Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Assassin’s Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

pierwsze plotki ;)

 

polygamia:

Na GiantBomb możemy przeczytać naprawdę ciekawą informację odnośnie drugiej części Assassin’s Creed. Często przytaczany u nas analityk - Michael Pachter - podzielił się bowiem informacją, że akcja sequela (a w każdym razie jej “historyczna” część) zostanie przesunięta o kilkaset lat do przodu, w stosunku do poprzedniczki, a konkretniej do XVIII wieku. To ponoć pewna informacja, ale przenoszenie Desmonda i jego przodka w czasy Rewolucji Francuskiej jest już czystą spekulacją.

Co sądzicie o takiej możliwości? Mi się podoba, bo nie jest to temat zbyt często esksploatowany w grach. Jeśli jesteście ciekawi, kiedy Assassin’s Creed 2 trafi na półki sklepowe, to… witajcie w klubie. Plotki mówią okońcówce 2009 roku, ale Ubisoft milczy.

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim zróżnicowania questów. Gierka z początku rewelacyjna ale później bardzo schematyczna, do znudzenia. Mam nadzieje, że rozwiną temat. Duży potencjał sie kryje w tym produkcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole kozacko sie szykuje, ja AC przeszedlem dwa razy...Mam nadzieje ze to bedziesz tak jak z GoW...droga czesc bedzie prawie taka sama, a jednak duzo sie zmieni...Ale gra kozak...I w klimacie renesansu, miodnie sie szykuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być dla mnie must-have, ale narazie sie wstrzymuje :blink: po tym co zobaczyłem, a mianowicie walkę. Jak dla mnie to nic sie nie zmieniło - dalej przygłupy ustawiają się w kolejce do śmierci z naszych rąk. Porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być dla mnie must-have, ale narazie sie wstrzymuje :blink: po tym co zobaczyłem, a mianowicie walkę. Jak dla mnie to nic sie nie zmieniło - dalej przygłupy ustawiają się w kolejce do śmierci z naszych rąk. Porażka.

Piękny przykład krytycycmu. Ja uważam podobnie. Zmiany są kosmetyczne. Najpoważniejsze niedociągnięcia pozostały. Twórcy zostali na laurach - zero ambicji, zero polotu :wink: ...ech ta nasza era odtwarzania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Piękny przykład krytycycmu. Ja uważam podobnie. Zmiany są kosmetyczne. Najpoważniejsze niedociągnięcia pozostały. Twórcy zostali na laurach - zero ambicji, zero polotu :wink: ...ech ta nasza era odtwarzania.

Ty juz chyba tak masz- najpierw jazda po grze,a potem ...hmmm no wiecie calkiem niezla byla.. :lol2: :wink: - czyli sam stosujesz zasade: ery odtwarzania :)

 

pozatym ,przeciez dodali mozliwosc plywania, latania lotnia - i gdybys naprawde interesowal sie gra a nie pisal posta bo nie masz co robic ;) to bys wiedzial ze w ostatnim wywiadzie, powiedzieli (Piekna Jade :) ) ze misje beda praktycznie nieliniowe, swiat bedzie otwarty i wiekszosc misji przejdziesz wedlug wlasnej kolejnosci.

 

Do jednej rzeczy mozna sie przyczepic z pewnoscia - walki w prezentacji byly znowu na zasadzie - " poczekaj chamie na swoja kolejkie do wyprucia ci flakow " ;) , moze jeszcze poprawia ten aspekt, oby, bo narazie sam nad nim ubolewam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewne rzeczy się nie zmieniają. W tym i twoja skłonność do konfabulowania (sprawdź sobie np. na wiki :wink: ).

 

Nie podejmuje się próby nawracania na czytanie ze zrozumieniem :wink: (syzyfowa praca). W każdym razie jak widać, że póki co nie ma zmian, to nie dziwota, że się na ten temat rozmawia na forum.

 

Co do gry, to liczmy, że nie będzie to powótórka z jedynki (wszystko jednak właśnie na to wskazuje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmowałabym się dragonlorem. Ten typ już tak ma :wink: . Krótka i prosta jest ścieżka jego rozumowania. Jak się zafiksuje to koniec :wink:

 

AC 2 wypada wg mnie taksobie. Zapowiedzi zawsze dają jakieś światło. W każdym razie chciałoby się czegoś bardziej pomysłowego niż dodawanie nowych lokacji i uderzeń oraz lotu lotnią - gdzie tu pomysł panowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Nie podejmuje się próby nawracania na czytanie ze zrozumieniem :wink: (syzyfowa praca). W każdym razie jak widać, że póki co nie ma zmian, to nie dziwota, że się na ten temat rozmawia na forum.

no co Ty!! sproboj jeszcze choc ten jeden raz, zobaczysz kiedys ci sie uda czytac ze zrozumieniem,wierze w ciebie ;)

 

co musieli by dodac jeszcze tworcy gier, zebys jakies zmiany zobaczyl? glowny bohater ma chodzic nago? strzelac laserem? miec dziare na plecach - "Fan PC'ta" ?

Przeciez to kontynuacja- logiczne ze gre kupia ci ktorym wczesniejsza czesc sie spodobala, Ci ktorym sie nie podoba nie kupia bo sie za malo doszukali zmian, zadna filozofia.

 

ps.nie ma AC2 w wersji PC??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, czemu światowa premiera jest dzisiaj, a u mnie w Holandii mówią o 19-stym? Byłem dzisiaj w Game Store E-Plaza i premiera w Europie jest 19-stego, a na polskich serwisach, że dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, czemu światowa premiera jest dzisiaj, a u mnie w Holandii mówią o 19-stym? Byłem dzisiaj w Game Store E-Plaza i premiera w Europie jest 19-stego, a na polskich serwisach, że dzisiaj.

Dzisiaj jest nie światowa, a amerykańska premiera :) Europejska premiera oficjalnie jest 20.XI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

San Gimignano to "baza" Ezio. Możemy rozbudowywać tam budynki (potem czerpiemy z tego zyski), układać różne sekretne układanki, zmieniać bronie/zbroje spośród już zakupionych, itd.

Edytowane przez pasztecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę otrzymałem z preordera dzień przed premierą i moje wnioski są poniżej.

Gra jest zdecydowanie inna niż jedynka, widać, że brali pod uwagę nasze komentarze odnośnie jedynki. Rozbudowywanie własnego miasteczka jest naprawdę ok, kupowanie broni, zbroi, etc. oraz wiele zagadek plus nowe odzienie w hali Dariusa to coś, co jeszcze bardziej karze nam zwiedzać świat gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...