Skocz do zawartości
skinny500

Karty Kredytowe - Jakie żeby Nie Płacić Prowizji Przy Pobieraniu Gotówki Z Bankomatu?

Rekomendowane odpowiedzi

Był topick o kartach kredytowych, ale zupełnie niezwiązany z tematem.

Mam kartę kredytową z mbanku, ale przy wypłacaniu gotówki z bankomatu skasowało by mi od razu 3% od wypłacanej kwoty. Jakie banki oferują kredytówki bez takiej prowizji? Kiedyś chyba standardem był brak prowizji i myślałem że do tej pory tak jest, dopiero przy otrzymaniu karty dowiedziałem się o trzech procentach.

 

Miałem mieć kartę z City Banku ale z niewiadomych mi powodów nie przyznali, chociaż spełniałem warunki i podobno miało nie być najmniejszych problemów z jej przyznaniem. Ale podejżewam, że tam też była by jakaś prowizja przy wypłacaniu gotówki.

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był topick o kartach kredytowych, ale zupełnie niezwiązany z tematem.

Mam kartę kredytową z mbanku, ale przy wypłacaniu gotówki z bankomatu skasowało by mi od razu 3% od wypłacanej kwoty. Jakie banki oferują kredytówki bez takiej prowizji? Kiedyś chyba standardem był brak prowizji i myślałem że do tej pory tak jest, dopiero przy otrzymaniu karty dowiedziałem się o trzech procentach.

Żaden bank. Dodatkowo przy transakcji gotówkowej z karty kredytowej nie ma grace periodu, ergo KK nie służy do wypłacania pieniędzy z bankomatu.

 

Miałem mieć kartę z City Banku ale z niewiadomych mi powodów nie przyznali, chociaż spełniałem warunki i podobno miało nie być najmniejszych problemów z jej przyznaniem. Ale podejżewam, że tam też była by jakaś prowizja przy wypłacaniu gotówki.

Nie ma takiego banku. Jest co najwyżej Bank Handlowy w Warszawie używający nazwy handlowej citi handlowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli koniecznie poszukujesz takiej funkcjonalności, to można lepiej zwyczajnie ustawić debet w swoim koncie?

Druga opcja (bardzo na około), KK z możliwością przelewów, które traktowane są jako transakcje bezgotówkowe. Wtedy przelewasz na swój ROR. Czasochłonne i mało wygodne. Jednak problem w tym, że mało gdzie są one za darmo lub stosunkowo tanie. Np. w Getinie (którego KK ma taką funkcjonalność) żeby zrealizować taki przelew trzeba iść do placówki. Chwile Alior oferował taką funkcjonalność, ale szybko się z tego wycofali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cash back->3164010[/snapback]

Chwile Alior oferował taką funkcjonalność, ale szybko się z tego wycofali.

Chyba się zmartwili jak wyszło że majstrowali przy TOiP ;)

A przelewy tego typu praktycznie wszędzie są "oprocentowane" i to zazwyczaj z pewną kwotą minimalną.

 

Jak już rzeczywiście ktoś ma regularnie potrzebę zadłużania się gotówkowego to sensowną alternatywą jest kredyt odnawialny który kosztem rocznej opłaty jest często sporo tańszy niż debet w koncie (i łatwiej otrzymać sensowny limit)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...