Skocz do zawartości
mechl!k

Orange

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystał ktoś z tej promocji?

Trzeba dwa razy telefon doładować w przeciągu tygodnia i drugie doładowanie jest mnożone x2 i dodawane jako bonus.

Moje pytanie - czy pierwsze doładowanie mogę zrobić innym nominałem niż to drugie?

Tzn:

Pierwsze doładowanie - 5

Drugie doładowanie - 100 + 10

I dostanę dodatkowe 200 bonusu?

 

Czy jednak oba doładowania muszą być równe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w heyah takie promocje są od 3 lat , co jakis czas można tak doładować konto, sam chyba rok temu doładowałem konto najpierw 50 zł, potem 200 zł i miałem po tej calej operacji około 500 zł na koncie (w heyah jeszcze dodają 10% każdego doładowania gratis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że jedynie na miesiąc.

tzn że niby środki bonusowe są na miesiąc?

 

12. Terminy waznosci srodków przyznanych w ramach Bonusu sa zgodne z terminami waznosci doładowania

nagrodzonego Bonusem, o którym mowa w pkt 1 niniejszego Regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w heyah takie promocje są od 3 lat , co jakis czas można tak doładować konto, sam chyba rok temu doładowałem konto najpierw 50 zł, potem 200 zł i miałem po tej calej operacji około 500 zł na koncie (w heyah jeszcze dodają 10% każdego doładowania gratis

w Erze takie promocje już były do wszystkich sieci zanim Heyah powstało. Kwota przechodziła do konta na stałe jak dobrze pamiętam. Teraz sie wycfanili już sa ograniczenia czasowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, radzę pamiętać o tym, że promocje nie są dla ludzi, tylko dla tych co je oferują... Jeśli komuś akurat promocja faktycznie jest na rękę, to jest wybrańcem :). Nie wiem np czy takie promocje niby to na rozmowy i smsy do oranga obejmują też korzystanie z netu, bo w sumie mi to najwięcej wciąga pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej :D Lubia mnie, a zeby nie było ze oszukuje tutaj macie linka do regulaminu tej promocji http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary/3229/3307452.pdf ( nr 12 )

 

edit

jak tak teraz czytalem od nowa ten topic to widze ze ludzie juz dawali fragmenty regulaminu wiec nie wiem jak to juz jest :D

Edytowane przez OL1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie róbcie zamieszania. Środki promocyjne są do wykorzystania przez 3 miesiące (przy drugim doładowaniu 50 zł). Sam doładowałem 5+50 i tak właśnie jest. Miesiąc na wykorzystanie środków promocyjnych będziecie mieli jeśli doładujecie np 5+25. proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Orange na kartę jest taryfa malejąca - im większą zdrapką doładujesz tym mniejsze opłaty za połączenie itp.

Pytanie dla posiadaczy: Czy przelewy pieniężne otrzymywane - mają jakiś wpływ na zmianę tych stawek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod pytanie mechl!ka. Tylko mi chodzi dokładnie o przelew sms z innego telefonu z prepaid. Szukałem na stronie orenż, ale nic nie znalazłem :/

 

EDIT:

A jednak znalazłem :)

http://www.orange.pl/portal/map/map/faq_ca...mp;cat2=3643798

Doładowania, które uprawniają do zmiany taryfikacji:

 

* karty zdrapki i wydruki z terminali

* bankomat

* Internet

* z telefonu TP S.A.

* Dzięki Tobie czyli 501 700 700

* doładowanie SMS-em - promocje doładowań - SMS pod numer 880

* doładowania zrealizowane przez Usługę Doładowania z Telefonu z Rachunkiem - od 17.03.2009 (wcześniejsza wersja promocji Doładowanie z Telefonu z Rachunkiem nie uprawniała do zmiany stawek za połączenia w ofercie Nowe Orange GO)

 

Doładowania, które nie uprawniają do zmiany taryfikacji:

 

* doładowania przyznane w ramach reklamacji

* doładowania SMS-owymi kartami zdrapkami Orange Ekstraklasa

* Przelew SMS

* punkty PAYBACK

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...