Skocz do zawartości
racegrid

Colin Mcrae Dirt 2

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety WRC jest to taki sam wyścig zbrojeń jak F1, dlatego wszyscy się tym interesują i na dalszy plan schodzą inne grupy. Tak jest w każdym sporcie, w MotoGP wszyscy oglądają Rossiego, a co się dzieję w niższych klasach to głowa mała. Ale jak już wspomniałeś planowane są zmiany i zobaczymy co z tego wyjdzie :) Nie napisałem, że jeździ po wieśniacku tylko czym tu się jarać skoro jeździ po jakimś płaskim terenie ze sztucznymi przeszkodami i do tego zna to jak własną kieszeń. Jak chce pooglądać trochę driftu to oglądam japońców :wink:

 

Co do wieśniaka proste, cowboy = "krowi chłopiec" = wieśniak :lol2:

 

A te powyższe wypociny to cóż w sumie nie mamy o czym gadać :lol: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do DiRT 2, DX11 jest tylko czystą marketingową ściemą, prawdopodobne jest bardziej to, że ze względu na poświęcony czas wydaniom na konsole nie zdążyli z wersją na PC i muszą mieć dodatkowy na dopracowanie i dlatego wciskają ten kit o DX11, aby zyskać na czasie, a to że zmiany nie będą widoczne kogo to obchodzi ilu ludzi w grudniu 2009 będzie miało karty zgodne z DX11.

Co do dirt i dx11 to tak masz racje , ale sam dx11 to nie ściema - pare nowinek jest . Najśmieszniejsze jest to , że karty 48xx od ati nie potrzebuje wiele zmian by były zgodne z dx11 , dlatego nowe radki będą opierały się na tej samej architekturze. Teraz producenci mogą przesuwać premiery i nie muszą tłumaczyć dlaczego - wystarczy napisać dx11 :lol2: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to że zmiany nie będą widoczne kogo to obchodzi ilu ludzi w grudniu 2009 będzie miało karty zgodne z DX11.

Nawet jeśli za kilka msc pojawią się karty dx11 to i tak będą równie bezużyteczne jak pierwsze 8800/2900 w dx10. Na początku producenci zawsze eksperymentują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli za kilka msc pojawią się karty dx11 to i tak będą równie bezużyteczne jak pierwsze 8800/2900 w dx10. Na początku producenci zawsze eksperymentują.

+1

 

Mnie tylko ciekawi czy rzeczywiście bedzie wyraźna różnica miedzy dx11 a dx9 (i czy da sie "oszukać system" i włączyć efekty dx11 pod dx9). I to by było na tyle bo zaczyna sie chmurzyć na tym tematem a za OT są banany ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chemiczny_Ali : zanim cokolwiek powiesz o K. Block, wejdź na google, to nie boli.

To że ty go nie kojarzysz, wcale nie oznacza że jest on prostackim chamem co zrobił umowę ze sponsorami i od razu się launsuje że jeździ po torze który zna jak własną kieszeń (zresztą tylko ty taką teorię wysnułeś, że ten tor znał i to tylko zaplanowane było).

Ja tam się cieszę, myślę że po tym jak już nie ma Colina, to Block właśnie był najlepszym kierowcą-konsultantem do wyboru.

Ja tam nie wiem co myśleć o DIRT2: Dirt'a 1 nie grałem, GRIDa grałem i go polubiałem, a DIRT2?...

Mam nadzieję na chociaż dodanie w opcjach właśnie opcji symulacji (sterrowanie etc.), i do tego jeszcze lepszy multi - w GRIDzie było cudem, jesli nie startowałeś pierwszy, jeśli się nie rozbijesz przez kogoś, bo cię zablokował/zahamował specjalnie/zrobił swinię - do tego opcja kick/ban/etc. byłaby bardzo przydatna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chemiczny_Ali : zanim cokolwiek powiesz o K. Block, wejdź na google, to nie boli.

To że ty go nie kojarzysz, wcale nie oznacza że jest on prostackim chamem co zrobił umowę ze sponsorami i od razu się launsuje że jeździ po torze który zna jak własną kieszeń (zresztą tylko ty taką teorię wysnułeś, że ten tor znał i to tylko zaplanowane było).

Ale to jest najprawdziwsza prawda :lol: Skoro koleś w swoich osiągnięciach podaję jakieś skakanie i pokazy kaskaderskie to co z niego za rajdowiec? Odsyłasz do google, a tam coś cicho na temat naszego kaskadera :huh:

Ja tam się cieszę, myślę że po tym jak już nie ma Colina, to Block właśnie był najlepszym kierowcą-konsultantem do wyboru.

Buehehehehe :lol: Właśnie oplułem ekran ze śmiechu :lol: Najlepszym kierowcą-konsultantem? :lol: Wyboru to oni za dużego nie mieli, bo raz prawdopodobnie nasz kaskader był najtańszy (wszak do świata WRC tzn. prawdziwych kierowców, drzwi dla Codemasters są zamknięte), a po drugie w US&A jest już legendą :lol: No ale co zrobić ONI oglądają Nascar :ph34r: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest najprawdziwsza prawda :lol: Skoro koleś w swoich osiągnięciach podaję jakieś skakanie i pokazy kaskaderskie to co z niego za rajdowiec? Odsyłasz do google, a tam coś cicho na temat naszego kaskadera :huh:

Skończ się ośmieszać:

http://en.wikipedia.org/wiki/Ken_Block_%28rally_driver%29

Tabelka z wynikami.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest najprawdziwsza prawda :lol: Skoro koleś w swoich osiągnięciach podaję jakieś skakanie i pokazy kaskaderskie to co z niego za rajdowiec? Odsyłasz do google, a tam coś cicho na temat naszego kaskadera :huh:

 

Buehehehehe :lol: Właśnie oplułem ekran ze śmiechu :lol: Najlepszym kierowcą-konsultantem? :lol: Wyboru to oni za dużego nie mieli, bo raz prawdopodobnie nasz kaskader był najtańszy (wszak do świata WRC tzn. prawdziwych kierowców, drzwi dla Codemasters są zamknięte), a po drugie w US&A jest już legendą :lol: No ale co zrobić ONI oglądają Nascar :ph34r: pzdr

Smiac mi sie chce z tego waszego wyklocania o mozliwie najlepszego konsultanta do tej gry :lol: W jakiej kwestii on niby ma doradzac? Fizyka, model jazdy? Przeciez to 100% arcade wiec taki konsultant to pewnie tylko zagrywka marketingowa, a jego rola pewnie sprowadza sie tylko do testowania gry i zdawania relacji "czy sie fajnie gra" ;) A na koniec strzeli autograf na pudle z gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończ się ośmieszać:

http://en.wikipedia.org/wiki/Ken_Block_%28rally_driver%29

Tabelka z wynikami.

No i co tam jest ciekawego :lol: Twój idol jeździ już trochę w tym "para rajdach" i nawet na swoim podwórku nie jest w stanie wygrać w generalce :lol:

 

@CarsonPoland no właśnie słuszna uwaga, bo taki z niego konsultant :lol: Wzięli jakiegoś pseudo rajdowca (który oczywiście w Stanach jest znany) i ochrzcili go konsultantem, a rola jaką pełni jest dokładnie taka jaka napisałeś. A całkowita sprzedaż poszybuję o kilka % w górę dzięki takiej taniej sztuczce :lol: Ale widać nawet po tym temacie, że amerykanizacja już zalewa stary kontynent :sad: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co tam jest ciekawego :lol: Twój idol jeździ już trochę w tym "para rajdach" i nawet na swoim podwórku nie jest w stanie wygrać w generalce :lol:

To nie jest mój idol. Po prostu szanuje go za umiejętności i nie trawię trolli. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co tam jest ciekawego :lol: Twój idol jeździ już trochę w tym "para rajdach" i nawet na swoim podwórku nie jest w stanie wygrać w generalce :lol:

 

@CarsonPoland no właśnie słuszna uwaga, bo taki z niego konsultant :lol: Wzięli jakiegoś pseudo rajdowca (który oczywiście w Stanach jest znany) i ochrzcili go konsultantem, a rola jaką pełni jest dokładnie taka jaka napisałeś. A całkowita sprzedaż poszybuję o kilka % w górę dzięki takiej taniej sztuczce :lol: Ale widać nawet po tym temacie, że amerykanizacja już zalewa stary kontynent :sad: pzdr

Taki sam konsultant bylby z Loeb'a :wink: Gdyby to byla symulacja to rozumiem ze konsultant z doswiadczeniem bylby jak najbardziej pozadany ale w przypadku arcadeowej rajdowki nie widze najmniejszego sensu. Mnieszja o to czy to Loeb, Block czy Solberg, pozytek z nich w przypadku cmr bylby taki sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest mój idol. Po prostu szanuje go za umiejętności i nie trawię trolli.

i nie trawię trolli

nie robiąc zbędnej dyskusji (to słowa do ciebie, chemiczny_ali), i wracająć do tematu, myslę że fajnie by było gdyby Codemasters dorzuciło oficjalne wsparcie dla modów. Zrobiłoby się model fizyki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No póki co to cudów nie pokazali. Flagi, ludzie, kałuże - raczej nic na co by się zwracało uwagę podczas ścigania się. Woda rozbryzguje się raczej tak samo, syf na szybie też raczej inaczej nie wyglada.

 

Zapewne główna zaleta DX11 to że te efekty można uzyskać nie tracąc na wydajności, bo zrobić to je można i w DX9.

 

No ale zobaczymy, może jeszcze się coś zmieni, być może sięgnę też po PC-tową wersję.

 

Swoją drogą te flagi pokazują że PhysX może stac się zbędny, i w sumie dobrze, bo nie ma nic gorszego niż wojna standardów.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nie będzie opinia na temat wersji pc bo ja wiadomo ona jeszcze nie wyszła ale powiem słów parę czego można sie spodziewać ponieważ miałem okazję pograć na 360-tce. Gra się prezentuje wyśmienicie. Fakt faktem graficznie nie jest to żadna rewolucja, przebudowany engine Dirta ale ja to kupuję. Jak przejechałem sie Lancerem Evo to sie po prostu zakochałem. Pięknie sie rozpędza, w tle czuć powiew dymu,te wszystkie kałuże itd. Ja Wam mówie będzie sie działo i gierka powinna namieszać. Taka może troche opinia na gorąco ale po tym co zobaczyłem czekam z niecierpliwością a o wymagania nie powinniśmy się martwić bowiem tj mówie ten silnik nie pownien być aż tak nadto wymagający co pokazał także Grid ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wiadomo którego jest premiera?

Wg steama zostanie odblokowana za tydzien i 22h ;)

 

btw ciekawe, ze gra obsluguje dx'a 9 i 11 :D ladnie musieli posmarowac, jak faktycznie zadne efekty nie beda dochodzily na kartach z dx10

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...