Skocz do zawartości
Dandek

Znowu święta? Czyli Ciekawe Pomysły Na ... Prezenty :d

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaaban

A ja mam cholerka problem, robimy na Mikołajki prezent dla wcześniej wylosowanej osoby. Pech chciał że trafiłem na laskę, a ze znamy się 3miechy to trudno ocenić mi co lubi itd.

Doszedłem więc do wniosku że ponad praktyczność postawię jednak na humor tego prezentu, lecz co wybrać aby nie przesadzić ? Jakiś śmieszny pluszak, tylko właśnie, jaki abym nie wyszedł na łosia...

Jeśli ma ktoś jakiś konkretny pomysł będę bardzo wdzięczny :)

Pozdrawiam

rafwlkp

Ja w takiej sytuacji kupiłem Kalendarz z nagimi mężczyznami, koleżance się spodobał :). W kolejny roku kupiłem (ale to koledze) bombonierkę z czekoladowymi (hm nie wiem czy to się nie kwalifikuje pod brzydkie słowa, nie mam zamiaru zarabiać kolejny %) i zrobił furorę ponad inne prezenty, też dobry mimo moich drobnych obaw tuż przed ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True. Dzisiaj byłem z dziewczyną na GaelForce Dance w Kongresowej i świetnie się bawiliśmy (koszt: 2x190 pln).

Co do świąt to polecam zabookować Upiora w Operze na początek stycznia (na grudzień już nie dostaniecie biletów :P ). Albo jakąś dobrą komedię - w teatrze jest zazwyczaj więcej śmiechu niż w kinie (na Mayday omal nie umarłem ;) ).

gael force dance to dno dla mnie, byłem na ich kazdym występie w Polsce do tej pory myslac ze wreszcie zmienią repertuar, polecam lord of the dance, jestem fanem michaela flatleya i co nieco o tych stepujących ludzikach wiem : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gael force dance to dno dla mnie, byłem na ich kazdym występie w Polsce do tej pory myslac ze wreszcie zmienią repertuar, polecam lord of the dance, jestem fanem michaela flatleya i co nieco o tych stepujących ludzikach wiem : )

LOL. Mam rozumieć, ze jak wiesz kto to jest M. F. (chyba niekwestionowany mistrz tego stylu na świecie) to od razu inne grupy są do d***? Polecasz Lord of the Dance? Super, to daj mi znać na PW jak będą w PL, bo nie będę specjalnie dla nich leciał za ocean. Poza tym L. of the D. i tak jest słabe w porównaniu z np. Riverdance.

 

Ps.

W Kongresowej będzie niedługo Woody Allen z ziomkami - też warto, jak ktoś lubi Jazz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojemu ojcu zamowilem Band Of Brothers na Blu-Rayu. Akurat idealnie sie zeszlo z promocja na Amazonie, dzieki czemu zaplacilem tylko 44 dolary (zamiast 100 ;) ) + 9 dolarow wysylka (doplacilem ekstra do ekspresowej, zeby dojechalo przed gwiazdka, normalna przesylka 6USD, a i tak potrafi po tygodniu-dwoch przyjsc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a jak mu dograsz napisy ze sie tak spytam :D

Po co tam napisy, tylko na początku coś bałakają, a potem już jest akcja, dużo akcji, jeszcze więcej akcji.

Boski serial.

 

Kaaban - chciałbym widzieć minę sprzedawcy, kiedy kupowałeś kalendarz z nagimi mężczyznami. Do tego ta bombonierka dla kolegi ... :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynie jakiegoś futrzaka kupię, zapewne jakiś gryzoń (chomik?), uwielbia bowiem zwierzęta.

 

Dla domowników jeszcze prezentów nie mam, ale lubię coś samemu stworzyć. Ojciec się kiedyś ucieszył, jak mu np. zrobiłem ładną prezentację ze zdjęciami z wakacji (zawsze zwykłe jpgi na DVD oglądał).

Edytowane przez wistler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynie jakiegoś futrzaka kupię, zapewne jakiś gryzoń (chomik?), uwielbia bowiem zwierzęta.

sory za ot... ale na ch jej chomik? :lol: no chyba, ze choduje jakies weze... pozatym podobno wiele osob ma uczuleenie na chomika xD Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory za ot... ale na ch jej chomik? :lol: no chyba, ze choduje jakies weze... pozatym podobno wiele osob ma uczuleenie na chomika xD

A po kiego Ci nowy procesor? Jedni lubią zwierzaki, inni obcować ze zwierzętami. A z tym uczuleniem to już w ogóle pojechałeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Und3r> niektórzy w ogóle nie oglądają telewizji : p.

 

A co apropo kwiatów? Jako dobry dodatek do głównego prezentu? Podobno róże już nie są takie ub3r super?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Und3r> niektórzy w ogóle nie oglądają telewizji : p.

 

A co apropo kwiatów? Jako dobry dodatek do głównego prezentu? Podobno róże już nie są takie ub3r super?

Przyznaję, telewizję rzadko oglądam. Zazwyczaj tylko wiadomości tudzież inne panoramy zdarza mi się obejrzeć.

 

Duży storczyk będzie ładny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna - perfumy , ubrania sztuk 1 ;]

Tata - komórka

Mama - wisorek z łancuszkiem

Siostra - pierścionek karta pamieci slodycze

Wojek - plyta z muzyka i cos jeszce wymysle

Dziadek - portfel

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe u mnie tez dla mamy zelazko philipsa :) ale podobno to kicha wiec jeszcze cos muszę jeszcze wymyślić a dla taty telefon z wielki wyswietlaczem bo nic nie widzi :) i musze sie pochwalic co dla brata wykosztowałem się i kupiłem mu jazde porsche http://www.wyjatkowyprezent.pl/jazda-porsche :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;)

 

wszyscy doradzają co kupić :D

 

ja już kupiłem ale mam problem z moim prezentem :/

 

http://www.ministerstwogadzetow.com/gorace-serduszko.html

 

chodzi o jego ponowne wykorzystanie. Na opakowaniu napisano 10-20 w gorącej wodzie ale po takim czasie serduszko ponownie zaczyna się rozgrzewać i tak w koło Macieju :( Może ktoś podobny prezent zrobił, tudzież użytkował je. Prosiłbym o rade :D

 

dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm. Jeśli po wygotowaniu serduszko automatycznie Ci się "aktywuje" to coś popsułeś - wymień może na inne.

Albo coś źle robisz. Woda nie tyle ma być gorąca, co gotująca. Gotujesz je 5-10 min (najlepiej przez materiał, żeby się nie przypaliło od garnka np.) i studzisz w zimnej wodzie. Nie powinno samo się nagrzewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dowiedziałem się, że siostra kupiła mi prezent. A ja dla niej nic nie mam :unsure: A więc musze coś zakupić. I tu potrzebuje waszej pomocy, kompletnie nie wiem co jej kupic. Chciałbym ją pozytywnie zaskoczyć, a nie kupować jakieś perfumy lub coś w ten deseń. Proszę was o radę.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dowiedziałem się, że siostra kupiła mi prezent. A ja dla niej nic nie mam :unsure: A więc musze coś zakupić. I tu potrzebuje waszej pomocy, kompletnie nie wiem co jej kupic. Chciałbym ją pozytywnie zaskoczyć, a nie kupować jakieś perfumy lub coś w ten deseń. Proszę was o radę.

 

Pozdrawiam

Mamy Ci pomóc wybrać coś szczególnego, nie znają Twojej siostry. Congrats ;)

 

Chociaż przedział cenowy podaj, ma to być prezent za 20zł czy 5000zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pablo, proponuje zajrzeć na stronki typu ministrerswogadzetów, toys4boys etc.. Ja w ten sposób trafiłem na prezent dla mojej dziewczyny ;) pomyśl co lubi i zajrzyj

 

jak poszperasz to można cos tanio znaleźć a będzie prezent udany ;)

 

tym bardziej, ze np MG zablokowało możliwość wysyłki pocztą polską (tylko kurier) a paczkę miałem na drugi dzień (właściwie po 18 godzinach) ;)

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos mojej Kompanii Braci z Amazonu - dotarla do mnie po 10 dniach :) W ten oto piekny sposob mam prezenty w zasadzie z glowy (dla matki znalazlem fajny koc, dokupie jej jeszcze ramke na zdjecia i pudlo czekoladek Lindta, dla ojca tez jakiegos drobiazgu poszukam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec listopada, zaraz grudzień i nieuchronnie zbliża się czas świątecznych zakupów. Chyba w takim razie warto odświeżyć ten wątek. Nie powiem, że jak co roku nie mam pomysłu, bo generalnie jest dokładnie na odwrót - przeważnie mam pomysły i to całkiem niezłe. Niestety w tym roku padła jakaś zaćma na umysł - myślę, myślę i nic, zero. Proponuje wrzucać CIEKAWE i ORYGINALNE pomysły. Podpowiedzi typu płytka z muzyką, film na DVD albo inna książka myślę, że są nie tyle złe, co zbędne (przynajmniej w tym wątku), bo tyle każdy bez pomocy jest w stanie wymyśleć.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...