Skocz do zawartości
lukecz

Czytnik Linii Papilarnych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem z oprogramowaniem czytnika linii papilarnych. Nie chodzi tu o samo uruchomienie i działanie czytnika.

Jako softu do obsługi czytnika używam aplikacji Protector Suite 5.8.2. Oferuje ona przypisanie odcisku do logowania windows, oraz po zainstalowaniu wtyczki w firefox - oferuje automatyczne logowanie do stron forum itp.

 

Wszystko swietnie działa do momentu aż chciałbym aby przy jednym koncie użytkownika Windows stworzyć dwa profile logowania do jakiejs danej strony (czyli na uruchomionym windows przeciągam palca to loguje się ja, a jeśli przeciągnie palca moja żona to na stronie loguje się ona na swoje konto). Niestety ten program tego nie oferuje - umożliwia wprawdzie na osobnym koncie użytkownika windows stworzenie profilu dla odciskow tego uzytkownika i wprowadzenie i uzywanie ich jako logowania do stron na drugim koncie uzytkownika.

 

Podsumowując, szukam softu do obsługi czytnika, w którym będę mógł pozostać przy jednym koncie użytkownika windows, natomiast w zależności od tego czy palca po czytniku przeciągnę ja czy żona to odpowiednia osoba zostanie zalogowana np. w serwisie allegro (czyli soft w którym będzie można mieć profile dla odcisków 2 użytkowników)

 

Mam nadzieję że w miarę jasno się wyraziłem z tym czego szukam :) (osoby używające czytnika napewno będą wiedzieć o co mi chodzi).

 

Z góry dzięki za odpowiedzi

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...