Skocz do zawartości
Dandek

Znowu święta? Czyli Ciekawe Pomysły Na ... Prezenty :d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Juz szalu dostaje co znowu kupic swojej narzeczonej :)

 

Czy moze ktos ma jakies oryignalne pomysly ?

 

budzet 200-300 zl

 

P.S. jest cholernie wybredna :)

Jeśli to jest Twoja narzeczona, to 'raczej' ją znasz. I chyba Ty najlepiej wiesz, jakie ma ulubione hobby, zainteresowania, kolory and so on. Są tu jakieś wróżki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o prezenty, to ze dwa lata temu wymyśliłem pomysł na portal typu wishList, na której wpisywało by się swoje życzenia i zaufane osoby miały by tam dostęp... oczywiście nie miałem czasu tego zrobić... a ostatnio jak mieliśmy się za to zabrać okazało się że jest takich portali już 5 w polsce :D, no i tak nie zostałem milionerem po raz siódmy...

 

Ja jestem osobą bardzo wybredną, kupuję tylko to co mi się podoba, nie toleruję zazwyczaj nieprzemyślanych wynalazków, jak szukam butów czy ubrania to przejdę 10 marketów z odzieżą i nic nie kupię bo nie ma tego co chcę... a nawet nie wiem czy w ogóle gdziekolwiek jest :D. Skutek jest taki, że 10x częściej to ja obdarowywuję kogoś niż ktoś mnie... W sumie fajne uczucie, ale nie można być zawsze świętym mikołajem, nie :)

 

Dlatego też ten pomysł powyższy. Z portali internetowych oferujących takie usługi nie chcę korzystać, bo mnie zaczynają irytować wszelkie portale społecznościowe, jak plagi jakieś, narobiło się tego.

Więc trochę bardziej tradycyjnie, powiedziałem każdej osobie której chcę prezent zrobić, aby sobie wymyśliła 5 prezentów i (z racji geolokalizacji) przysłali mejlem do mnie. W ten sposób każdy otrzyma to co chce, aczkolwiek element niespodzianki pozostaje bo nie wie co konkretnie otrzyma.

Biorąc pod uwagę zatem wybredność mojej osoby, to rozwiązanie mi pasuje - daję wszystkim chętnym listę prezentów, z których bym się cieszył (zdjęcie + link do sklepu internetowego) i nie będzie wymówek, że nie wiedziałam co Ci kupić :twisted:

Może spróbuj tak...

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc trochę bardziej tradycyjnie, powiedziałem każdej osobie której chcę prezent zrobić, aby sobie wymyśliła 5 prezentów i (z racji geolokalizacji) przysłali mejlem do mnie. W ten sposób każdy otrzyma to co chce, aczkolwiek element niespodzianki pozostaje bo nie wie co konkretnie otrzyma.

Biorąc pod uwagę zatem wybredność mojej osoby, to rozwiązanie mi pasuje - daję wszystkim chętnym listę prezentów, z których bym się cieszył (zdjęcie + link do sklepu internetowego) i nie będzie wymówek, że nie wiedziałam co Ci kupić :twisted:

Może spróbuj tak...

Dla mnie to trochę dziwne i trochę głupie zarazem - taka "lista prezentów". Gdzie tu element zaskoczenia ? Może zwiększ ilość pozycji ;)

 

Wracając do sedna:

Jak lubi bieliznę to kup bieliznę...

Jak lubi biżuterię to kup biżuterię...

itp...

 

Kiedyś moja dziewczyna dostała zaproszenie do gabinetu odnowy biologicznej na kilka zabiegów i była zadowolona... tylko uważaj ewentualnie które wybierasz, bo pomyśli że Ci się nie podoba... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę kupić coś dla osoby w wieku 40lat [ zainteresowania - motoryzacja ] do 100PLN bo taką granicę ustaliliśmy.

Komplet kołpaków :D albo katody do samochodu :D :banana:;) Edytowane przez Wreq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pomysl z lista bardzo mi sie podoba :)

 

Tak jak pisal Sysak element zaskoczenia pozostanie :) a liste wydluze do 10 a moze nawet 15 propozycji :)

 

Tylko co jezeli ulozy je w kolejnosci co najbardziej chce ? Sadze iz to w podswiadomosci lezy... moze aby mnie przechytrzyć jej wymarzony prezent to bedzie 2 miejsce na liscie ? No i byc tu madry...

 

Nie mniej jednak ciekawe wyjscie...

 

Chodzi mi tez o to w temacie aby ktos podal propozycje czegos innego wlasnie niz bizuteria czy perfumy... cos co nadaje sie na prezenet

bo wiem ze chcialaby nowe rurki (55 pare) ale wg mnie glupi pomysl... hmmmmmmmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolesie, weźcie kupcie 2 bilety do filharmoni na mozarta albo jakiś chóralny koncert ( opera raczej odpada ) i jest gites.

True. Dzisiaj byłem z dziewczyną na GaelForce Dance w Kongresowej i świetnie się bawiliśmy (koszt: 2x190 pln).

Co do świąt to polecam zabookować Upiora w Operze na początek stycznia (na grudzień już nie dostaniecie biletów :P ). Albo jakąś dobrą komedię - w teatrze jest zazwyczaj więcej śmiechu niż w kinie (na Mayday omal nie umarłem ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tez chcialbym jej dac cos... co napewno bedzie czesto używać :) Ale jakies ubranie nie kupie przeciez bez niej... a chcialbym zeby moze nawet wiedziala... ale pojechalbym i zapakowal sam :) no i dobrze by bylo kupic to juz teraz bo w sumie mam znizki od siostry z "joy'a" :P

Wiem ze ona kupila mi portfel, i nie byl dosc tani wiec nie chce kupic jej bluzki za 99 ;] Cos tak 200-300 jak pisalem... Moze jakis wisiorek ?

(kolczyki dostala na urodziny 2 mies temu wiec odpada) bransoletki i lancuszki odpadaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co jezeli ulozy je w kolejnosci co najbardziej chce ? Sadze iz to w podswiadomosci lezy... moze aby mnie przechytrzyć jej wymarzony prezent to bedzie 2 miejsce na liscie ? No i byc tu madry...

No ale znasz ją przecież, domyślisz się, który jest naj, naj.

Bo znasz ją, prawda? Znasz jej zainteresowania i pasje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma powodów do niepokoju, gdy ktoś proponuje wibratory i pejcze - tak tu było zawsze, kiedy chodziło o prezent dla kobiełki. Problem pojawia się wtedy, jak ktoś szczegółowo opisze, czego chciałaby czyjaś panna, a co lepsze - idealnie trafi. Odszukałbym delikwenta i jął nauczać o wierności, międzysamczej lojalności i niejedzeniu z cudzej miseczki. 75B, 80C, whatever. :>

 

Kupowanie ciuchów bez mierzenia jest o tyle ryzykowne, że nie ma zunifikowanych ludzi. Tego uwiera coś tam, innego nie uwiera nic, za to swędzi w kroczu, a ponieważ to kobieta, najpewniej nie trafisz w fason, kolor czy wzorek i pozamiatane.

Ostatnio dałem żonie pendrive'a, model Corsair Voyager Mini, wersja 4GB. Mało romantyczne i kobiece, ale przynajmniej nie będzie obrastało kurzem. No i odczyt/zapis 31/15 MB/s, a to już coś :>

 

Zawsze pozostaje żelazny zapas, czyli biżuteria i/lub perfumy. Byle nie tureckie.

Edytowane przez jonas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to trochę dziwne i trochę głupie zarazem - taka "lista prezentów". Gdzie tu element zaskoczenia ? Może zwiększ ilość pozycji ;)

głupie, nie głupie... ja tam wolę być zaskoczony jednak pozytywnie niż dostać coś co komuś się podobało... bo niestety tak to zazwyczaj wygląda. Jak ktoś nei przywiązuje wagi do tego co używa to mu wszystko jedno co dostanie, natomiast ja zbędnych, niepodobających mi się prezentów nie toleruję i wolę wcale nie dostać.. Więc moje rozwiązanie jak najbardziej ok :).

 

Zaskoczenie też będzie, bo wszak nei wiem który z 5 prezentów dostanę, a i którykolwiek dostanę, wiem że będę się z niego cieszył. Jak kto woli. Ja jestem trudnym dzieckiem :D, nie łatwo mi dogodzić.

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla taty chcę kupić jakiś dobry odtwarzacz DVD, ale nie wiem co wybrać, bo producentów i modeli jest bez liku. Ma dobrze odtwarzać napisy i wypadałoby, żeby rmvb obsługiwał. Możecie coś polecić? Mamie jakiś garnek Zeptera kupię, albo noże bo bardzo jej się podobają produkty tej firmy a są dość drogie. Zastanawiam się, co kupić bratu, lubi ASG (ma już karabin, mundury itp), gry komputerowe, gra głównie w FPS, mp3 już ma, dobre słuchawki też, więc to odpada. Może mi coś podsuniecie? Chyba głupie byłoby dać mu jakąś gierkę do kolekcji. Ciuchów ma aż za dużo, z reguły jak kupuję coś sobie to biorę coś dla niego, bo mamy podobne gusta.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głupie, nie głupie... ja tam wolę być zaskoczony jednak pozytywnie niż dostać coś co komuś się podobało... bo niestety tak to zazwyczaj wygląda. Jak ktoś nei przywiązuje wagi do tego co używa to mu wszystko jedno co dostanie, natomiast ja zbędnych, niepodobających mi się prezentów nie toleruję i wolę wcale nie dostać.. Więc moje rozwiązanie jak najbardziej ok :).

 

Zaskoczenie też będzie, bo wszak nei wiem który z 5 prezentów dostanę, a i którykolwiek dostanę, wiem że będę się z niego cieszył. Jak kto woli. Ja jestem trudnym dzieckiem :D, nie łatwo mi dogodzić.

Każdy ma swój "patent" :) - ja tam wybredny nie jestem, ale też zazwyczaj darczyńcy wiedzą w czym gustuje i takowej listy robić nie muszę...

 

Dla taty chcę kupić jakiś dobry odtwarzacz DVD, ale nie wiem co wybrać, bo producentów i modeli jest bez liku. Ma dobrze odtwarzać napisy i wypadałoby, żeby rmvb obsługiwał. Możecie coś polecić? Mamie jakiś garnek Zeptera kupię, albo noże bo bardzo jej się podobają produkty tej firmy a są dość drogie. Zastanawiam się, co kupić bratu, lubi ASG (ma już karabin, mundury itp), gry komputerowe, gra głównie w FPS, mp3 już ma, dobre słuchawki też, więc to odpada. Może mi coś podsuniecie? Chyba głupie byłoby dać mu jakąś gierkę do kolekcji. Ciuchów ma aż za dużo, z reguły jak kupuję coś sobie to biorę coś dla niego, bo mamy podobne gusta.

Odtwarzacz DVD z RMVB? To jest już coś takiego ;)

Bratu to może krem maskujący :D albo kamizelkę taktyczną... ewentualnie najprostsza linia oporu - edycja kolekcjonerska FARCRY2/COD5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parownica (mop parowy) - zapewne każda pani domu ucieszy się z tego urządzenia, a biorąc pod uwagę, że jest przeceniony do poziomu dobrego mopa z wiadrem warto przemyśleć bo pewnie sama sobie tego nie kupi ale jak dostanie to będzie w skowronkach pucować kafle, panele i posadzki:

3153892[/snapback]

stringi i stanik z lateksu i pejcz

 

uważaj bo może się okazać, że zechce byś to założył :D

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest cholernie wybredna :)

pisze się i mówi - wymagająca :D

 

skoro jesteście w okresie narzeczeństwa to chyba trochę się już znacie, jesteście razem więc powinieneś znać jej zainteresowania - tędy najkrótsza i często najlepsza droga :)

jeśli mieszkacie razem to tym łatwiej powinieneś odgadnąć jej oczekiwania. jeśli jednak nie masz pomysłu..

biżuteria to prawie zawsze trafiony prezent, bielizna też ma swoje zalety, a ja np. lubię gdy częścią prezentu jest jakaś książka - gdybyś miał problem z doborem to kup jakąś kobiecą literaturę z tzw. top10 księgarni i będzie na pewno warta uwagi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie się zamartwianie skończyło. Wszystkie prezentu leżą w szafie. Mało tego, zapakowane. Więc nikomu nawet nie przejdzie przez głowę by zaglądać ;]

 

Kobiecie - na Mikołajki serduszko z dwukolorowego złota obsadzone drobnymi brylancikami, a na Boże Narodzenie, uwaagaaa... masażer wodny do stóp! Jak to się mówi, wybajerzony na max.

 

Rodzicom - tak, w tym roku postanowiłem strzelić zbiorowy prezent, którym jest dosyć duży kuferek na 24 zegarki. Drewniany, wyłożony jakimś ładnym materiale w kolorze ecru. Mam nadzieje że się spodoba.

 

Seniorce - nie mam pojecia... Praktycznie wszystko się jej spodoba. Może jakies pomysły co Wy zamierzanie lub co kupiliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie się zamartwianie skończyło. Wszystkie prezentu leżą w szafie. Mało tego, zapakowane. Więc nikomu nawet nie przejdzie przez głowę by zaglądać ;]

 

Kobiecie - na Mikołajki serduszko z dwukolorowego złota obsadzone drobnymi brylancikami, a na Boże Narodzenie, uwaagaaa... masażer wodny do stóp! Jak to się mówi, wybajerzony na max.

 

Rodzicom - tak, w tym roku postanowiłem strzelić zbiorowy prezent, którym jest dosyć duży kuferek na 24 zegarki. Drewniany, wyłożony jakimś ładnym materiale w kolorze ecru. Mam nadzieje że się spodoba.

 

Seniorce - nie mam pojecia... Praktycznie wszystko się jej spodoba. Może jakies pomysły co Wy zamierzanie lub co kupiliście?

Może biovital ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...