Skocz do zawartości
Działo

Czy opyla się tera kupić procka?

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem gości co kupi mojego Durnia 1.2 za 80, a że troche kasy mi jeszcze zostalo wiec planuje sobie kupic Antka 1.7 albo 2.0, więc jest jedno pytanko czy opyla się go dzisiaj kupić czy za jakieś 2 tygodnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem gości co kupi mojego Durnia 1.2 za 80, a że troche kasy mi jeszcze zostalo wiec planuje sobie kupic Antka 1.7 albo 2.0, więc jest jedno pytanko czy opyla się go dzisiaj kupić czy za jakieś 2 tygodnie?

Za 80zł cosik malutko ...

tak na marginesie na ile się kręcił ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateoosh ma racje, że można czekać w nieskończoność.

Nimniej jednak są takie okresy kiedy zostają wprowadzane nowe modele a cena starszych spada gwałtownie w dół. Najlepiej kupować po takim okresie kiedy się cenu ustatkują. W ten sposób tracisz najmniej. No i oczywiście nie kupuj pod koniec roku bo w tym czasie wszystko drożeje:) W twoim przypadku nie ma co czekać bo premiera nowych procków AMD będzie dopiero pod koniec roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie- 80zł za tego duronia to malutko! Na allegro chodzą po 110-120zł. Jak chcesz, to wystawię Ci go (mam dość duży dorobek na allegro)- pod warunkiem, że jest całkowicie sprawny- nie mam ochoty na negatywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli juz o obnizkach mowa to:

 

W poniedziałek AMD powinno obniżyć ceny swoich procesorów Athlon XP. Przewidywane obniżki przedstawiamy poniżej:

- Athlon XP 2000+: - 19%

- Athlon XP 2200+: - 23%

- Athlon XP 2400+: - 24%

- Athlon XP 2500+: - 28%

- Athlon XP 2600+: - 34%

- Athlon XP 2800+: - 38%

- Athlon XP 3000+: - 41%

 

zrodlo: www.in4.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to ceny Athlonkow 1700 XP nie maja ulec zmianie :( maja jedynie spasc ceny modeli drozszych reszta pozostaje bez zmian.

Bier go i nie szlochaj (za wydaną kasą - zabawa ponad wszystko)

Ja swojego wyrwałem ze sklepu za 229zł w zeszłą środę, a w czwartek kosztowały już 271 (później 274, a teraz od paru dni 265)

ech życie (żyć i ... znaleźć sposora czy jakoś ...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to ceny Athlonkow 1700 XP nie maja ulec zmianie :( maja jedynie spasc ceny modeli drozszych reszta pozostaje bez zmian.

Bier go i nie szlochaj (za wydaną kasą - zabawa ponad wszystko)

Ja swojego wyrwałem ze sklepu za 229zł w zeszłą środę, a w czwartek kosztowały już 271 (później 274, a teraz od paru dni 265)

ech życie (żyć i ... znaleźć sposora czy jakoś ...)

no wlasnie - kupowales w infoglobie? wszedlem na ich stronke z ciekawosci zobaczyc jak stoja 1700+ a tu cena wlasnie cos okolo 226zl... a na drugi dzien juz 270zl. moze jakas promocje zrobili? moge zmienic mojego 1600+ na 1700+ ale przy obecnych cenach to 80zl musze dorzucic :(

mogliby jeszcze raz taka promocje zrobic to bym sobie troche zaoszczedzil. wogole w lodzi to bida z 1700+. pochodzilem troche i albo nie maja (bo zaczynaja wycofywac i sprzedawac te szybsze), albo maja pozaklejane stickerami tak ze nie da sie odczytac serii. w 1 sklepie mieli dlt3c z 7 tygodnia :( i na dodatek czekal na odebranie... bieda straszna i nie wiem czy sprzedac mojego czy wogole sie w to pchac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to ceny Athlonkow 1700 XP nie maja ulec zmianie :( maja jedynie spasc ceny modeli drozszych reszta pozostaje bez zmian.

Bier go i nie szlochaj (za wydaną kasą - zabawa ponad wszystko)

Ja swojego wyrwałem ze sklepu za 229zł w zeszłą środę, a w czwartek kosztowały już 271 (później 274, a teraz od paru dni 265)

ech życie (żyć i ... znaleźć sposora czy jakoś ...)

no wlasnie - kupowales w infoglobie? wszedlem na ich stronke z ciekawosci zobaczyc jak stoja 1700+ a tu cena wlasnie cos okolo 226zl... a na drugi dzien juz 270zl. moze jakas promocje zrobili? moge zmienic mojego 1600+ na 1700+ ale przy obecnych cenach to 80zl musze dorzucic :(

mogliby jeszcze raz taka promocje zrobic to bym sobie troche zaoszczedzil. wogole w lodzi to bida z 1700+. pochodzilem troche i albo nie maja (bo zaczynaja wycofywac i sprzedawac te szybsze), albo maja pozaklejane stickerami tak ze nie da sie odczytac serii. w 1 sklepie mieli dlt3c z 7 tygodnia :( i na dodatek czekal na odebranie... bieda straszna i nie wiem czy sprzedac mojego czy wogole sie w to pchac :(

co ty gadasz jaka bida?? zajrzyj do hurtowni ACT tam maja ale nie wiem jaka serie musial bym do znajomego zadzwonic. Jak chcesz to napisz na mojego gg 1618066 albo maila wyslij mardos@o2.pl to ci zalatwie DLT3C JIUHB0310 za 270 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty gadasz jaka bida?? zajrzyj do hurtowni ACT tam maja ale nie wiem jaka serie musial bym do znajomego zadzwonic. Jak chcesz to napisz na mojego gg 1618066 albo maila wyslij mardos@o2.pl to ci zalatwie DLT3C JIUHB0310 za 270 zł

w act tez mam swoich ludzi i moge miec pare gr taniej... :)

troche pilna sprawa a wolalbym aby infoglobe znow zrobil promocje na 230 zl :)

dobra trzeba isc lulu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty gadasz jaka bida?? zajrzyj do hurtowni ACT tam maja ale nie wiem jaka serie musial bym do znajomego zadzwonic. Jak chcesz to napisz na mojego gg 1618066 albo maila wyslij mardos@o2.pl to ci zalatwie DLT3C JIUHB0310 za 270 zł

w act tez mam swoich ludzi i moge miec pare gr taniej... :)

troche pilna sprawa a wolalbym aby infoglobe znow zrobil promocje na 230 zl :)

dobra trzeba isc lulu

No w act tez mam taniej duzo :)) ale te procki akurat nie z act biore wiec wiesz !! jak chcesz i nie znajdziesz nic to wal smialo do mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie - kupowales w infoglobie? wszedlem na ich stronke z ciekawosci zobaczyc jak stoja 1700+ a tu cena wlasnie cos okolo 226zl... a na drugi dzien juz 270zl. moze jakas promocje zrobili? moge zmienic mojego 1600+ na 1700+ ale przy obecnych cenach to 80zl musze dorzucic :(

mogliby jeszcze raz taka promocje zrobic to bym sobie troche zaoszczedzil. wogole w lodzi to bida z 1700+. pochodzilem troche i albo nie maja (bo zaczynaja wycofywac i sprzedawac te szybsze), albo maja pozaklejane stickerami tak ze nie da sie odczytac serii. w 1 sklepie mieli dlt3c z 7 tygodnia :( i na dodatek czekal na odebranie... bieda straszna i nie wiem czy sprzedac mojego czy wogole sie w to pchac :(

Tak w Infoglobie - mają niezłe ceny (na proce AMD b. dłuuuugo mieli sporo poniżej cen hurtowych w Luckim czy Herkulesie)

Tam też kupiłech mobo ... (zawsze to lepsze od ECS K7S5A) Jedną płytę już wymieniałem (padła po 7 dniach) i nawet nie kcieli wymienić za dopłatą na co insze ...

 

Dziura & Jaro - wiecie gdzie można w Łodzi (uważam że tu jednak bida jeżeli chodzi o kompy...) można qpić ECS L7S7A2 albo co innego nadającego się do kręcenia XP1700+ ?? Tylko z dużym ograniczeniem na budżet (najchętniej zamieniłbym za dopłatą mojego ASROCKA ...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w Infoglobie - mają niezłe ceny (na proce AMD b. dłuuuugo mieli sporo poniżej cen hurtowych w Luckim czy Herkulesie)

Tam też kupiłech mobo ... (zawsze to lepsze od ECS K7S5A) Jedną płytę już wymieniałem (padła po 7 dniach) i nawet nie kcieli wymienić za dopłatą na co insze ...

 

Dziura & Jaro - wiecie gdzie można w Łodzi (uważam że tu jednak bida jeżeli chodzi o kompy...) można qpić ECS  L7S7A2 albo co innego nadającego się do kręcenia XP1700+ ?? Tylko z dużym ograniczeniem na budżet (najchętniej zamieniłbym za dopłatą mojego ASROCKA ...)

kurka czyli jednak promocja, nie mogli tego zrobic w tym tygodniu :?: :!: :?: :!: :evil:

grrr co mam niefart :(

co do plytki ecs to ci nie powiem bo nie interesowalem sie/nie szukalem takowej, a poza tym jak sie wchodzi do naszych sklepow i patrzy w cennik a potem pyta sie czy maja to najczesciej pada odpowiedz: nie teraz nie mamy ale jutro mozemy miec. taka odpowiedz dostalem albo w info albo w brawo jak szukalem plyty glownej - to ja podziekowalem, sam podjechalem do hurtowni i mialem taniej niz u nich... jakby mi na nastepny dzien do domu przywiezli to bym sie zastanawial. niestety act rowniez daje (_|_) - maja sprzet w cenniku a jak chce sie kupic to mowia ze juz dawno tego nie mieli i jakies pojedyncze egzemplarze (chodzilo o monitor) i w zasadzie miec nie beda - to po jaka cholere to podaja w cenniku skoro nie mozna kupic?

tak wiec szukac plytki musisz niestety sam i miec nadzieje ze akurat maja na stanie. w cennikach nawet nie widze tego ecsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do plytki ecs to ci nie powiem bo nie interesowalem sie/nie szukalem takowej, a poza tym jak sie wchodzi do naszych sklepow i patrzy w cennik a potem pyta sie czy maja to najczesciej pada odpowiedz: nie teraz nie mamy ale jutro mozemy miec. taka odpowiedz dostalem albo w info albo w brawo jak szukalem plyty glownej - to ja podziekowalem, sam podjechalem do hurtowni i mialem taniej niz u nich... jakby mi na nastepny dzien do domu przywiezli to bym sie zastanawial. niestety act rowniez daje (_|_) - maja sprzet w cenniku a jak chce sie kupic to mowia ze juz dawno tego nie mieli i jakies pojedyncze egzemplarze (chodzilo o monitor) i w zasadzie miec nie beda - to po jaka cholere to podaja w cenniku skoro nie mozna kupic?

tak wiec szukac plytki musisz niestety sam i miec nadzieje ze akurat maja na stanie. w cennikach nawet nie widze tego ecsa.

W info jak i w ACT można z netu łobaczyć co jest ;)

Brawo - tam to już rozpacz - większość sprzętu biorą z Ingo (proce ...) i przeważnie nic nie ma ... No Łódź a ni ma dużego wyboru .. .z Netu L7S7A2 bywa w Komputroniku (bywa 1 dzień po dostawie) i znika ... Do niedawna Epoxa w Łodzi nie było ... :evil:

Może zamiast tego ECS'a L7S7A2 qpie jakiego używanego EPOX'a (czy co innego dobrego do kręcenia) na KT333/KT400 .... jak kto ma do sprzedania - dajcie znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to ceny Athlonkow 1700 XP nie maja ulec zmianie :( maja jedynie spasc ceny modeli drozszych reszta pozostaje bez zmian.

 

hyhyhy :) pewnie chcialbys za darmo co? :) :) :) ciekawe jaki jest koszt produkcji 1700+ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj dziura jak jesteś z łodzi to mogę ci prawdopodobnie skołować tego ecsa :) za jakieś 280 zł +/- 10 zł jak jesteś zainteresowany to wal smiało do mnie na gg 1618066 jutro bym już wiedział dokłądnie za ile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj dziura jak jesteś z łodzi to mogę ci prawdopodobnie skołować tego ecsa :) za jakieś 280 zł +/- 10 zł jak jesteś zainteresowany to wal smiało do mnie na gg 1618066 jutro bym już wiedział dokłądnie za ile

czytaj uwazniej - to yotomeczek pytal sie nas czy nie widzielismy tego ecsa :)

ja mam kt3 ultra2-r i jak na razie nie mam zamiaru jej zmieniac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do procka to zobacze jak wyglada sprawa w sklepach - w info (czy w brawo) mieli miec dostawe nowej partii wiec moze cos nowego sie trafi. generalnie to szukam jakiegos dlt3c downgradeowanego (ale slowo wymyslilem ;) ) z 2700+, 2600+ lub 2500+ z jakims malym batchem <300, 9 albo 10 tydzien (sa nowsze w polsce :?: ) seria upmw dla 9 i wpmw xpmw dla 10 tygodnia. ale sobie wymagania wymyslilem :wink:

zobacze czy znajde cos w podobie w naszych sklepach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...