Skocz do zawartości
krzysiek0004

Geforce 4200 Ti With Agpx8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Ostatnio zakupilem uzywana karte (jak w temacie) i sprzedawca zapewnial mnie ze dziala ona w 100%. Jednak po dopaleniu kompa zauwazylem na ekranie dziwne kreseczki Dołączona grafika . Instalowalem najnowsze sterowniki ze strony nvidi ale nic nie dalo. Dzwonilem do goscia i mowil ze to wina sterownikow i zebym znalazl starsze i wtedy na pewno bedzie wszystko ok. Jednak wgralem starsze i dalej mam te kreseczki. Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te sterowniki jako ostatnio obsługują serie GF 4.

 

I je zalecam zainstalować, poprzednio należy prawidłowo odinstalować stare sterowniki.

 

Dzieki za szybka odpowiedz. Prawidlowo odinstalowac , czyli jak? Bo ja zawsze wchodze przez panal sterowania -> dodaj dodaj lub usun programy . To wystarcza czy jeszcze cos mam zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skasowalem stare sterowniki przy pomocy http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&amp...ver+Cleaner+3.3 , zainstalowalem wersje 93.71 i .... dalej to samo <_< Zadnej poprawy. Co teraz? :|

prawdopodobnie karta ma uszkodzona jakas kostke pamieci

ale sprobuj jeszcze w biosie ustawic na agp 4x wydajnosc bedzie taka sama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanko.. (jestem laikiem i prosze nie smiejcie sie ze mnie :wacko: ) jezeli mam plyte glowna obslugujaca tylko agpx4 ( kupujac karte bylem pewien ze mam agpx8 :mur: ) a karta jest do x8 to moze to byc wina tych "dziwnych" kreseczek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie odpowiedziec czy te kreseczki sa nawet w czasie bootowania kompa , poniewaz je widac najlepiej na bialym ,a podczas bootowania jest bardzo malo bialego . Po zmniejszeniu taktowania kreseczki byly juz prawie nie widoczne jednak po pewnym czasie znowu sie pojawily. Mowisz ze to na 100% nie jest wina plyty glownej i agpx4, bo jesli nie (czyli wychodzi na to karta jest walnieta) bede mogl ja zwrocic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...