Skocz do zawartości
OBcY

Iron Maiden - 03 Czerwca - Spodek - Katowice

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem na koncercie 3 lata temu w wawie kiedy promowali Brave New World miałem wtedy 12lat ehhhhh super było :D no coż może w tym roku też się uda :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA pierdziele ale macie zajebiscie !!!!!!!!!! W tym <font color="#FF0000">[ciach!]</font> 3mieście nie ma koncertó NIC dosłownei NIC sie nie dzieje. fak :/

to se w tym za<span style="color:red;">[ciach!]</span>ym 3miescie spodek wybudujcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ide, jestem metalem ale IM specjalnie mnie nie pociaga ;). Jak mowilem czekam na Manowar, ale tym ktorzy kupili bilety rzycze milej zabawy ;-). Co do tego koncertow to fkat tylko wawa albo spodek :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Mansona juz predzej, szanuje go z jednej przyczyny-po Highway to Hell zaczalem drazyc temat tej muzyki no i jestem kim jestem :). Ogolnie to lubie wiekszosc jego utworow, ale to nie to co Manowar czy Black Sabath ;>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ide, jestem metalem ale IM specjalnie mnie nie pociaga ;). Jak mowilem czekam na Manowar, ale tym ktorzy kupili bilety rzycze milej zabawy ;-). Co do tego koncertow to fkat tylko wawa albo spodek :/.

hehe manowara od dziecinstwa slucham nie mam tylko 2 albumow - into glory ride oraz tego nowego ale jego raczej ja albumem nie nazywam bo to szmelc - [gluteus maximus] dali i tyla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi do zycia koncertow nie potrzeba - no chyba ze 

LAUCNA COIL - gdzies grali to bym za wszelka cene jechal

a ajronow to se moge na codzien posluchac z CD :|

:lol: I tu sie mylisz genghis. Na IM bedzie prawdziwy show + super muza :twisted: . Na LC bedzie tylko super muza - a pewnie troche mniej super niz to brzmi z CD. A na blizszy kontakt z piekna Cristina to chyba nie mozesz liczyc, prawda? :lol: No, chyba, ze koncert bylby w jakiejs malej hali, zeby chociaz byla w zasiegu wzroku.

Dlatego ja wole wydac kase na IM.

 

BTW: A pare dni temu cieszylem sie koncertem TSOM - to byl CZAD!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grinch:

A myslisz ze u mnie sa? Tez musze jechac do Katowic...

ja tez jade !!!!!! mam nadzieje ze bedzie wypas mam juz bilet

mam bilet na PŁYCIE !

 

A DO LUDZI CO MAJA PROBLENMY Z BILETAMI WWW.ODYSSEY.PL - ci kolesie organizuja ten koncert ja z tamtad zamowilem jade z 5 kolegami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA pierdziele ale macie zajebiscie !!!!!!!!!! W tym <font color="#FF0000">[ciach!]</font> 3mieście nie ma koncertó NIC dosłownei NIC sie nie dzieje. fak :/

to se w tym <font color="#FF0000">[ciach!]</font> 3miescie spodek wybudujcie :)
Coś mają budować... ale to troche potrwa jakieś 2-3 lata :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ide, jestem metalem ale IM specjalnie mnie nie pociaga ;). Jak mowilem czekam na Manowar, ale tym ktorzy kupili bilety rzycze milej zabawy ;-). Co do tego koncertow to fkat tylko wawa albo spodek :/.

hehe manowara od dziecinstwa slucham nie mam tylko 2 albumow - into glory ride oraz tego nowego ale jego raczej ja albumem nie nazywam bo to szmelc - <font color="#FF0000">[ciach!]</font> dali i tyla

Czemu Warriors of the world tez ma swoje mocne strony, calkiem przyjemny ale rzeczywiscie starsze lepsze... mam nadzieje ze nie bedzie z Manowar'a 2j Metallica'cki bo to bylaby tragedia :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...