Skocz do zawartości
sw1ssst

Margin 7,5 Att 66 Wtf

Rekomendowane odpowiedzi

Help netia 1m dziś mi rozłączyła, reconnect patrzę w ustawienia a tam http://img3.imagebanana.com/view/j3cdycj/4152356234.JPG przy takich ustawieniach adsl nie będzie działać stabilnie. Nie wiem czy dzwonić czy oni o tym wiedzą że coś się zepsuło? Modem ma znaczenie? Bo kot mi czasem zrzuca z biurka ale nigdy nie mam dc, att mam 20 a margin 30 teraz kapa straszna co robić?

Edytowane przez lol802

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dzwonić czy oni o tym wiedzą że coś się zepsuło? Modem ma znaczenie?

Dzwoń.

Rozumiem że do tej pory miałeś tłumienie ~30dB, a teraz nagle podskoczyło do 66dB?

Albo ktoś w kablach grzebał, albo "samo z siebie" sie porobiło -> pogoda potrafi namieszać w kablach ;)

 

Modem swoją drogą, posprawdzaj kable (telefoniczne) w domu i gniazdka. Wymień mikrofiltr!

 

... a potem dzwoń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bledow CRC nie ma, pakiety przechodza w obie strony - nie wiem, w czym rzecz? IMHO dramatyzujesz, ale jak Ci sie chce, to poobserwuj przez jakis czas.

Dramatyzuję? z 20 na 66 samo z siebie? Ciągłe dc? Co mam zachwalać? Zauważyłem w modemie odstającą taką kostkę czy co tam jest ;/ kupię nową i przylutuję może ;P niebawem umowa się kończy więc nie chcę być stratny 70zł za router

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...