Skocz do zawartości
kris003

Bardzo Meczacy Prolem Z Urzadzeniem Wielofkc.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam urzadzenie wielofunkcyjne hp PSC 1510. Na nic nie narzekam oprocz jej rzeczy, ktora potrafi dobic. A wiec, niedawno kupilem do niej dwa orginalne tusze bylem zadowolony wszystko pieknie ladnie. Oczywiscie na poczatku trzeba wydrukowac strone testowa itp, zrobilem to, komunikat ze wszystko OK wiec bylem zadowolony. Ktoregos dnia znow chcialem cos wydrukowac i znow na dzien dobry komunikat, ze trzeba drukowac strone testowa cos mnie zdziwilo lecz wydrukowalem lecz to marna strata tuszu. Potem moglem drukowac normalnie. Sytuacja powtarza sie co kazde wlaczenie drukarki! Gdy nie wkladam papieru, dostaje komunikat ze brak papieru i gdy chce wydrukowac cos innego nie da sie, najpierw musze wydrukowac ta strone testowa nie wiem co jest grane, co zle zrobilem? Gdy chce anulowac drukowanie, nie da sie mam caly czas "anulowanie" lecz nic to nie daje. Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc! Przepraszam za troche dziecinny i poplątany jezyk, lecz tego chyba nie da sie inaczej wytlumaczyc =/.

Edytowane przez kris003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wydrukujesz stronę testową to trzeba postąpic zgodnie z instrukcją na niej wydrukowaną tzn. położyć odpowiednio stronę testową na skanerze i zeskanować. To chyba coś do sprawdzenia głowicy drukującej. I tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...