Skocz do zawartości
Malik

Kalendarz Cooling.pl 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak tam idą prace nad kalendarzem ? Już połowa stycznia a ściana goła :wink:

Jest mały poślizg ze względu na to że większość fotek a raczej tylko Malika miały 300DPI, dlatego musiał zostać zmniejszony format kalendarza żeby to jakoś wyglądało. Zapewniam was że projekt już jest gotowy i niebawem kalendarz będzie dostępny w cooling.pl :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mały poślizg ze względu na to że większość fotek a raczej tylko Malika miały 300DPI, dlatego musiał zostać zmniejszony format kalendarza żeby to jakoś wyglądało. Zapewniam was że projekt już jest gotowy i niebawem kalendarz będzie dostępny w cooling.pl :wink:

Miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz jest juz gotowy i mozna go zobaczyc na stronie: http://www.cooling.pl/kalendarz-coolingpl-...ukt,551294.html

 

Niestety wkradl sie blad i zdjecie z pazdziernika jest blednie podpisane. Jutro postaramy sie to poprawic. Poki co mozna obejrzec i zobaczyc jak kalendarz bedzie wygladal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dniach zamówię. Mam tylko nadzieję, że nie ma jakiejś ograniczonej ilosći i do dnia premiery wszystkie nie zostaną wyprzedane ;)

 

Kalendarz mi się podoba i będzie eleganckim uzupełnieniem "kącika komputerowego".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwad ma trochę racji. Te miesiące które są na czarnym tle wyglądają dobrze, ale tam gdzie wali bielą i centralnie wstawione zdjęcie trochę odbiega od większości kalendarzy od firm które zajmują się tym na codzień.

http://allegro.pl/item522518161_foto_kalen...r_nelly_a3.html

http://allegro.pl/item520731833_ferrari_of...super_cena.html

Zdjęcia z kiblami lepiej by się prezentowały w tych przykładowych kalendarzach z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no arni masz racje zazdrosze im, ze są w kalendarzu, a mnie nie wybrali... ale czkaj czekaj, a no tak ja przecież nawet nie wylałem zdjęć... Zastanów się co piszesz, nie jesteśmy dziećmi... Po prostu kalendarz jest marny i niema co tu prawić wywodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pierwsze przymiarki - typowo robocze na forum, już nie pamiętam kogo - zapowiadały się smakowicie, z ładnym i skromnym wkomponowaniem kalendarza w zdjęcia, które miały być główną atrakcją całości. I oczywiście, że przede wszystkim miała to być reklama sklepu, ale oczekiwania co do efektu końcowego chyba były jednak inne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...