Jump to content
netmajor

Sprzedam Ibm T40!super Wypaśny!

Recommended Posts

Sprzedam laptopa IBM z biznesowej, tytanowej serii T40.

Stan laptopa - bardzo dobry,

Specyfikacja produktu:

* model T40

* firma IBM

* chipset Intel i855PM

* procesor Intel Pentium M Centrino Banias 1500 MHz, 1024 kB cache

* matryca 14 cali XGA 1024 x 768 24-bit (16.7 million colors)

* karta graficzna ATI Mobility Radeon 7500 32 MB DDR (pamięć własna, nie pobiera z pamięci RAM) //poddana przelutowaniu chipsetu dzięki czemu działa idealnie jak od nowości! :D

* dysk twardy

SAMSUNG Spinpoint M HM160HC 5400 rpm,jak nowy!! kilka miesięcy działania :razz:

* pamięć RAM DDR 1280 MB = 1024 MB + 256 MB

* ilość banków pamięci RAM 2 szt

* napęd optyczny DVD/CD 8x/24x

* nagłośnienie SoundMAX z wbudowanymi głośniczkami i mikrofonem

* interfejsy 2x USB 1.1, 2x PCMCIA, VGA, lpt, lan rj45, modem rj11, audio in, audio out

* łączność bezprzewodowa:

IRDA (wbudowana) 4 Mb/s

Wifi 802.11 g

* łączność Intel 10/100 MBps Ethernet Rj45, modem Rj11

* urządzenie wskazujące touchpad i trackpoint

* bateria wskazuje w systemie 1.5 godziny gotowości do pracy

* waga ok. 2,2 kg

* wymiary (cm) 2,66 x 25,5 x 31,1

* inne cechy: klawiatura qwerty(niemiecka) , obudowa tytanowa, stabilna konstrukcja i zawiasy, wbudowana lampka do pracy w ciemności

Na dniach podam fotki!

Kontakt:

GG: 1302395

Email: netmajor@gmail.com

Moja cena to ok 1300zł

Proszę o wasze propozycje :smile:

Edited by netmajor

Jest napisane, że bateria trzyma do ok 1.5 h ,ma tylko 30% pojemności tylko :/ ale jest dobra jak widać :)

Popatrz na ceny na allegro i zobaczysz że gorsze konfigi T40 chodzą powyzej 1000zł.

A T40 nie porównuj z acershitem. To jak niebo a ziemia. IBM nie potrzebuje gwarancji, gdyż sama nazwa T40 jest gwarancją bezproblemowej pracy przez lata,czego acer Cie nie zapewni...

Popieram, sam uzywam sluzbowego T41, ktory lada dzien bedzie wymieniony i stanie sie moja wlasnoscia :)

Co do tych laptokow musze przyznac ze sa niesmiertelne biorac pod uwage liczbe upadkow jakie moj zaliczyl, ile razy prawie sie ugotowal w torbie jak za szybko go spakowalem i nie sprawdzilem czy sie zhibernowal :) itd itp... zabic sie go nie da, chyba ze mlotkiem :)

Nic nie piszesz o baterii, ile trzyma?

Skoro propozycje - realnie 600-700zeta moge zaproponowac za ten konfig.

Za 1300 ide i kupuje do sklepu jakiegos acerka z lepszym konfigiem i gwarancja.

gdzie można dostać T40 po 600-700 zł?

kupiłbym od razu z 10szt. - serio!! :)

Przestancie pitolic takie glupoty.Co z tego,ze jest niezniszczalny,jak we wnetrzu staroc :damage_wall: Druga sprawa fakture wystawisz?? bo jak nie,to za 2000zl kupisz juz calkiem niezla maszyne,a tyle mnie wychodzi po odliczeniu podatkow.Czasy gdy za byle wyeksploatowanego smiecia bralo sie jak za zboze dawno minely.

Edited by grzeg255

Przestancie pitolic takie glupoty.Co z tego,ze jest niezniszczalny,jak we wnetrzu staroc :damage_wall: Druga sprawa fakture wystawisz?? bo jak nie,to za 2000zl kupisz juz calkiem niezla maszyne,a tyle mnie wychodzi po odliczeniu podatkow.Czasy gdy za byle wyeksploatowanego smiecia bralo sie jak za zboze dawno minely.

Nie kazdy zrozumie (lub stara sie nie zrozumiec) tego o czym grzeg255 napisal.

Powodzonka przy sprzedazy!

kupiłbym od razu z 10szt. - serio!! :)

kolekcjoner antykow i starych maszyn do pisania :D ? :lol2:

Tez mam T40 z tym, że mialem do sprzedania 2 baterie (po ok 2h) procek to 1,7Ghz ale Dothan 2Mb i dysk na gwarancji kupiony na wiosne 2008 r. Seagate Momentus 160gb 5400.3 i za 999pln nie bylo chetnych na tym forum przynajmniej :)

Nie dawalem go na allegro jeszcze bo tam to sa inne prawa :)

z ceny mogę spuścić oczywiście bo do negocjacji jest ;) Ale do sensownej kwoty, Najważniejsze to sprzedać :D

Nie ma co się okłamywać że lapek to nie demon prędkości ale w UT,CS można pograć spoko :) Najlepiej pasuje do osób mobilnych,bo jemu rzucanie nie straszne:D

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.