Skocz do zawartości
Elfjoy

Opoznienia Myszki Ibox Po Kupieniu Nowego Monitora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Otoz kupilem 2 dni temu monitor panoramiczny Samsunga SyncMaster T220HD i zaczely wystepowac opoznienia w myszce IBOX'a >Link tutaj<. Czy moze ktos mi pomoc jak to rozwiazac? i jaka moze byc przyczyna. Czy to moze byc wina DPI? W myszce jest 800 to chyba nie tak malo. Prosze o pomoc a nie przypuszczenia. Prosze o pomoc;(( WIelkie THX!

 

Na zadnym forum mi z tym nie potrafili pomoc ;/

Edytowane przez Elfjoy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dpi nie ma nic do opoznien!!!!!!!!

dpi to tak jak ustawienia sensivity np w grach

napisz lepiej co rozumiesz przez opoznienie

 

1 to ze ruszasz myszka a ruch pokazuje sie po chwili

2 ruszasz jak dawniej ale mysz zaznacza mniejszy obszar??

 

sadze ze masz syf w systemie i to jest powodem takiego zachowania choc nie mam pojecia czemu mialoby to wystapic z podlaczeniem nowego monitora

wdus 3 kroli i powiedz jakie masz zuzycie procka kiedy ten klopot wystepuje moze masz czyms przeciazony system???

 

marcin_qps jesli mozesz doradz mi w sprawie monitora plz

Edytowane przez Preston81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

preston: zdecydowanie opcja nr 1, syf moge miec w kompie, zrobie formata i powiem czy dalej wystepuje.

 

Akado: Dostalem taka odpowiedz ale nie wiem co to daje :P z tego chyba moge wiedziec ze sie nei da. W tym problem ze na wszystko najlepiej powiedziec ze sie nie da bo tak jest najlatwiej, a wszystko sie da, wystarczy chciec. Przy starym monitorze tego nie ma. mial on 17''. W szkole jednak na informatyce zauwarzylem ze na monitorze 17'' tez jest input lag. Lecz tam sa myszki bardzo stare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

preston: zdecydowanie opcja nr 1, syf moge miec w kompie, zrobie formata i powiem czy dalej wystepuje.

 

Akado: Dostalem taka odpowiedz ale nie wiem co to daje :P z tego chyba moge wiedziec ze sie nei da. W tym problem ze na wszystko najlepiej powiedziec ze sie nie da bo tak jest najlatwiej, a wszystko sie da, wystarczy chciec. Przy starym monitorze tego nie ma. mial on 17''. W szkole jednak na informatyce zauwarzylem ze na monitorze 17'' tez jest input lag. Lecz tam sa myszki bardzo stare.

no ale przeciez sam piszesz że nie wystepuje to na innym monitorze wiec co chcesz zrobic? Wszystkie LCD maja jakiego tam input laga, na niektorych moze to byc bardziej odczuwalne. Spróbuj jeszcze z inną myszką i tyle.

 

skoro twierdzisz ze wszystko się da i zlikwidujesz input lag w monitorach to niejeden postawi Ci za to porządny browar :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System: Windows XP

Karta graf: GeForce FX5200

Wystepuje w kazdym momencie od chwili pierwszych ruchow myszki. Kiedy ruszam mysza ruchy jej pojawiaja sie na ekranie po ulamku sekundy. Monitor podlaczony Analogowo, rozdzielczosc natywna? nie wiem czy natywna jak to sprawdzic;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System: Windows XP

Karta graf: GeForce FX5200

Wystepuje w kazdym momencie od chwili pierwszych ruchow myszki. Kiedy ruszam mysza ruchy jej pojawiaja sie na ekranie po ulamku sekundy. Monitor podlaczony Analogowo, rozdzielczosc natywna? nie wiem czy natywna jak to sprawdzic;p

 

rozdzielczość natywna dla T220HD to 1680x1050 i taka DOKŁADNIE ma być ustawiona, odświeżanie 60Hz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pewnie w instrukcji obslugi...

 

twierdze ze sie da ale nie wiem jak.. W takim razie moze sa programy ktore zmniejszaja input lag

Jakby sie to dalo zalatwic programem, to dawno problem bylby nieistniejacy. Input lag to nie jest sprawa programowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...