Skocz do zawartości
Cortez08

Rozbudowa - Zasilacz + Grafika + Ram

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mój sprzęt to CPU c2d e6300, płyta MSI 965P Neo, RAM Kingston 2x512 MB 667 Mhz, grafika GeForce 7300 GT i zasiłka ProComp 400W. W planach mam podkręcić procesor, wymienić karte graficzną na jakiegoś 9600GT, dokupic ramu i wymienić zasilacz bo boje sie że obecny może niepożyc za długo :wink: Co byście mi polecili kupic?? Ewentualnie jakieś inne pomysły? Do wydania mam ok 500-550zł.

 

Z góry dzięki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te 500 z grafiką to będzie kiepsko niestety.

 

Ale ram to adata extreme 800 cl4 2x2gb tanie i dobre albo bardziej budżetowo Gaming albo coś z oferty Corsair.

Zasilacz sądzę że Amacrox Warrior 450W spokojnie starczy/ dla większej ciszy ale i drożej proponuje BeQuiet 430 ;)

 

Geforce 96 najtańszą 512MB palita ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za pomoc. Na razie mam możliwość kupić nowy BeQuiet Straightpower E5 450W za 200 zł. Opłaca sie? Dobry będzie do mojego zestawu? A z resztą rzeczy poczekam do po świąt, może coś stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BeQuiet Straightpower E5 450W za 200zł to świetna okazja ;] Szukaj jakiejś kości 2GB ram co daje około 280zł więc zostaje około 300zł na grafike gdybyś coś wykrzesał jeszcze. Zatem szukasz najtańszego 9600GT lub używki 8800GT/9600GSO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne rady, bo odkąd 8800GT zostało wycofane z dystrybucji, ceny porobiły się kompletnie z (_Y_). Oczywiscie sugeruję się tutaj Allegro, może znajdziesz jakiegos dobrego samarytanina, ktory odda grafike za grosze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...