Skocz do zawartości
Snake

Zestaw Pod Choinke

Rekomendowane odpowiedzi

Co sadzicie o takim zestawie?Zestwa do domu gry, hd filmy itp.

 

-Monitor 22'' -niemam pojęcia, prosze o pomoc :huh:

-Intel Pentium Dual Core E5200 2.5 GHz S-775 BOX (266zł)

-Gigabyte GA-EP35-DS3 (299zł)

-Chieftec GPS-450AA-101A 450W bulk (121zł)

-WD 320GB SATA2 16MB (WD3200AAKS) (157zł)

-Gigabyte GV-R485MC-1GH + wentyl Fun (600+30)

-Kingston HyperX DDR2 2x1024MB 800MHz CL5 (5-5-5-15) BOX (KHX6400D2K2/2G) (124zł) i tu mam problem jaka pamięć?

-PIONEER DVR-216DBK CZARNY BULK (82 zł)

-Obudowa 100 zł

 

Na całośc chce przeznaczyć max 2400-2500zł

 

Te ceny są z przed 3 dni więc leczko nie aktualne.:/

 

pogrubione -z tych rzeczy nie chciałbym rezygnować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Na monitorach się zabardzo nieznam rozdzielczość 1680x1050 to chyba dobra, odświeżanie też 2ms. więc chyba będzie git.

2 Czy ten zasilacz będzie ciszej chodził od tego Chiefteca?

3. Ciekawa propozycja za 200zł 4gb CL5 http://www.ceneo.pl/1170732

4. tych obudów od zatrzęsienia.....ciekawe czy wszystkie tak dobrze oddają ciepło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym, chodziło mi bardziej o karte graficzną która ma takie możliwości, filmy oglądam jedynie na moim Panasonicu TH-42PV7P. Więc lcd jedynie do gier itp.

 

Co do ramu to znalazłem takie OCZ DDR2 Dual Channel 2x1024MB 800MHz CL4.0 BOX Platinium XTC Edition 127zł

(dlaczego prawie wszyscy polecają CL4 od CL5 czy sa lepsze?, cena prawie taka sama- proszę o odpowiedź)

 

Słyszał ktoś o tej firmie I-BOX co to za budy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pentagram raczej nienależny do mocnych zasilaczy coś lubi padać

Czytałem, że ma źle wykonany oplot kabli i jest awaryjny, choć nie wiem dokładnie w czym tkwi problem, może niech użytkowani tego pentagrama się wypowie bo kolejny raz jest polecany a nie dokładnie wiemy, czy nie lepiej dopłacić do sprawdzonego modecoma MC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiał byłem u mojego "lokalnego" dostawcy i piersze wrażenie to pozytywne bo wszystko ma co chciałem - natym się skończyło. Ceny poszły "leczko" w zwyż. Więc ten zestaw wychodzi ok 2800zł :/

Co do tego pentagramu, faktycznie odradzał mi poniewaz miał już 2 reklamacje na niego. Mówił że ten chieftec byłby lepszy.

Edytowane przez Snake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie takie fajna, problem tkwi w tym iż ta obudowa była by dobra jeżeli stoi na wysokości monitora, inaczej przednie usb do nieczego się nie przydadzą. Na podłoge się nie nadaje, najwyżej że ktoś lubi się kłaść na nią :P.

W grę wchodzi tylko centranie usadowione wyjścia usb ,ew. fireware lub na samej górze.

 

Do tego Pentagramu tosam już niewiem, liczyć na łud szczęścia że dostane dobry model :(.Albo Cheiftec - suszarka

 

Znalazłem takie coś

-zasilacz Modecom MC-400 http://www.zakupomat.pl/komputery/podzespo...silacze/474765/

 

-obudowa http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=1219318

ma 2 wentyle , 120x120 więc wygląda na dobrą

 

Co powiecie o tym sprzęcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowa to sprawa gustu, raczej chodziło mi o zasilacz. Seasonic 500W kosztuje tyle co ta cała buda :D.

PS. Co do USB to masz racje nie zwróciłem uwagi mimo że mam SILENTIUM T1 :gitarzysta:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...