Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Uncharted 2

Rekomendowane odpowiedzi

Do premiery jeszcze ponad 2 tygodnie, pojawiają się za to kolejne recki ;)

 

Polygamia, gry-online.pl

 

Btw co do mp (open beta ruszyła dziś, jak wrażenia ?)

Multi w Uncharted 2 niesamowicie przypomina kilkukrotnie przyspieszone Gears of War 2

A miało być bez porównań do GoW'a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie to:

 

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7091...ng_Thieves.html

 

Pierwsza gra na poly, która dostała 6! :)

A mówiłem, że to będzie rewelacyjna gra tak jak część pierwsza? :) Jeszcze tylko 2 tygodnie! :) Oby Sony zarobiło miliony na tej grze! :) Tego im życzę. ;)

 

Beta multi już się zasysa. Miliony się na nią rzuciły bo idzie jak krew z nosa! :)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@apo5 - w taką pogodę jestem w stanie wytrzymać jeszcze, na Targówek za daleko ;)

 

mieli dziś wieczorem w gamesworld w tarasach mieć, ja się wstrzymuję do piątku, żeby na spokojnie wszystko ogarnąć, jutro 8-20 na uczelni ;/

 

ps. wiesz może ile sobie saturn za tą przyjemność liczy ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktos chciał to od wczoraj w saturnie na targówku w Warszawie gra jest dostepna. Kumpel przez przypadek odkrył przejeżdzając :) Mieli szybciej niz takie sklepy jak ultima, mad games itp. co jest nieco dziwne.

Bylem dzis w Mad Games i sytuacja wygladala tak, ze na 2 zamowione kartony z preorderami przyszedl jeden. Obserwowac jak klient przyjechal specjalnie po Uncharted i slyszy, ze mimo zamowienia, nie ma dla niego egzemplarza (mimo ze mial byc na 100%, bo sie upewnial mailowo) - bezcenne ;) Wszystko przez pogode, kanal straszny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mają Uncharteda! Mam i ja! :D

 

Dołączona grafika

Akurat wczoraj wracając z Warszawy postanowiłem zajechać do kieleckiego MM specjalnie po uncharteda i okazało się, że przy mnie mięli dostawę więc nie mogłem się oprzeć mimo ceny 229zł. :) I tak jeździ ze mną drugi dzień. Już nie mogę się doczekać 23.00 kiedy wrócę do domku i włożę płytkę w czarnulkę. Yeaaaa :)

 

Ps. Gość w MM, który wykładał grę na półkę był nią niezwykle zafascynowany. :) Tak namiętnie mi o niej opowiadał, że nie mogłem się nadziwić jego oddaniu kultu Uncharted. :) A ile kopii nawieźli to głowa mała. :)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też już mam, nie wytrzymałem i kupiłem w tarasach, ale i tak taniej od kojaka (215 ;p)

 

i tu szał się kończy, nie mam głośników (jutro microlaby odbieram) :mur:

 

Panowie - jak już pogracie trochę - dajcie znać jak się w praniu ta polonizacja prezentuje i czy warto (bo się wstępnie na oryginalną ścieżkę nastawiam) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli angielska edycja bedzie z jakas polonizacja to sprawdze jednak na pewno nie bede gral z polskim voicoverem :D

 

Edit:

 

u mnie tylko angielski jezyk choc troszke to dziwne poniewaz, jest opcja jezykowa ale po kliknieciu na nia pokazuje jedynie english wiec innych ni ma

Edytowane przez nuO3-Lzuruha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast dojść do wanny i wziąć kąpiel to doszedłem do 3 chapteru. Gra rewelacja!!! :D Zaraz do niej wracam. Muszę wziąć szybki prysznic hehe. Jeśli chodzi język to włączyłem do testów PL i tak już zostało. Jedna z najlepszych jak dla mnie polonizacji. W końcu się postarali. Widać, że z każdą grą jest zdecydowanie lepiej. Śmiało mogę polecić nasz język jako podstawowy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadbali chlopaki z naughty dog o szczegoly nie ma co :) gdy drake sie "zmoczy" to jego ubranie rowniez, to juz bylo w poprzedniej odslonie jednak tym razem jezeli nasz brunet sie zmoczy to mokre ubranie jest tylko do tego miejsca gdzie siega/siegala woda ;) az zaraz sobie odpale drake's forutne by zobaczyc czy przypadkiem jakos przeoczylem ten szczegol wczesniej.

 

ah i jeszcze pytanko jest tam sklepik gdzie mozna kupic/zdobyc rozne filmiki itp jednak podobno jest mozliwosc o ile sie posiada savy z drakes fortun zasilic te fikcyjne konto jakims $$ tylko jak ? savy sa ale nie pozwala mi gra tego zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też save'y są, ale gra ich nie widzi, znaczy wciskam kwadrat w sklepiku, szuka i odpowiada, że nie znaleziono ;/

 

znaczy no, wyłamałem się i zagrałem bez dźwięku (2 chaptery na próbę ;p), jutro podejście nr 2 z Boberkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ta gra jest prześliczna!!! To co zafundowali nam chłopaki z ND to czysta poezja. Grafika, muzyka, grywalność = niesamowity klimat połączony z humorem bohaterów!!! :) W to trzeba zagrać by to poczuć. No i polonizacja na medal. Sally mówi, że ble ble ble jak dziwki w kościele, Nathan: przyprowadzasz dziwki do kościoła? Sally: Czemu nie. :) hehehe. Pewnie coś tam da się poprawić ale ani razu nie przyszło mi na myśl, by zmieniać na EN. Nie mogę się od tej gry oderwać ale spać też kiedyś trzeba. :P Mam za sobą 24% i gdyby nie zmęczenie to wiadomo co bym robił. :)

 

Cieszę się, że wybrałem tą platformę. Dla takich gier warto mieć PS3. :)

 

PS. Moczenie do poziomu wody było już w jedynce. Zauważyłem to na samym początku demka bo to była swego rodzaju innowacja. ;)

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za zdziercy w tym kieleckim MM! A w empiku jeszcze lepiej bo po 249zl!!! Toż to rozbój w biały dzień!

Nie, to EMPiK <_< IMO gry na konsole to cena NAJWYZEJ 199 (nie liczac kolekcjonerek). Wszystko ponad to zdzierstwo i lepiej poszukac "normalniejszej" ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...