Skocz do zawartości
Malik

Kalendarz Cooling.pl 2009

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze a ja ze swoim projektem sie nie wyrobie do 15 =/ sklep wyslal blok na NB do kogos innego =/

nie bedziesz jedynym ktory nie zdazy... ja niestety tez sie nie zalapie, bo zamowiony towar raczej w tydzien nie dojdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już jakieś wstępne wyniki są, czy dopiero 15-go?

 

A tak BTW to każdy może sobie zrobić kalendarz we własnym zakresie, wystarczy foto papier, dobra drukarka, szablon w wordzie i oczywiscie zgoda autorów fotek które udostępniają (oczywiscie to nie oryginał ale jak sie ktos nie załapie to mozna wg wlasnego widzimisie zrobic)

Edytowane przez gregor666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście chcieli to ja mogę w Photoshop'ie kalendarze porobić ;p Tylko muszę mieć fotki i zgodę właścicieli fotek ;) Wtedy można zrobić kalendarz układów na PurePC i taki kalendarz puścić w obieg :) Tylko jeszcze ktoś musiałby załatwić drukowanie.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj Manhunt żeby wykorzystać zdjęcia potrzebna będzie Ci zgoda każdego z osobna :P

>>

Tylko muszę mieć fotki i zgodę właścicieli fotek ;)

Pozdro

 

Manhunt pomysł nie głupi, jakby ciekawe wyszło to bym się pewnie skusił bo ten z coolinga trochę drogawy. Zorientuj się czy da rade gdzies wydrukowac u Ciebie w mieście i jak masz chęci to możesz coś kombinować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi podeśle jakąś fotkę swojego układu to mogę na 1 miesiąc zrobić na próbę. Jak będzie się podobać to zrobię całość, jak nie to dam sobie spokój. Jak coś to podeślijcie na PW foty ;)

 

Pozdro

 

EDIT:

A to ma mieć wymiary A4? Czy jakieś inne ? ;)

Edytowane przez Manhunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz to podsunę Ci pomysł ;) jak się nudzisz to możesz zrobić coś na kształt tapety gdzie będzie układ a obok kalendarzyk :D

coś na zasadzie :

 

Dołączona grafika

 

Oskaliber teraz dopiero zauważyłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko nie wiem czy wszyscy będą mieli takie duże foty (mówię o 1600x1200) chociaż mniejsze też by mogły być. Najlepiej jakby ktoś mi podesłał jakąś fotę układu to bym się pobawił teraz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dzisiaj coś na próbę z układem Arniego ;p Jutro postaram się (ja będę miał czas) zrobić inna wersję, bardziej kalendarzową :P

Dołączona grafika

 

Jestem otwarty na wszelkie uwagi ;) W końcu kalendarz ma być dla was, nie dla mnie ^^

Edytowane przez Manhunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...