Skocz do zawartości
Twój Pan

Overclocking W Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko widzisz Chaos każdy był kiedyś noobem, przeżył czasy lamerstwa kiedy to uczył się podstaw... Ale nie o to chodzi aby każdy musiał wynaleźć koło- jak by tak było to nikt nie zbudował by wózka. Jak już jesteśmy w temacie że informacja jest najdroższa- nikt nie zmusi cie do pisać książki itp tylko pamiętaj że taka przykładowa książka mogła by się dobrze sprzedać... Przecież nie o to chodzi o to żeby pokazać wszystkie twoje tweaki tylko jakieś najbardziej znane i jakieś podstawy. Niektóre rzeczy zabiera się z sobą do grobu i co się z tego ma? Jak ktoś nie będzie miał skilla do kompów to wszystko zostawi i tyle z tego będzie.

Właśnie te tweaki mnie śmieszą - oszukiwanie , czyli po części zawody kto zrobi większy wałek :lol2:. Ja bym zabronił na zawodach na optymalizacje systemów , sterów do grafy etc wtedy by zostało jedynie kto lepiej podkręci , trafi na lepszą sztukę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam genialny pomysl, ktory wprowadze w zycie. Jako ze fajnie jest byc fajnym, to sie dostaje fajne zabawki ;] Gruby w czerwonym dresie mi dzisiaj takie cos zostawil:

 

 

 

A co do tego? Myslisz ze ciekly hel? I wcale sie nie mylisz, cieklych hel i pare osob swiatowego formatu w mojej miescinie - tego jeszcze nie bylo.

Bardzo ciekawie się zapowiada. Możę jakiś live channel w necie ;> byłoby ciekawie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

jedynie kto lepiej podkręci , trafi na lepszą sztukę.

acha,czyli umiejetnosci niech sie nie licza tylko kto trafil bardziejsza karte ten lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem tyle , dasz dwóm kolesiom tą samą kartę i zapewniam Cie , że wyniki oc będą różne pomimo dostępnego tego samego sprzętu do chłodzenia.

No i chyba w tym cały sens o/c. Tak zwana rywalizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem tyle , dasz dwóm kolesiom tą samą kartę i zapewniam Cie , że wyniki oc będą różne pomimo dostępnego tego samego sprzętu do chłodzenia.

I to sie nazywa skillem. No ale tak, tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do chaosa: a zabolaloby cie cos gdybys podzielil sie chociaz elemntarna wiedza nie zagrazajaca tobie czy rybie z amatorem? przeciez to nie wymaga ani wysilku, ani niczego - to zwykla pycha, arogancja i egoizm i tyle

Edytowane przez Kvadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do chaosa: a zabolaloby cie cos gdybys podzielil sie chociaz elemntarna wiedza nie zagrazajaca tobie czy rybie z amatorem? przeciez to nie wymaga ani wysilku, ani niczego - to zwykla pycha, arogancja i egoizm i tyle

Porób z miesiąc a potem oddaj wypłatę żulowi ... pycha arogancja czy egoizm :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porób z miesiąc a potem oddaj wypłatę żulowi ... pycha arogancja czy egoizm :huh:

skoro uwazasz potencjalnego ocera za zula, to nie mam pytan - typowa polska mentalnosc :], poza tym w jakis sposob ty chcesz porownac wiedze nabyta przez manaczenie przed kompem do pieniedzy? :lol2:

 

no ale dobra, poteoretyzujmy dalej - a co jak srasz kasa? no nie powiesz mi, ze nie dalbys ani zlotowki potrzebujacemu?

Edytowane przez Kvadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do chaosa: a zabolaloby cie cos gdybys podzielil sie chociaz elemntarna wiedza nie zagrazajaca tobie czy rybie z amatorem? przeciez to nie wymaga ani wysilku, ani niczego - to zwykla pycha, arogancja i egoizm i tyle

Bana dostales na google i wszelkie wyszukiwarki? Chcesz elementarnej wiedzy? To ja zdobadz jak my, czytniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bana dostales na google i wszelkie wyszukiwarki? Chcesz elementarnej wiedzy? To ja zdobadz jak my, czytniem.

sorry rybciu, ale w nadinterpretacji to ty miszczu jestes - chodzilo mi tu o amatorskie pytania - bo dlaczego mam szukac po necie, zdawac sie czesto na kogos kogo do konca nie rozumiem, skoro wasze miszczowskie skille juz dawno tego doswiadczyly i odpowiedz na takie pytanie to dla was dwie sekundy...? zaslanianie sie "bo my sami sie tego uczylismy" to kolejne stadium egoizmu, sory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG.

Zamiast gratulować to po nich jeżdżą :mur:

 

Chcecie się nauczyć kręcić ? To CZYTAĆ fora, a nie tracić czas na głupie gadanie i czekanie aż wszystko zostanie podane na tacy. To już jest podane na tacy, tylko trzeba sobie to odnaleźć w internecie :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG.

Zamiast gratulować to po nich jeżdżą :mur:

 

Chcecie się nauczyć kręcić ?

gdzie jezdze? :damage_wall:

 

tyle ile mi potrzeba, tyle umiem - sory, ale nie jestem z typu ludzi ktorzy pomaniacza troche przed kompem i uwazaja sie za bogow D: wole zarabiac (i bede) pieniadze staroswiecka metoda

 

troche pokory by sie wam przydalo - zwlaszcza rybie - wiesz czym sie roznisz od np hipra? wlasnie skromnoscia, bo podejrzewam ze gdybym zagadal do niego na xsie to na pewno pogadalby luzno nt jego gpu maximizera, czy czego bym tam chcial - no ale jak juz wspomnialem, jestes typowym polakiem widzianym przez oczy cudzoziemca :)

Edytowane przez Kvadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na serio to problemem jest inna sprawa. W ilu wątkach na tym czy innych forach pojawiają się te same pytania po 20, 30 albo i nawet 100 razy. Ludziom się nie chce czytać i tyle!!!!!!!! 

 

 

 

Co do ryby i Chaosa w pewnym sensie im się nie dziwie że trzymają swoje tajemnice i triki dla siebie czasem trochę przegina(ją) (OC & Moders 2007 co nie rybciu). Sporo można trików wcalę nie łatwych można dorwać w necie (vmody, softmody i takie tam) ale ludziom się NIE CHCE!!!!!!!!!!!! To jest problem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na serio to problemem jest inna sprawa. W ilu wątkach na tym czy innych forach pojawiają się te same pytania po 20, 30 albo i nawet 100 razy. Ludziom się nie chce czytać i tyle!!!!!!!! 

 

 

 

Co do ryby i Chaosa w pewnym sensie im się nie dziwie że trzymają swoje tajemnice i triki dla siebie czasem trochę przegina(ją) (OC & Moders 2007 co nie rybciu). Sporo można trików wcalę nie łatwych można dorwać w necie (vmody, softmody i takie tam) ale ludziom się NIE CHCE!!!!!!!!!!!! To jest problem. 

nie sadzisz ze jest mala roznica miedzy odpowiadaniem na ciach!ly (vmody softmody itd z ust n00bow) a powazne problemy ujetych w ladnych pytaniach? ja widze, ryba nie - on przeciez jest miszczem i nie moze sie podzielic swoja wiedza z nikim :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i po co ta wojna ? Malo mam z tematem wspolnego , bo podkrecilem w zyciu sam 1 proca ... obecnego :D wiec jestem typowym noobem w tej kwestii - choc wolalbym okreslania takich ludzi "laik". Noob to taki "laik" ktoremu sie lopatologicznie tlumaczy a ten dalej nie kuma ;).

Co chcialem napisac, to to, ze rady/porady od osob pokroju ryby i chaosa dla laika sa prawie bezwartosciowe, bo pewnie i tak ich nie zapamieta/nie zrozumie (brak praktyki, brak wiedzy). Pozatym tez zgadzam sie z tym, ze wiedza w dzisiejszych czasach jest najcenniejsza i jakiekolwiek dzielenie sie przez nich wiedza bylo by objawem glupoty. O rzeczach oczywistych tez raczej nie odpisza/odpowiedza, bo nie maja czasu na ciach!ly - tak to ja widze ;).

Ja mam inna technike - wypatruje forumowiczow chetnych do wspolpracy i pomocnych, ktorzy maja pojecie i z nimi rozmawiam , pytam, radze sie - i to przynosi efekt bez zbednego wkurzania pytanego (wystarczy nie byc natretnym, i milym :) ).

Maciek rozpoczal mala wojenke widze, ale chyba mial dobre intencje, wszak sam stara sie zoragnizowac jakis ruch w interesie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG.

Zamiast gratulować to po nich jeżdżą :mur:

 

Chcecie się nauczyć kręcić ? To CZYTAĆ fora, a nie tracić czas na głupie gadanie

Chcecie się nauczyć kręcić ? To KRĘCIĆ, a nie tracić czas na głupie fora.

 

Ja dopiero zainteresowalem sie czyms takim jak tłiki, triki czy optymalizacje po 2-3 latach prawdziwej zabawy, zdobyciu kilku wr i wynikow no1 w pl :lol: ... i tak szczerze mowiac nadal jestem w [gluteus maximus] z tym wszystkim ;)

 

Moim zdaniem obecnie jest wrecz za duzo wszystkich informacji czy poradnikow, ludzie ktorzy ledwo nauczyli sie fsb i vcore zmieniac juz chca krecic na "swiatowym" poziomie. Do tego jeszcze im mało i chcą odrazu mieć wyniki takie same jak najlepsi na swiecie. Najwieksza frajda jest spedzenie godzin nad roznymi ustawieniami w biosie, dobieraniem odpowiednich napiec (bo jak yotomeczek glosił, a ryba nie sluchał - nie zawsze duze v jest dobre ;) ), zabawa z systemem, chlodzeniem, modyfikacjami fizycznymi sprzetu etc. Sam wynik jest tylko zwieńczeniem i pewnego rodzaju nagrodą za caly ten trud. Kwintesencja jest dochodzenie do wszystkiego samemu, malymi kroczkami.

 

OT

Kwintesencją podkrecania jest podwyzszanie zegarów, jak sama nazwa overclocking (ponadzegarkowanie ;)) wskazuje. W momencie gdy wlaczamy 3dmarka, zaczyna sie benching (ławkowanie ;) ), czyli uzyskiwanie jak najlepszych wyników. Niby to samo, a jednak zupelnie co innego. Wiecej radosci zawsze sprawialo mi to pierwsze, co czesto mozna bylo zauwazyc po wynikach. Srylion jiggahertzów zawsze był fajniejszy od lowclocka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie te tweaki mnie śmieszą - oszukiwanie , czyli po części zawody kto zrobi większy wałek :lol2:. Ja bym zabronił na zawodach na optymalizacje systemów , sterów do grafy etc wtedy by zostało jedynie kto lepiej podkręci , trafi na lepszą sztukę.

Nie wiem czy ktoś usunął mój post czy sam go nie opublikowałem ale zadałem pytanie:

 

Czym jest podkręcanie?

 

Czy to nie jest również optymalizacja systemu? Oczywiście, że tak! Ja sobie zoptymalizuje system do gier, i wybiorę do nich najlepsze sterowniki. Mój kolega Snoopi doda zmiany umożliwiające efektywne renderowanie. A Ryba i Chaos? Oni zrobią tak aby benchmarki dobrze poszły.

Nas wszystkich łączy jedno dążymy do celu jakim jest największa wydajność. Ja to robię do gier a zawodnicy w konkursie do 3dmarka. Dlaczego mają im być zabrane optymalizacje? Konkurs ma odzwierciedlać codzienny overclocking i jednocześnie pozwalać na "zmierzenie" umiejętności. Tak wyłania się najlepszych!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym jest podkręcanie?

 

Czy to nie jest również optymalizacja systemu? Oczywiście, że tak! Ja sobie zoptymalizuje system do gier, i wybiorę do nich najlepsze sterowniki. Mój kolega Snoopi doda zmiany umożliwiające efektywne renderowanie. A Ryba i Chaos? Oni zrobią tak aby benchmarki dobrze poszły.

Nas wszystkich łączy jedno dążymy do celu jakim jest największa wydajność. Ja to robię do gier a zawodnicy w konkursie do 3dmarka. Dlaczego mają im być zabrane optymalizacje? Konkurs ma odzwierciedlać codzienny overclocking i jednocześnie pozwalać na "zmierzenie" umiejętności. Tak wyłania się najlepszych!

mylisz podkręcanie z ekstremalnym podkręcaniem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie się nauczyć kręcić ? To KRĘCIĆ, a nie tracić czas na głupie fora.

 

Ja dopiero zainteresowalem sie czyms takim jak tłiki, triki czy optymalizacje po 2-3 latach prawdziwej zabawy, zdobyciu kilku wr i wynikow no1 w pl :lol: ... i tak szczerze mowiac nadal jestem w [gluteus maximus] z tym wszystkim ;)

 

Moim zdaniem obecnie jest wrecz za duzo wszystkich informacji czy poradnikow, ludzie ktorzy ledwo nauczyli sie fsb i vcore zmieniac juz chca krecic na "swiatowym" poziomie. Do tego jeszcze im mało i chcą odrazu mieć wyniki takie same jak najlepsi na swiecie. Najwieksza frajda jest spedzenie godzin nad roznymi ustawieniami w biosie, dobieraniem odpowiednich napiec (bo jak yotomeczek glosił, a ryba nie sluchał - nie zawsze duze v jest dobre ;) ), zabawa z systemem, chlodzeniem, modyfikacjami fizycznymi sprzetu etc. Sam wynik jest tylko zwieńczeniem i pewnego rodzaju nagrodą za caly ten trud. Kwintesencja jest dochodzenie do wszystkiego samemu, malymi kroczkami.

 

OT

Kwintesencją podkrecania jest podwyzszanie zegarów, jak sama nazwa overclocking (ponadzegarkowanie ;)) wskazuje. W momencie gdy wlaczamy 3dmarka, zaczyna sie benching (ławkowanie ;) ), czyli uzyskiwanie jak najlepszych wyników. Niby to samo, a jednak zupelnie co innego. Wiecej radosci zawsze sprawialo mi to pierwsze, co czesto mozna bylo zauwazyc po wynikach. Srylion jiggahertzów zawsze był fajniejszy od lowclocka ;)

 

i to jest swietne podsumowanie calej dyskusji i calego problemu, dzieki za te slowa:), to ma byc przedwszystkim zabawa, swietna zabawa, ja tam ciesze sie z kazdego swojego mhz, i nie narzekam, krecic mozna na wszystkim na starym i na nowym, z wszytkiego jest radocha, z kazdej wlasnej proby staram sie jak najwiecej wyniesc, zapamietac, i nie zazdroszcze wam Panowie, wrecz przeciwnie ciesze sie jak widze takie wyniki, z bananem na twarzy sledzilem wyniki moa w monachium, roznica miedzy Wami zawodowcami a mna noobem jest taka ze Wy robicie to na swiatowym poziomie i macie swiatowe sukcesy, a ja robie to na moja mala domowa skale, starajac zdobyc sie jakies tam doswiadczenie ktore moze kiedys tam zaprocentuje, najwazniejsze jest jednak to ze wszystkim nam to sprawia radoche:) jakiekolwiek zlosliwosci, pretensje sa nie na miesjcu, poprostu dobrze bawmy sie tym co robimy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

pytanie do chaosa: a zabolaloby cie cos gdybys podzielil sie chociaz elemntarna wiedza nie zagrazajaca tobie czy rybie z amatorem? przeciez to nie wymaga ani wysilku, ani niczego - to zwykla pycha, arogancja i egoizm i tyle

i kto to mowi?osoba z jednym wynikiem na koncie-robiaca zero a krzyczaca za 10ciu

oto Twoj dorobek:

http://hwbot.org/listResults.do?userId=178...pplicationId=13

BRAVO krzycz na chlopakow nadal,obrazaj itd..

napisales kiedys do nich na pw??probowales?

poza tym jest wielu innych zawodnikow na tym chociazby forum,ktorzy dysponuja duzym zasobem informacji,ale nie lepiej jechac tych ktorzy sie wybili i winic ich za wszystko a samemu siedziec na 4 literach i sie martwic,ze nie mam punktow w hwbocie-zalosne

 

moje pierwsze 300pkt za hardware bylo tylko za zwykle o/c-zero tweakow jedynie o czym wiedzialem to,ze mozna dac LOD+XXX haha,ale taka byla prawda

na tym forum wowczas nikt o mnie nawet nie slyszal,siedzialem sobie na pcarena.pl i krecilem po cichu-sam dla siebie tak jak to robie teraz

w spi i innych benchach zastanwialem sie czemu chlopaki z ppc czy innego portalu maja lepsze czasy odemnie mimo,ze mam lekko wyzszy zegar i zaczalem brnac,czytac fora takie jak te i zagraniczne

po jakims czasie wyniki mialem coraz lepsze=poprawilem poziom SAMEMU bez napisanej ksiazki autorstwa Chaosa i ryby

Parokrotnie zwracalem sie via GG do paru osob z forum i szczerze przyznam,ze nigdy mi nie odmowiono pomocy w wiekszym czy mniejszym stopniu

moze czasami bylem lekko irytujacy :D i ryba sie wkur..ale pomogl

 

te wszystkie zale i lamenty sa zalosne

skoro hipro jest taki skory do pomocy to czemu nie zalogujecie sie na jego forum-w czym problem pytam?

ale nie lepiej popier..lic sobie i wku..innych,ze sa egoistami

 

btw:przed chwila pytalem o wprime'a na forum i po chwili juz sie ktos odezwal ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz, kto mowil ze ja krece? pare postow wyzej wspomnialem ze na tyle na ile potrzebuje umiem - tak, pisalem raz do ryby "masz google", z chaosem gadalem ze dwa razy ale nie o oc (pompke mu sprzedawalem)

Edytowane przez Kvadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

no to jak nie krecisz to co Cie boli,sa inni bardziej pomocni od ryby

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do czego pijecie. Czy ja gdzies mam napisane, ze jestem Organizacja Charytatywna Pomagajaca Nowicjuszom? No wybacz, ale nie mam obowiazku rozmawiac i pomagac kazdemu, kto ma takie widzimisie. Kvadzio, skoro nie podkrecasz, to w czym masz problem? Oposc ten temat i ten dzial, bo to nie jest miejsce dla Ciebie. Dlatego znacznie bardziej wole zagraniczne fora i ludzi z tych miejsc, bo tam nikt mnie nie blokuje na komunikatorze za to, ze przebilem go w SuperPI.

 

Pozatym, kto chcial ze mna pogadac i zrobil to jak normalny czlowiek, to otrzymal odemnie stosowna pomoc. Macie problem z moim zachowaniem? To jest czysta reakcja na Wasze posty, zachowanie i ciagle "ale" w kierunku do mojej osoby. Nigdy w zyciu nie krzyczalem i nie obrazalem osoby, ktora na to nie zasluzyla. Takze prosze zaprzestac komentowac moj wyglad, fryzure, budowe ciala, sposob ubierania sie, kobiety i ogolnie zycie prywatne... zreszta co kogo tutaj powinno to obchodzic?

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro uwazasz potencjalnego ocera za zula, to nie mam pytan - typowa polska mentalnosc :], poza tym w jakis sposob ty chcesz porownac wiedze nabyta przez manaczenie przed kompem do pieniedzy? laugh.gif

 

no ale dobra, poteoretyzujmy dalej - a co jak srasz kasa? no nie powiesz mi, ze nie dalbys ani zlotowki potrzebujacemu?

*

Mylisz potrzebującego z żulem ... żulem zostaje się z wyboru - zamiast iść do roboty to woli sępić

Tak samo jest w przypadku oc zamiast próbować czytać woli sępienie tłików czy ch.w. czego

 

zaszaleje i dam "złotówkę"

o i jeszcze jedna zł

 

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "*"
ocer ze mnie żaden ale litości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile razy mam powtarzac ze nie jestem ocerem ani ocerem byc nie zamierzam - ja tu komentuje tylko postawe ryby - jako uzytkownik forum purepc chyba mam do tego prawo?

 

ryba - bez pokory nigdy nie bedziesz mistrzem, nigdy

 

eot, nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

to może jest ktoś ze swiętokrzyskie'go dokładnie okolice Starachowic , i ma Płytę główną z agp dobrą płytę do kręcenia zdolnego GF 4 mx , brakuje trochę do 3dmarka 03

 

hwbot

 

Mój nick to trylobit &

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ludzie, znowu się skończyło, że "ryba jest beee" :)

ryba jest jaki jest - jak się komuś nie podoba, to nie musi czytać jego postów ani oglądać jego wyników; dziwne że ludzie nie potrafią tego zrozumieć.

 

Moje hasło o książce było związane z tym, że w paru słowach się nie da oddać całej wiedzy której się nabywa na przestrzeni lat, a tak np. to ciekawe ile ludzi próbujących OC wie (i czemu ich tak mało), co daje LSC w SPi i dlaczego tak jest. W ten sposób być może ogólny poziom wiedzy uległby podniesieniu, tym lepiej, skoro stałyby za tym osoby, które niewątpliwie wiedzą, o co w tym sporcie chodzi. Różnica poziomów po lekturze czegoś takiego i tak byłaby taka, jak między kolesiem, który przeczytał "Jak się nauczyć pływać w weekend" a rekordzistą olimpijskim na jego koronnym dystansie. Nikomu nie każę nic pisać.

 

Dobra, skorzystałem z tego, że net daje pewną anonimowość, więc pozwoliłem sobie na lekką fantazję.

 

BTW - są u nas takie akcje jak na XS można poczytać np. u SF3D czy AwardFabrik? Nie chodzi mi o sponsoring, ale że się zbiera paru (więcej niż dwóch) gości, jest góra sprzętu, morze azotu i jazdajazdajazda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

A co to k*rwa jest ???

KONCERT POBOŻNYCH ŻYCZEŃ ???

 

Ci którzy chcą, kręcą, ci którzy nie - nie kręcą.I tyle.

Dziwne by było żeby gość co 7 lat "siedzi w temacie" się "dzielił" z inną osobą (obcą czy nie, bez znaczenia) swoimi spostrzeżeniami.

 

Ludzie, BEZ JAJ.

 

ps. ja nie wiem, Polacy uzyskują parę WR, wyjeżdżają do Chin, a tu jeden z drugim ma jakieś "nieuświadomione potrzeby".

No do k*rwy nędzy.RUSZYĆ [gluteus maximus] sprzed monitora, i pokazać jeden z drugim co potrafi.A później zabierać głos.

 

EOT.

 

Sorry ale mi się lekko ciśnienie podniosło.

Edytowane przez Villentretenmerth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...