Skocz do zawartości
ryba

[relacja] Poznań Game Arena 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika


Jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić, pod koniec listopada stolica wielkopolski zmienia się w mekkę wszystkich graczy nie tylko z samego Poznania, ale i tych spoza miasta, czy nawet województwa. Nasza największa rodzima impreza dla fanatyków gier komputerowych, fabularnych i sportów ekstremalnych, nazywana również często „polskim Games Convention” odbyła się po raz piąty. Ogromne rzesze młodych ludzi zawitały i w tym roku, co w mieście dało się już odczuć dzień wcześniej. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z bardzo obszerną relacją z tegoż wydarzenia!


Czytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wistler świetnie "napiętnowałeś" tą fatalną organizację przy wejściu jak i organizację "przestrzenną" na targach. Może organizator weźmie to sobie bardziej do serca i uniknie tych błędów w kolejnych edycjach. Szczerze był bym za tym aby powrócono do wersji z pawilonem 15 i wejścia od ul. Głogowskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Art OKi.

 

Nie dało by się pomiędzy fotkami zrobić choć 1 linijki przerwy :?: (teraz to się trochę zlewa...)

Kierować prośby do ryby, nie mam tutaj jeszcze uprawnień ;)

 

 

Wistler świetnie "napiętnowałeś" tą fatalną organizację przy wejściu jak i organizację "przestrzenną" na targach. Może organizator weźmie to sobie bardziej do serca i uniknie tych błędów w kolejnych edycjach. Szczerze był bym za tym aby powrócono do wersji z pawilonem 15 i wejścia od ul. Głogowskiej.

Ja tam nie wracałbym nawet do 15 (mało miejsca) tylko zorganizował to na jakiejś mega wielkiej hali, gdzie trzy razy tyle stanowisk by się zmieściło.

 

 

Ja Cie znajde za ta fotke! :P , nie myslalem ze az tak zle wygladalem :P

Szukaj, szukaj :P

 

 

dobra recka wistler/ryba;)

Dziękujemy za dalece rozwiniętą i konstruktywną krytykę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Cie znajde za ta fotke! :P , nie myslalem ze az tak zle wygladalem :P

:lol2:

Ja ciebie ostatnio widziałem jak tak wyglądałeś spijając piwo o 7 rano na (po) mojej 18stce, nawet jeszcze gdzieś zdjęcie mam :D Z tego wynika że chlałeś całą noc przed targami :D

Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

relacja spoko ;] Szkoda, ze nigdzie na foto mnie nie bylo :P Lazilem po targach w koszulce z zielonym napisem "-=[YaKuZa]=- Buziak" :P Ogolnie mam dziwne odczucia na temat tej imprezy. Jak dla mnie impreza w porownaniu do I-szego PGA byla slaba. Rozumiem, ze co niektorzy chca ogladac sprzet itp. Ale, zeby nie zorganizowac free-playowego turnieju 5 vs 5 w jakas dobra gierke, lekka zenada.

 

 

Bylem na turnieju X360 w budynku multimedialnym na macie i musze powiedziec, ze tam sie dopiero czulo ducha PGA jak ludzie siadali i grali turnieje free-play w Halo3 i GoW2.

 

 

Kolo stoiska gdzie rozgrywany byl turniej w Warcrafta 3 1 on 1, ludzie dyskutowali na temat dlaczego nie bylo by mozna urzadzic np. free-play 5vs5 w DOTE. Nie mowcie, ze jest to mapa, ktorej nie stworzyl blizzard i nie bedzie na niej turniejow bo jest to w brew jakims regulom. Blizzard sam sie przyznaje, ze ekipa tworzaca gre nigdy nie wpadla na pomysl stworzenia takiej rozgrywki, co za tym idzie tworcy gry bardzo chwala mape i sami robia na niej turnieje poniewaz zabawa jest przednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...