Skocz do zawartości
tanx

Gwarancja Monitora Samsung - Pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

chce dostac karte o parametrach takich samych lub nie gorszych

tj na szynie 256 bit lub lepiej kazdy parametr musi byc lepszy

skopie ci sie monitor 22" dostaniesz nowy 15" ale nowy ktory bylby na tamten czas lepszy! wezmiesz? to wez bo ja nie dam sie w wala robic

wydymali mnie poprzednio jak oddalem 7900gs top niby dostalem 7900 gt a co sie okazalo naklejka przyklejona na chpset karty 7900 gs wiec kurde teraz im nie popuszcze a ty jak chcesz to bierz syf jaki ci dadza pod nos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydajniejsza grafe daja a on nadal patrzy na parametry, wage, dlugosc i szerokosc oraz dB tez analizujesz? :damage_wall:

parametry 7900gs: 9600GSO

150 GFlops 396 GFlops

wydajność wypełniania pikseli: 7200 MPix/s 6600 MPix/s

wydajność wypełniania tekseli: 9000 MTex/s 26400 MTex/s

wydajność geometryczna: 823 MVts/s 8250 MVts/s

efekt. taktowanie pamięci: 1320 MHz 1600 MHz

przepustowość pamięci: 41.2 GB/s 37.6 GB/s

3dmark 2k6 4230pkt 10110pkt

 

Pomine kwestie nowego chipu, nowych efektow i architeORT: ORT: ktury... zycze ci aby ci owego 7900gs naprawlili i bedziesz sie cieszyl 256 bitami hahaha

http://www.benchmark.pl/zestawienie_gpu.html

ps. nie mowimy o monitorze, bo nikt 22 cali na 15 nie zamieni!, ale chyba kazdy normalny wzialby nowa wydajniejsza karte graficzna, a nie czepial sie szczegółów...

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie bede czepial , bo ciekawe cz mi dadza nowa 7900 gs ,zawsze moga oddac mi kase .... a do naiwniakow nie naleze

ty widze bralbys co popadnie bo nowe , a ja nie zrobiono mnie w konia ostatnim razem wiec jak powiedzialem wczesniej nie dam sie porobic

dzieki za porobanie teraz sa az 2 paramaetry ktore 7900gs miala lepsze, o 10-15 fps moze bylaby lepsza .... nie uzywam dx 10 wiec te super jak to mowisz technologie moge se o kant pupy rozbic robie awanture bo znow chca na mnie przyciac

a przedewszystkim robie to za to jak potraktowali mnie poprzednio....

 

wydajność wypełniania pikseli: 7200 MPix/s 6600 MPix/s

 

przepustowość pamięci: 41.2 GB/s 37.6 GB/s

 

zreszta kto wie cz w pudelku byl 9600 gso moze nakleili na chpie karteczke jak ostatnio a bylby to 6600 gt? kto to wie... ja nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mnie wydymali , ale nie przyjałem sprzetu chcieli mi dac 9600 gso z nizsza szyna danych pamięci 192 bit , poprzednia karta miala 256 bit!!!!!!!!

 

czas minal nie mam karty bo nie wzialem co moge zrobic?

ZAUWAZYLEM ZE KUPOWALEM TO 27.11.2006 CZYLI MINELY 2 LATA A GWARE MAM NA 3 LATA

 

 

ZAKUP KARTY 27.11.2006 REKLAMACJA 18.11.2008 ODBIOR 8 .11.2008

Witam,

 

Szyna danych, ilośc pamieci, jej rodzaj, częstotliwośc taktowania procesora to istotne elementy w karcie grafiki mówiące o jej wydajności.

 

Co do Twojego przypadku to masz na szczęście podpiąc sie pod odpowiedzialności sprzedacy tzn. Ustawę bo art. 9 ustep 1 Ustawy mówi wyraźnie

 

Art. 9. 1. Kupujący traci uprawnienia przewidziane w art. 8, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru konsumpcyjnego z umową nie zawiadomi o tym sprzedawcy. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie zawiadomienia przed jego upływem.2. Minister właściwy do spraw gospodarki w porozumieniu z ministrem właściwym do spraw rolnictwa po zasięgnięciu opinii Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów określi, w drodze rozporządzenia, dla towarów żywnościowych krótsze terminy zawiadomienia, mając na względzie trwałość tych towarów.

a u Ciebie nie upłynął termin 2 miesięcy :wink: Wkleję wieczorem te wszystkie pisma w wątku

 

http://forum.purepc.pl/Osla-laczka-f7/Gwar...la-t211152.html

 

i w tym też wątku będziemy rozmawiali o tej karcie bo tutaj się zrobił off top :lol:

 

Pozdrawiam

 

Ps.

 

Punkt, który zacytowałem należy rozumie w ten sposób. Karta grafiki psuje się w ostatnim miesiącu lub przedostatnim a Ty masz 2 miesiące na poinformowanie o tym sprzedawcy tzn. masz 25 lub 26 miesięcy w sumie a nie ściśle 24 miesiące. Czy życie nie jest piękne jak się wie takie rzeczy .......... jak ktoś Ci powie o tym bo sam żeś kolego na 100 % tej Ustawy nie czytał <_<

Edytowane przez pikus73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie bede czepial , bo ciekawe cz mi dadza nowa 7900 gs ,zawsze moga oddac mi kase .... a do naiwniakow nie naleze

ty widze bralbys co popadnie bo nowe , a ja nie zrobiono mnie w konia ostatnim razem wiec jak powiedzialem wczesniej nie dam sie porobic

dzieki za porobanie teraz sa az 2 paramaetry ktore 7900gs miala lepsze, o 10-15 fps moze bylaby lepsza .... nie uzywam dx 10 wiec te super jak to mowisz technologie moge se o kant pupy rozbic robie awanture bo znow chca na mnie przyciac

a przedewszystkim robie to za to jak potraktowali mnie poprzednio....

 

wydajność wypełniania pikseli: 7200 MPix/s 6600 MPix/s

 

przepustowość pamięci: 41.2 GB/s 37.6 GB/s

 

zreszta kto wie cz w pudelku byl 9600 gso moze nakleili na chpie karteczke jak ostatnio a bylby to 6600 gt? kto to wie... ja nie wiem

Nie rozumiesz ze auto nawet jak ma 2,5 litra silnik nie mosi byc szybsze od takiego z 1,8l? NIE PATRZ NA PARAMETRY, a na wydajnosc...no ale ok, przeciez 7900gs jest lepszy niz 9600gso... (moga oddac ci kase? chyba zyjesz w telenoweli), nie nalezysz do naiwniakow? a komu wcisneli 7900gs zamiast gt;]?

zeby ci ulatwic

7900gs:

jest lzejsze

jest krotsze

pobiera mniej pradu

Tymi argumentami na bank zwalisz ich z nog;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7900gs:

jest lzejsze

jest krotsze

pobiera mniej pradu

Tymi argumentami na bank zwalisz ich z nog;)

Ale to jest wlasnie kpina, ze serwis sobie dobiera parametry, wg ktorych wydaja sprzet z serwisu.

Wiadomo, ze gdybys dal jeden z w/w argumentow to by cie wysmiali, ale z drugiej strony wielkosc karty graf. moze byc dobierana przez kupujacego ze wzgledu na miejsce w obudowie...

I co wtedy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle zeby nie wysmiali jesli bym powiedzial ze 7900 jadl mniej pradu powiedzialbym ze mozecie mi odrazu zasilacz dac w komplecie jak i nowa obudowe bo byla krotsza:) z bambusami sie bede klocil tylko to wina tego niby dystrybutora ktory im karte przyslal a nie samego servisu , a jaki teatrzyk odwalili servisanci szok odkad wszedlem mowili mi szczesciarz jak bym mial sie cieszyc z tego ochlapu a jak im powiedzialem ze ma slabsza szyneto sie oburzyli ze taka wypasiona karte mi daja a ja jej nie chce , 1 powiedzial ze sam ja wezmie a mi znajdzie jakiegos uzywanego 7900, a ta sprzeda za wiecej na allegro , a ja na to ze rownie dobrze moze mi oddac gotowke skoro jest taki harnas heh, dlatego powiedzialem ze chce kazdy dalszy krok miec na papierze kto co i dlaczego pewnie to oleja ale wolalem tak powiedziec....

co mi szkodzi skocze nawet do rzecznika praw konsumenta i dalej jak bedzie trzeba

wyslalem pismo do wlasciciela sklepu ale nie raczyl odpisac nawet , siano skasowal wiec ma gdzies , za to jak bym mial kupic cos innego to by sie w kolejce z wazelina ustawiali niestety taka szara prawda ....

tylko teraz nie wiem co dalej bo :

karty nie przyjalem bo wyslali gorsza!!

minelo 14 dni roboczych jak nie wiecej

ile mam czekac? jakie mam prawa?

na co moge sie powolac? badz na kogo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle zeby nie wysmiali jesli bym powiedzial ze 7900 jadl mniej pradu powiedzialbym ze mozecie mi odrazu zasilacz dac w komplecie jak i nowa obudowe bo byla krotsza:) z bambusami sie bede klocil tylko to wina tego niby dystrybutora ktory im karte przyslal a nie samego servisu , a jaki teatrzyk odwalili servisanci szok odkad wszedlem mowili mi szczesciarz jak bym mial sie cieszyc z tego ochlapu a jak im powiedzialem ze ma slabsza szyneto sie oburzyli ze taka wypasiona karte mi daja a ja jej nie chce , 1 powiedzial ze sam ja wezmie a mi znajdzie jakiegos uzywanego 7900, a ta sprzeda za wiecej na allegro

MIAZGA :lol2: :lol2:

 

, a ja na to ze rownie dobrze moze mi oddac gotowke skoro jest taki harnas heh, dlatego powiedzialem ze chce kazdy dalszy krok miec na papierze kto co i dlaczego pewnie to oleja ale wolalem tak powiedziec....

co mi szkodzi skocze nawet do rzecznika praw konsumenta i dalej jak bedzie trzeba

wyslalem pismo do wlasciciela sklepu ale nie raczyl odpisac nawet , siano skasowal wiec ma gdzies , za to jak bym mial kupic cos innego to by sie w kolejce z wazelina ustawiali niestety taka szara prawda ....

tylko teraz nie wiem co dalej bo :

karty nie przyjalem bo wyslali gorsza!!

minelo 14 dni roboczych jak nie wiecej

ile mam czekac? jakie mam prawa?

na co moge sie powolac? badz na kogo?

Osobiscie GSO bym wzial, ale jesli nie minelo 2 lata to bym zareklamowal na mocy ustawy

 

A tak swoja droga dziwi mnie to, ze taki pewny jestes co do zwrotu kasy, ale na forum zadajesz pytania jak jakis laik??

Edytowane przez trymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MIAZGA :lol2: :lol2:

 

 

Osobiscie GSO bym wzial, ale jesli nie minelo 2 lata to bym zareklamowal na mocy ustawy

 

A tak swoja droga dziwi mnie to, ze taki pewny jestes co do zwrotu kasy, ale na forum zadajesz pytania jak jakis laik??

O to mi chodzi, masa jest takich "dymiarzy" (sorki ja to tak odbieram) czlek boi się czegokolwiek na allegro sprzedac...bo zawsze znajdzie sie ktos niezadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwracam kolejny raz uwage ze nie chce zadnej kasy tylko lepszej karty nie gorsza parametrami od mojej karty

Zadam ci poraz wtóry pytanie czy jak ci zaoferuje 7900gt czy 9600gso ktora wybierzesz? Ta z lepszymi parametrami czy ta wydajniejsza?

Kazdy NORMALNY weznie wydajniejsza, o co chodzi ci z tymi parametrami? Lubisz ogladac pudelko? Rive tuner?

NIE PATRZ NA SPECYFIKACJE, a na wydajnosc.....przypominaja mi sie czasy gdy ludzie woleli p4 3ghz bo patrzyli na mhz...a amd i tak roxiło (Barton 3200), wytlumacz mi co ci po lepszych parametrach skoro karta wolniejsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze nie beda w stanie mi dac nowej 7900gt!!!!! bo ich nie ma nie przyjme 2x starego gowna

beda musiali mi dac min 9600GT lub wyzej z uwagi na to ze 1 raz mnie zrobili w jajo :) a jak nie to ich zmiazdze mam czas am 2 kompy moge czekac a w tym czasie im taka reklame zrobie ze sami sobie beda kupowac i od siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze nie beda w stanie mi dac nowej 7900gt!!!!! bo ich nie ma nie przyjme 2x starego gowna

beda musiali mi dac min 9600GT lub wyzej z uwagi na to ze 1 raz mnie zrobili w jajo :) a jak nie to ich zmiazdze mam czas am 2 kompy moge czekac a w tym czasie im taka reklame zrobie ze sami sobie beda kupowac i od siebie

Zamiast gadac to podaj nazwe sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze nie beda w stanie mi dac nowej 7900gt!!!!! bo ich nie ma nie przyjme 2x starego gowna

beda musiali mi dac min 9600GT lub wyzej z uwagi na to ze 1 raz mnie zrobili w jajo :) a jak nie to ich zmiazdze mam czas am 2 kompy moge czekac a w tym czasie im taka reklame zrobie ze sami sobie beda kupowac i od siebie

Eeee stary wg mnie tez przeginasz, przeciez najwazniejszy parametr karty, czyli jej wydajnosc, jest duuuzo lepsza. Co ci z szerokosci szyny pamieci, skoro w grach bije na glowe twoja stara karte. Zachowujesz sie nieco jak rozkapryszone dziecko. Nie dziwie sie chlopakom w sklepie ze pukali sie po glowie jak powiedziales ze niechcesz jej przyjac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...