Skocz do zawartości
dymek24

co sie stalo i dlaczego tak jest??!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich kupilem nowego kompa na plycie jest karta sieciowa mam stale lacza i po zmianie na nowy sprzet mysialem dzwonic do mojej firmy z ktorej mam net zeby zmienili adres macowski wszystko spoko zmienili i dziala potem zaczolem sie bawic w podkrecanie no troszke przesadzilem wlaczyly sie alarmy to nic zrobilem takie cos mam plyte glowna EPOX 8RDA+ i kolo bateri jest zworka kto mam taka plyte to bedzie wiedzial JCMOS i pisze CMOS CLEAR 1-2:NORMAL 2-3 CLEAR CMOS normalnie jest na 1-2 i nachwile dalem na 2-3 poczekalem chwilke i spowrotem wrocilem do poprzedniego 1-2 i zaczely sie JAJA z siecia mam zopelnie inne parametry tzn IP, BRAME ,MASKE I INNE po stronach www moge chodzic ale to wszystko jest ograniczone niedziala GG poczty z otlooka niemoge sprawdzic na czaty i inne tam probowalem w BIOSIE wszystko ustawiac ale to tez nic niedalo dlaczego tak sie zrobilo niewiem co jest grane aniemoge zadzwonic do firmy bo jest weekend POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DZIEKIE WIELKIE POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie chyba nie powinienem odpowiadac na tego posta i odeslac cie kolego na lekcje jezyka polskiego.

 

Skoro provider prosil cie - drogi kolego - o adres MAC to wnioskuje, ze na podstawie tego adresu serwer DHCP daje ci jakies uprawnienia. Adres MAC jest zapisywany w pamieci flash kosci karty sieciowej i da sie go zmieniac (choc nie jest to zbytnio wskazane) dlatego zobacz po prostu czy twoj adres MAC karty sieciowej przypadkiem sie nie zmienil.

 

To by bylo dziwne ale skoro serwer DHCP niejako 'konfiguruje' siec w twoim komputerze to wg. mnie by bylo jedyne sensowne rozwiazanie.

 

Pozdrawiam i zycze powodzenia na maturze z jezyka polskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...