Skocz do zawartości
pysiul86

Co Będzie Tak Naprawdę Najlepszę Za Kwotę 1800 Zł Maksymalnie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie

 

Mam do was bardzo ważną sprawę, planuje obecnie zakup jakiegoś dobrego monitora do komputera, planuje zakup monitora 24 cale FulHD. Jest tego tyle na rynku i tyle róznego rodzaju, że sam nie wiem co mam wybrać.

 

Obecnie posiadam następjącą konfigurację komputera:

 

AMD X2 5200, Abit KN9, DDR2 OCZ Gold 800. GeForce 7900GS Zalmann, BeQuait 500 W

 

Do tego jest monitor na matrycy MVA - jest to model FP93GP, uważam że jest to dobry monitor, nie narzekałem na niego z moją konfiguracją działał wyśmienicie.

 

Przyszła jednak pora na wymiane całego zestawu na nowy, w lutym będe brał nowe częsci do komputera i będzie to coś w granicach 4 tysięcyt zł. Myślę że taki sprzęt będzie bardzo juz dobry.

 

 

 

 

Do tego będe chciał zakupić w chwili już obecniej monitor, będzie to tak jak wspominałem monitor 24 calowy.

 

Będę go używał głównie do pracy z tekstem, do internetu, do grafiki komputerowej - mama się zajmuje ale amatorsko, będzie także używany do gier, gram w need for speeda undercover, GTA 4, nie wiem komletnie co mam kupić, tyle tego jest na rynku.

 

 

 

Myślałem nad 2 modelami:

 

LG W2452V-PF

 

HP LP2475W

 

 

1 jest tańszy i podobno dobry, ale z tego co słyszałem to troszk episzczy nie wiem czy to jest prawda, ten 2 mi się podba ale nie wiem czy taka cena - 1800 zł (za tyle mam obecnie możliwość załątwienia tego monitora)

 

Jak sądzicie warto dołożyć do HP czy lepiej brać tańszego LG ale za to z lepszą gwarancją, bo tak na dobrą sprawę nie wiem jak wygladają gwarancję w HP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej HP. Lepsza matryca, kąty. Skoro Twoja mama działa coś z grafiką, to musisz co najmniej zaopatrzyć się w odpowiedni profil i ustawienia składowych. Co do gwarancji, to w HP jest standardowa, więc jak będziesz miał kilka "uszkodzonych" pikseli to nic się nie da z tym zrobić. Ewentualnie możesz dogadać się ze sprzedawcą, czy wymieniłby Ci na inny model jakby wyskoczyły jakieś bady. Jeśli nie, to jedyne wyjście to podłączyć w sklepie i obejrzeć. No ale to nie daje gwarancji, bo piksele mogą wyskoczyć nawet po kilkuset godzinach pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dałbym sobie spokój dołożył 200 i kupił 32 calowego samsunga.....

"Będę go używał głównie do pracy z tekstem, do internetu, do grafiki komputerowej - mama się zajmuje ale amatorsko"

 

taa... faktycznie najlepiej się tu sprawdzi telewizor 32"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wam szczerze ze nie potrzebuje telewizora do tego rodzaju pracy, pyzatym telewizor mam już LG i niekiedy sobie podłączam do niego ale tak jak mowie, wole jakiś monitor, ten LG jest dobry czy odczuje jakaś różnice miedzy tym HM albo inaczej miedzy swoim obecnym na MVA Benq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co no owszem można go oddać ale tak jak mowie to tez na pewno zalezy od osoby która porostu to sprzedaje bąz też sklepu, wiem że to jest bardzo dobry monitor. Acz kol wiek myślę nad tym LG, jak wy sądzicie co z tym LG, czy to jest dobry monitorek ?

 

Godny polecenie, jak w nim z podświetleniem ekranu ? Jak z kontami widzenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...