Skocz do zawartości
Arczi

Jaka Podkładka Pod Mysz Laserową ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj i dzisiaj niestety moja główna podkładka - Sharkoon Xurface uległa zniszczeniu w dość śmieszny sposób :lol2: Długo by opowiadać, napisze o tym jutro jak coś fajnego doradzicie, bo teraz za bardzo czasu nie mam. Druga moja podkładka to Steelpad QcK mini, ale ta myszka laserowa pracuje na niej po prostu źle, żeby nie powiedzieć fatalnie. Kursor jest dużo mniej precyzyjny niż na tamtym Sharkoonie, jakby czasami uciekał. Nie wiem co jest tego powodem.

Chciałem sie podpytać o jakąś nową podkładke pod tą mysz. Z góry mowie, że nie chce inwestować więcej jak 20zł. Czy byłaby dobra jakaś za 10zł z MediaMarktu albo lokalnego sklepu komputerowego ? Ew. jakaś tańsza ze złodziejtronika.

Dzieki za wszystkie odpowiedzi, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego czytamy ze zrozumieniem ;)

Druga moja podkładka to Steelpad QcK mini, ale ta myszka laserowa pracuje na niej po prostu źle, żeby nie powiedzieć fatalnie. Kursor jest dużo mniej precyzyjny niż na tamtym Sharkoonie, jakby czasami uciekał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój błąd;)

szczerze, to nie wiem co na to inni, ale możesz wypróbować ceratę. Wiem śmieszne ale prawdziwe. Kiedyś używałem kawałek odwróconej ceraty jako podkładkę. Jak ją odwrócisz to zazwyczaj jest na spodzie ta siateczka taka, ona się świetnie sprawuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...