Skocz do zawartości
fernandez

Szukam Obudowy Pod Wibrujace Dyski

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

poszukuje obudowy, ktora stlumilaby moje nieokielznane Samsungi, ktore tak wibruja, ze moja budwa wapda w rezonans i staje sie to coraz bardziej nieznosne..

 

wszelkie modyfikacje typu gumy od majtek, odpadaja - probowalem, ale efekt byl taki, ze dyski sie mocno grzaly, a aktowac ich nie chce bo chodza 24/7 :/

 

 

nie oczekuje nie wiadomo czego, ale chyba sa obudowy, ktore az tak nie halasuja??

 

 

 

PS - nowa buda i tak sie przyda, bo moja obecna jest troche za mala na chlodzenie Thermaltake i jest caly czas otwarta, poza tym radiator jest lekko odchylony, bo styka sie z zasilaczem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 200 złotych to raczej nie kupisz nic co Ci dyski wytłumi

 

lepiej sobie zainwestuj w scythe qd, albo sam zrób skrzynki na dyski

 

a najprościej będzie jak ułożysz dyski na zwykłej gąbce antystatycznej na dnie budy i puścisz lekki nawiew z przodu

 

wtedy o wibracjach możesz zapomnieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie poloze sobie na dnie obudowy nic - mam tak super obudowe co koszyk 3,5" jest zlaczony z koszykiem 5,25" i dnem :/ bym musial kroic obudowe..

 

moze jednak jakas obudowa sie znajdzie w tej cenie, moze byc ciut wyzszej, nie oczekuje nie waidomo jakiej ciszy..

 

 

 

 

 

 

 

a moze po prostu srzedam dyski i kupie inne, ktore mniej wibruja a sa przynjamniej tak samo wydajne jak te samsungi w RAIDzie :P tylko jakie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...