Skocz do zawartości
Blackwhite

Padła Moja Płyta - Jaką Teraz?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić jakąś płytę główną dobrą do OC mojego porca i stabilną.Dobrze również,żeby można na niej było zamontować mojego GTX'a bez żadnych problemów - kondensatory za PCIE i takie tam ;P

Cena do 550 -600 pln - i tak niedługo przesiadka na nowy socket.

Preferuje DFI, Foxconn - ale jeśli macie jakąś inną sensowną propozycję to słucham uważnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra a co takiego super jest w tym Biostarze?Na prawdę warto?Słyszałem ,że bios jakiś zagmatwany ;)

A czy ktoś się wypowie na temat Asusa P5QE?

 

A może jednak trochę wyższa liga i Rampage Formula? - Warta tej kasy?

Edytowane przez Blackwhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra a co takiego super jest w tym Biostarze?Na prawdę warto?Słyszałem ,że bios jakiś zagmatwany icon_wink2.gif

A czy ktoś się wypowie na temat Asusa P5QE?

 

A może jednak trochę wyższa liga i Rampage Formula? - Warta tej kasy?

Dobre OC, stabilna i raczej mało problemowa przy wysokim OC. Biosa jak bios...w DFI też ktoś sie może pogubić jak w innej płytce więc..niema co dramatyzować ;) P5Q-E nieco gorsza od Deluxe, też fajne OC itd itp. więc zawieść się nie zawiedziesz bo mobo jest bardzo dobre. Rampage IMO nie warto, przerost formy nad treścią troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ja nie potrzebuje dużego OC - 4 GHz i tyle 24/7 - nie bawię się w bicie rekordu na FSB ;)

Co do Asusa to czytałem ,że PL jest tragiczne i stracę na wydajności nie utrzymując wysokiego FSB - odpada, mnie to nie bawi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo P45 ma ogólnie wysokie PL jak chcesz duże FSB. W takim razie bierz coś dobrego na P35, będziesz mógł dac mniejsze PL, wprawdzie kosztem nieco niższego FSB ale na P35 przy dobrym PL wyciśniesz spokojnie 500mhz fsb. Wtedy proponuje DFI DK P35/ Asus P5K-E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...