Skocz do zawartości
raczyk

Ile Warte Sa Te Zestawy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Thermaltake CL-W0020 lub water cooler 12db lub Corsair Nautilus500 ??? albo może polecicie mi jakis inny ?? zalezy mi zeby w miare dobrze chłodził proca ale nie był za drogi tak do 400zł

za 400 to lepiej samemu zlozyc... CR2 + BWA122 + MCRES + Prison i masz lepsze chlodzenie niz te wymienione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tych skrótów to mów mi jeszcze xD nie znam sie na chłodzeniach wodnych xd

CoolRiver v2.

Black Water Advanced v3 122

MNP Prison Pro

Swiftech MC-MicroRes

 

poczytaj troche forum na temat chlodzenia wodnego. Bylo juz wiele razy maglowane o takiej sumie itd. wiec warto sie z tym zapoznac, a do tego zdobedziesz troche wiedzy na temat WC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem leniem tylko nie potrafie znaleść tych czesci na allegro ;/ a szukałem :P dobra znalazłem ale nie wymieniles zadnej pompki ani chlodnicy ?

 

fakamaka dopiero teraz znalazlem przyklejonego topica o wc biore sie za lekture i nie truje [gluteus maximus] xD a arni sam żeś trol xD

Edytowane przez raczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yogi w tym co ty wymieniles to sie raczej w 400zl nie zmieszcze

 

 

co bedzie lepsze:

1. pompka: Black Water Silent Pump 12V

rezerwuar: XSPC 5,25 Bay Reservoir Black

chłodnica: Black Water Advanced 122 rev. 3.0

blok cpu: MNP Prison Pro V3 CPU NK12

czy

2. zestaw Thermaltake CL-W0075 BigWater 735 + THERMALTAKE VOLCANO 4008

Edytowane przez raczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yogi w tym co ty wymieniles to sie raczej w 400zl nie zmieszcze

 

 

co bedzie lepsze:

1. pompka: Black Water Silent Pump 12V

rezerwuar: XSPC 5,25 Bay Reservoir Black

chłodnica: Black Water Advanced 122 rev. 3.0

blok cpu: MNP Prison Pro V3 CPU NK12

czy

2. zestaw Thermaltake CL-W0075 BigWater 735 + THERMALTAKE VOLCANO 4008

zestaw 1.

 

mozesz przylukac uzywki bez problemu na Allegro i zemiscisz sie napewno. uzywana pompka to koszty 50,- bloczek jakies 50-70, chlodnica 100,- rez ok 30-50.. a wymienilem i pompke i chlodnice, tylko znalezc nie potrafisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestawy są w większości przypadków do bani. Chcesz już zamawiać jak najszybciej to WC, a boisz sie zlozyc i nie orientujesz sie wogole w temacie. Jak chcesz je mieć tylko po to żeby mieć i sie chwalić kolegom to sobie lepiej daj spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie ide w thermaltaka tylko spytalem czy to bedzie duza roznica. Bo kupujac u mnie jak cos sie stanie to moge oddac szybko na gwarancje.

 

PS: czy Black Water Silent Pump 12V ta pompka wystarczy na blok cpu i gpu ??

Edytowane przez raczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczyk jestes na forum od 15 dni a juz sie panoszysz. zadales pytanie, dostales odpowiedz. Oskaliber dobrze gada. nie masz o tym pojecia to pierw poczytaj i sie zorientuj w temacie bo na szybko to Ci gwarantuje ze niedlugo przy takim pospiechu to bedziesz mial kaskade w kompie i wydatki wiesze niz 400 pln i to nie na LC a na nowego kompa.

 

co do wydajnosci to zestawy niekoniecznie sa lepsze od skladanych samemu. halas to tez pojecie wzgledne, pierw sie okresl czy dla ciebie halas to 500rpm czy moze 1500rpm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie sie zmiescisz w 400zl, jesli kupisz uzywane czesci. Ja ostatnio kupilem coolriver2-60zl, prison v2 pro-60zl, cube pro gpu-40zl, cooltek maxistream triple-100zl. Czyli na samego proca 220zl+weze i zlaczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra a co z tą pompka ?:D a hałas to dla mnie jest radeon 4870x2 przy full obrotach :D

U mnie ciagnie 2 bloki i nagrzewnice od łady, w przyszlym tygodniu sprawdze na coolteku, moze nawet obie naraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MNP Prison Pro V3 CPU SM8/10

 

MNP Prison Pro V2 GPU SM8/10 złączki kątowe

 

Black Water Advanced 122 rev. 3.0 czy Black Water Advanced 123 rev. 3.0

 

Black Water Silent Pump 12V czy może jakaś inna ??

 

XSPC 5,25 Bay Reservoir Black czy inny ??

 

Wąż UV Blue 8/10 - PUR

 

Coollaboratory Liquid Coolant Pro UV Green 1L

 

 

czy to jest gites ? czy coś zmienić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos do tego jeszcze trzeba czy to juz wszystko ?:P a i czy zmieszcze ta chlodnice do CM 690

 

 

kurde nie zmieści sie bo na górze jest miejsca na 2 x 120/140 a jakbym wzial ta mniejsza chlodnice i na nia jakie 2 nieglupie wiatraki to by nie starczyło ??

Edytowane przez raczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linijki w domu nie masz? Nie chce być złośliwy, ale naprawde w ten sposób możesz sobie tylko zaszkodzić. Weź pierw wszystko pomierz, rozplanuj sobie co gdzie i jak, a przede wszystkim poczytaj sobie trochę o tym zanim zamówisz. Zastanów sie, czy naprawde potrzebne Ci WC, bo rownie dobrze być może starczy jakies ciche AC, a przeszkodą w dalszym podkrecaniu procesora wcale nie muszą być temperatury, wiec WC niekoniecznie Ci pomoże. Niektórzy tutaj po kilka miesięcy planują swoje zakupy, rozważają wszystkie ewentualności itp, a ty chcesz wszystko załatwić w 2 dni. No chyba, że śpisz na forsie i najwyżej rzucisz wc w kąt się tym nie martwiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie śpie na forsie ;] i nie mowie ze chce to juz kupować :] bo najszybciej WC kupie pod koniec grudnia po swietach :]

 

Linijki w domu nie masz? Nie chce być złośliwy, ale naprawde w ten sposób możesz sobie tylko zaszkodzić. Weź pierw wszystko pomierz, rozplanuj sobie co gdzie i jak, a przede wszystkim poczytaj sobie trochę o tym zanim zamówisz.

 

chyba napisalem wyzej ze sie nie zmiesci bo edytowalem posta nie widzisz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłodnica ma 39cm obudowa 48 na górze mam naped wiec nie zmieszcze tej najwiekszej chyba ze wyrzuce naped ;]

 

PS: lepiej <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> wiekszy czy mniejszy rezerwuar ??

Edytowane przez raczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...