Skocz do zawartości
tanaka

symulator czolgo :)

Rekomendowane odpowiedzi

szukam jakiejs dobrej gry w ktorej mozna pojezdzic sobie czolgiem , dobrze by bylo jaky byla mozliwosc gry po lanie . Gra moze byc podobna do panzer front na dreamcasta , jesli podasz jakis tytul to prosze o linka do recenzji tej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze jeste po paru browcach , nie znaczy ze nie mozecie odpowiedzie c na pytanie , potrzebuje gry w ktorej jezdzi sie czolgiem ,a nie <span style="color:red;">[ciach!]</span>a rowerem czy traktorem

 

ide spac bo sie zabardzo zrobilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Armored Fist - kiedys w niego gralem chyba to byla jedynka... z kumplem przez lan.... ahh to były czasy :D

Teraz moze najnowsza wersja tej gry jest ciekawa...

Ja osobiscie Polecam Battle Filed 1942 mozna grac po sieci polecam mod

desertcombat.com

po prostu wgniata w ziemie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armored Fist 3 ma tragiczną grafę, pixele wielości samych czolgow :lol:  a rodzielki lepszejszej 8)  sie nie da ustawić :?

W grze popularnie nazywanej "Małysz" tez nie ma fajnej grafy a jest 100x lepsza od innych tego typow akcelerowancyh spuer hiper produktow za miliony dolcow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko, że jak gra jest w 3D to grafika powinna raczej być na przyzwoitym poziomie, choćby taka ja w NFS3, a ski jumping to gra taka przelotna można na informatyce pograć :D. A jak się gra w bardziej rozbudowanej grze (kampanie itp) to fajnie byłoby gdyby wszystkie elementy współgrały (kilmat, grafa, muza). Wcale też nie mówie że Armored Fist jest zły ma tylko lekko przestarzałą grafę. I tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko OFP mozna jeździć Tygrysem ,Jagdpantera, Pancer III, BMP,Bradleyem.M113,T50,t70,t80,M1a1 ,M2a2,T34, A Co najważniejsz ejest po czym jeździć...to nie jakaś mapka że przejedziesz ja w minutę..

Ja Grzm w OFP juz ze 2 lata i jeszcze nie odwiedziłem wszystkich miejsc na podstawowej mapie nie mówiac o mapach z Addonów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...