Jump to content
Sign in to follow this  
lukecz

Czytnik Linii Papilarnych

Recommended Posts

Witam

 

Mam problem z oprogramowaniem czytnika linii papilarnych. Nie chodzi tu o samo uruchomienie i działanie czytnika.

Jako softu do obsługi czytnika używam aplikacji Protector Suite 5.8.2. Oferuje ona przypisanie odcisku do logowania windows, oraz po zainstalowaniu wtyczki w firefox - oferuje automatyczne logowanie do stron forum itp.

 

Wszystko swietnie działa do momentu aż chciałbym aby przy jednym koncie użytkownika Windows stworzyć dwa profile logowania do jakiejs danej strony (czyli na uruchomionym windows przeciągam palca to loguje się ja, a jeśli przeciągnie palca moja żona to na stronie loguje się ona na swoje konto). Niestety ten program tego nie oferuje - umożliwia wprawdzie na osobnym koncie użytkownika windows stworzenie profilu dla odciskow tego uzytkownika i wprowadzenie i uzywanie ich jako logowania do stron na drugim koncie uzytkownika.

 

Podsumowując, szukam softu do obsługi czytnika, w którym będę mógł pozostać przy jednym koncie użytkownika windows, natomiast w zależności od tego czy palca po czytniku przeciągnę ja czy żona to odpowiednia osoba zostanie zalogowana np. w serwisie allegro (czyli soft w którym będzie można mieć profile dla odcisków 2 użytkowników)

 

Mam nadzieję że w miarę jasno się wyraziłem z tym czego szukam :) (osoby używające czytnika napewno będą wiedzieć o co mi chodzi).

 

Z góry dzięki za odpowiedzi

 

Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.