Skocz do zawartości
bartek46op

Samsung 2493hm

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem miesiąc temu. Baaardzo się zastanawiałem, na końcu dostał mi ten Samsung i HP 2408h. Tak wyszło, że kupiłem Samsunga i nie żałuję. Piękny monitor, bez bad pikseli, ładnie świeci, szerokie kąty, jednym słowem jestem baaardzio zadowolony. Nie zastanawiaj się za długo, na pewno warto w tej klasie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz podchodzę z dystansem do opinii z ceneo.pl. Wczoraj czytałem zagraniczną i chwalą go. Jakie macie ustawienia w nim?

 

I jak to jest z matrycą trzeciej generacji? Napisałem do samsunga ale może wy wiecie.

 

Ale monit mi się bardzo podoba... ładniejszy od LG. Aaaa... i jak się ma sprawa z przyciskami? Wiem że dotykowe ale nie zacinają się? I jak się w grach sprawdza?

Edytowane przez bartek46op

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz podchodzę z dystansem do opinii z ceneo.pl. Wczoraj czytałem zagraniczną i chwalą go. Jakie macie ustawienia w nim?

 

I jak to jest z matrycą trzeciej generacji? Napisałem do samsunga ale może wy wiecie.

 

Ale monit mi się bardzo podoba... ładniejszy od LG. Aaaa... i jak się ma sprawa z przyciskami? Wiem że dotykowe ale nie zacinają się? I jak się w grach sprawdza?

matryca jest 15 generacji najnowsza hiper super ;) a tak na poważnie oryginalna matryca SAMSUNG LTM240CT01

przyciski są do bani, nie zacinają się ale nie widzisz co naciskasz nawet w dzień, ja sobie zaznaczyłem pisakiem na obudowie :)

ustawienia na jakich pracuje to jasność 0-30, kontrast 70, gamma lekko w sterownikach w dół

podświetlenie równomierne, monitor trochę piszczy na jasności <25%, PLUS dla niego że obsługuje rozdzielczośc 1280x720 przy słabszych grafikach to sie przydaje, znikomy InputLag, pomijalne smużenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to że nie widać to nie ważne :P Mam mocną lampkę przy monitorze.

 

A jak wygląda sprawa gier? Na jakiej rozdzielczości pogram na swoim sprzęcie? 1920x1600 odpada na pewno, a niższe jakie są dobre?

na pewno sporo gier pograsz w natywnej, pozostałe bez problemu odpalisz w 1680x1050 różnica w obrazie będzie minimalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę odświeżyć sobie:

 

Jest w tym monitorze funkcja skalowania obrazu 1:1 - tzn. jak podepnę PS3 to jest szansa na nie rozciągnięcie obrazu?

I czy szarpać się na model 25.5 calowy? Różnica w cenie trochę duża... Ale znajomy ma 22" i tak małe to... boję się że 24" też nie będzie tym właściwym wymiarem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...