Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
patryk274

Ati Stream

Polecane posty

Jak włączyć ATI STREAM w ATI Avivo Video Converter. Albo skąd to ściągnąć, liczę na szyba odpowiedz.

Mam HD4850 zainstalowany od nowa windows i najnowsze sterowniki ATI 8.12. Co mam zrobić żeby Avivo Video Converter korzystał z GPU

Mam HD4850 zainstalowany od nowa windows i najnowsze sterowniki ATI 8.12. Co mam zrobić żeby Avivo Video Converter korzystał z GPU

Też przyłączam się do pytania. WinXP HE SP3, Driver 8.12 z CCC (czyli wymagany pełny pakiet do AVIVO), R4850 i zarówno uruchomienie CCC (uwaga: dostęp tylko w trybie basic), jaki i ATIXcoder z ATT Raya Adamsa daje tem sam wynik - przy konwersji GPU "obciążone" na 0%, oba rdzenie CPU na 100% i szybkość odpowiada typowej konwersji przez CPU, a nawet wolniej i z małą ilością opcji? WTF? Akceleracja GPU działa tylko pod Vistą czy co?

Ja próbowałem u siebie i 1,5godzinny film przerobiło mi w 6minut z małym haczykiem ;) Oczywiście używam visty.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.