegos lokalnego providera i mial pingi 20-30 na de/nl a w Polsce ponizej 10 jak pozniej ja. Zawsze gralismy 5on5 czyli 10 osob na serwerze. Reasumujac - o jakosci polaczenia nie swiadczy predkosc lacza ale jego jakosc, a z tym w Polsce krucho.

 

Druga kwestia to kod sieciowy w danej grze. W kazdym CoD grajac na pingu powyzej 40 z przykladowo niemcami ktorzy mieli na swoim serwerze ping 10 szanse malaly o polowe. W rFactor moge grac na pingu 200 i nie mam problemu, wiadomo ze to nie strzelanka i ping sie tak nie liczy, ale jazda zderzak w zderzak na takim pingu nie przeszkadza w niczym. Nie wiem jak ta kwestia wyglada w Dircie bo nie gralem na multi, moze kiedys znow zagram gdy wszystko inne mi sie znudzi ;)

 

 

Maniakalny no to odlacz jeden i na 3 juz bedzie wypas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

"...but I was curious if this would work." ;)

 

 

A jak wyglądają cienie w DX11? Są normalne czy też zupełnie nie wygładzone? U siebie ustawiłem je na Ultra Low i teraz wyglądają super, mimo iż jest ich mniej i są mniej wyraźne, ale na te zęby się nie dało patrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

dobra panowie

z nudow odpalilem w rozdziałce 6720x1050 :lol:

komfort jest zerowy bo srodek przypada dokładnie na ramki monitorow, ale chodzilo tylko o to czy zadziala czy nie

procek e5200 1,6ghz (nie mialem czasu zmieniac i sie bawic) grafe rendeuje tylko hd5850

 

detale- low-medium 18FPS

Powiedz mi jak to zrobiłeś, że hd5850 obsłużył 4 monitory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...