Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Uncharted 2

Rekomendowane odpowiedzi

jedyne co mi sie graficznie nie podoba/podobalo to widok krwi na rekach drake'a w otwierajacej scenie taki dziwny odcien ta czewien ma :D

 

jeszcze jedna sprawa, sprobojcie przesunac kamere dokookola drake'a w poblizu jakiejs sciany,drzewa po prostu czegos co ogranicza jej ruch. u mnie po takim zabiegu w prawym dolnym rogu tv pokazuje sie zupelnie inny kolor tla niz powinien byc przewaznie zielony, cos nie tak z gra czy jestem po prostu wyczulony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem nic takiego :)

Ale jeśli mam się czegoś już czepiać - kilka razy detekcja kolizji zawiodła ;)

 

A ogólnie..jeeeeeeezu jaki miód :D (a tu dopiero 25% gry bo sobie dawkuję ;p)

Polonizacja dała radę, bałem się, że wyjdzie coś w stylu Killzone2, ale nie - Boberek i spółka się spisali ;)

"Strażnik na górze, strażnik na górze!...(3s i jedno stęknięcie zabijanego strażnika później ) - strażnik na dole, strażnik na dole!" :D

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja dzis sie dobic do konsoli nie moge bo ma druga polowka smiga sobie w battle tanks cale popoludnie, cholera jak nie gra to nie gra tygodniami nawet nie spojrzy na konsole, ale jak juz cos wychaczy jak kiedys np ratchet'a & clank'a to do bolu napiera w giere wolajac od czasu do czasu bym cos jej pomogl przejsc ;(

 

mialem problemy co zrobic z czarnula ktora wroci do mnie z serwisu .... otoz problem sie sam rozwiazal ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pytań do fabuły. Lepsza niż w niejednym filmie. Indiana Jones powinien brać przykład. :) A te zwroty akcji, np z pociągiem to sam miód. :) Rewelacja. :D Pewnych rzeczy się nie spodziewałem. :) Grafa z poziomu na poziom coraz piękniejsza. Właściwie to majstersztyk. Ja nie wiem jak oni zrobili taką grafę ale zrobili i to się ceni. :) Ciekawi mnie, czy wyjdzie gra wyglądająca jeszcze lepiej? :) Oj panowie z ND podnieśli wysoko poprzeczkę. :) Muzyka to następny majstersztyk. Im dalej tym lepiej. :) Klimat tej produkcji jest niesamowity. :) Po ok 70% gry stwierdzam, że polonizacja jest wyśmienita. Chłopaki dali radę. :) I teksty Drejka wśród górskiego plemienia w Tybecie: Mówi ktoś po Polsku sprawiają uśmiech na twarzy. :) W tej grze jest wszystko! Radość, smutek, miłość, nienawiść, dobroć, kłamstwo, zachłanność itd. :) Wyśmienity tytuł. Nie mogę się doczekać końca. :) Dobranoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę stare logo. To nowe jest zbyt monotonne. :P A czemu nie ma Tylko Dla Pleystacji? Szczerze nie mam pojęcia. Co kraj to inna okładka. :) Może chłopaki w PL uznali, że nie ma potrzeby? :) Przypomniało mi się z KZ2 i reklamą bodajże w CKM, że gra ukaże się na PS3, X360 i chyba PC. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mi moze powiedziec jak to jest z tym dubbingiem w grach na PS3? Chodzi mi o to, ze jak mamy taka gre spolonizowana to wlaczenie polskiego jezyka oznacza automatycznie glosy po polsku czy mozna miec angielski oryginal i tylko napisy PL? Jak dobrze glosy nie bylyby podlozone, sluchanie polskiej mowy w grach kompletnie psuje mi klimat (tak samo jak z filmami) i stad moje pytanie. Swoja droga Uncharted 2 to chyba drugi tytul po GOW3 dla ktorego planuje zakup PS3 na wiosne. Wszedzie zachwyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maSTHa - chyba zależne od gry (piszę chyba bo za krótko na dobrą sprawę mam chlebaczek - na półce ze spolonizowanych gier raptem 3 - Uncharted, Killzone2 i Fifa09). W Uncharted można ustawić niezależnie napisy/głosy/język menu, w Killzone (właśnie sprawdziłem) - nie ma takiej opcji.

 

btw co do polonizacji U2 - w samej końcówce 16 rozdziału, zaraz przed 17 Drake stara się dogadać z Tanzinem nawijającym po tybetańsku. Pod koniec rozmowy..zaczyna szprechać po portugalsku :D - wpadka programistów czy tak miało być ?;)

 

naładuję pada i idę ubić tego rogatego pokurcza, wczoraj już siły nie miałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera jasna nie moge pozbierac szczeki z podlogi :lol: ta gra jest jak cholernie dobry film akcji, co do tego nie mam najmniejszych watpliowsci, o fabule nie bede nic wspomnial ale tez jest pierwszych lotow wedlug mnie przynajmniej, tyle zwrotow akcji to jeszcze nie widzialem w jednym tytule :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zegarem lekko przekraczającym 10h gry skończyłem dziś U2 i już na spokojnie mogę opisać wrażenia..:)

 

Czekałem na tą grę od napisów kończących kapitalne Drake's Fortune. Liczyłem na jeszcze większą, jeszcze ciekawsza przygodę, ale też obawiałem się - czy Naughty Dog udźwigną ciężar oczekiwań. I zrobili to - tworząc interaktywnego Indianę Jones'a na miarę XXI wieku. Wszystko w tej grze - fabuła, grafika, muzyka składa się na kapitalny film przygodowy, którego jesteśmy głównym bohaterem. Owszem, znajdą się niedoróbki - jak wspominana wcześniej detekcja kolizji, czasami śmieszna animacja przeciwników jak i ich AI. Ale te wszystkie wady są bez znaczenia przy ogólnym wrażeniu jakie robi ta gra.

 

Dla mnie gra roku (bez względu na platformę) i najlepsza gra dostępna na PS3 (wybacz Snake ;))

 

Czekam na część 3 (której powstanie ND uzależnia podobno od sprzedaży AT, ale biorąc pod uwagę rozmach kampanii promocyjnej - musi się udać ;)), Bursztynowa Komnata, Arka Przymierza - zostało jeszcze masę rzeczy do odnalezienia :)

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu i ja dzisiaj ukończyłem nowe przygody Drejka. Chyba nie ma sensu pisać po raz setny tego samego. Gra pod każdym względem jest genialna. Oczywiście za zdobytą kasę kupiłem wszystkie filmiki bonusowe i z nich dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy. Widać na nich ile pracy i udziału własnego włożyli w tą produkcję ludzie z ND. Opowiadali o systemie pracy ich studia, o atmosferze, o hierarchii i sposobie komunikowania i podejmowania decyzji i innych ważnych aspektach. Sony daje im pełną swobodę dzięki czemu mogą robić co chcą. O efektach nie decyduje szefostwo tylko cały team. Co ciekawe chłopaki nie kryją swoich pomysłów tylko zapraszają zewnętrzne studia do siebie, odwiedzają innych i wymieniają się pomysłami. Jedną z takich firm jest wszystkim znane BUNGIE. Nie będę wszystkiego opisywał bo cały materiał trwał ok 1h z podziałem na kilka filmików ok 10minutowych. Każdy kto ma grę to sobie obejrzy. Pewnie i tak niedługo te filmiki wypłyną do neta więc trzeba cierpliwie czekać. ;) Jedno jest pewne. Aż chce się tam pracować. :)

 

Gratulacje chłopaki i czekamy na kolejne przygody Nathana. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 3 godz o ile walka z finalowym bossem nie bedzie zmora ukoncze gre 2 raz tym razem w trybie Crushed ;)

 

ktos wogole chetny na sesyjke w MP? gralem jakies 2h i naprawde miodnie sie to prezentuje tak wiec napewno gra nie bedzie wymieniona na cos innego tylko pieknie bedzie sie dalej prezentowac na polce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmontuję sobie jakiś ludzki net to bardzo chętnie, póki co skazany na singla jestem ;/

 

Ja się drugi raz wziąłem za przechodzenie celem znalezienia wszystkich skarbów/zaliczenia zadań, ale z tym pierwszym ciężko - oczy dookoła głowy i każdy kąt trzeba ogarniać ;p

 

U mnie też nie ma szans na wymianę - zwłaszcza, że czekam na trzecie podejście na 40'&5.1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne co mi sie graficznie nie podoba/podobalo to widok krwi na rekach drake'a w otwierajacej scenie taki dziwny odcien ta czewien ma :D

 

jeszcze jedna sprawa, sprobojcie przesunac kamere dokookola drake'a w poblizu jakiejs sciany,drzewa po prostu czegos co ogranicza jej ruch. u mnie po takim zabiegu w prawym dolnym rogu tv pokazuje sie zupelnie inny kolor tla niz powinien byc przewaznie zielony, cos nie tak z gra czy jestem po prostu wyczulony.

ja mam mały kwadracik w prawym dolny rogu -tzn. czasami się pojawaia <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koniec pozostaje oprawa AV na którą Mashter zareagował bardzo czytelnie: To w Playstation 3 jest Playstation 4? Tak mocne wrażenie robi mega ultra płynna przepełniona graficznym geniuszem grafika!

Zresztą co ja będę cytował. Obejrzyjcie sami:

http://www.telka.tvk.pl/index.php?op=progr...d=855&qual=

 

Mówią też o innych grach min. Tekken 6. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie przechodzę raz kolejny Drake's Fortune i teraz dopiero widzę, jaki skok zrobiła ekipa NaughtyDog. Oprawa jedynki, którą się tak jarałem jeszcze na wakacjach (pierwsza gra na ps3 ;)) wygląda słabiutko w porównaniu do Among Thieves..

A w środę do domu i drugie podejście na 40"@5.1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza gra na PS3 i jestem oczarowany. Właśnie skończyłem pociąg. Dawkuje sobie grę tak jak co po niektórzy. 3-4 rozdziały i spać ; ]

 

Napisze tylko jakie gra ma błędy, a co! Moge : P

 

- latarka. Przypięta do paska powinna świecić na wprost, jednak jak się kamerę obróci na twarz Drake, latarka zaczyna świecić na ścianę za nim ;]

- można się spierdzieć przy przeciwniku, a on dalej sobie stoi pół metra od bohatera :mrgreen:

 

No i... to by było wszystko. Bo więcej błędów nie ma. W tej grze jest wszystkie tyle ile powinno być. Akcja wyważona, zagadki nie za trudne by nie zahamowały gry, ale też nie takie że się wpada pach pach i do przodu, co do grafiki... No ładnie ładnie. Pokłon, ale jakby do tego dodali AA x4 to mamy murowany shocker graficzny na konsole nowej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza gra na PS3 i jestem oczarowany. Właśnie skończyłem pociąg. Dawkuje sobie grę tak jak co po niektórzy. 3-4 rozdziały i spać ; ]

 

Napisze tylko jakie gra ma błędy, a co! Moge : P

 

- latarka. Przypięta do paska powinna świecić na wprost, jednak jak się kamerę obróci na twarz Drake, latarka zaczyna świecić na ścianę za nim ;]

- można się spierdzieć przy przeciwniku, a on dalej sobie stoi pół metra od bohatera :mrgreen:

 

No i... to by było wszystko. Bo więcej błędów nie ma. W tej grze jest wszystkie tyle ile powinno być. Akcja wyważona, zagadki nie za trudne by nie zahamowały gry, ale też nie takie że się wpada pach pach i do przodu, co do grafiki... No ładnie ładnie. Pokłon, ale jakby do tego dodali AA x4 to mamy murowany shocker graficzny na konsole nowej generacji.

No jak to, uważasz, że to nie jest shocker graficzny? taki murowany? Ludzie pieją z zachwytów, to będzie gra roku w każdej kategorii (nawet lepszej strategii nie było :lol:), a ty narzekasz na brak AA x4 :D ty fanboju iksboksa, kupiłeś ps3 aby narzekać na grafikę!! skandal! masz za duży tv człowieku! ;)

 

btw. to chodzi w 1080p/60fps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. to chodzi w 1080p/60fps?

w 120fpsach na 4 telewizorach full hd jednocześnie :lol: :lol: :lol:

 

A tak serio, to ciężko podać jakikolwiek tytuł, który na konsolach wygląda lepiej (powtarzam: "lepiej", a nie "równie dobrze") niż Uncharted 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można powiedzieć że U2 ma grafikę tylko dobrą. Ma bardzo dobrą. Ale mówię, jakby dodali AAx4 to by pięknie wygładziło miejscami poszarpany obraz : )

Gra chodzi w 720p.

wymuszasz 1080p i juz masz ladne przeskalowanie z rozmyciem i mniejsze zabki ;)

 

btw: gra kopie zadek. jeszcze jak posluchac w jaki sposob chlopaki wykorzystuja Cell, to az zal jak zacofane sa w tej kwestii zwykle blaszaki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ps3 wpięta jest pod telewizor bez full hd. Jestem obecnie w 23 rozdziale i przestałem zwracać uwagę na brak AA ponieważ żal że zaraz skończy się przygoda jest ogromny i wszystko przysłania ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...