Skocz do zawartości
AVENGER

Mam kubek Intela :)

Rekomendowane odpowiedzi

Bylem dzis na IDF (Intel Developer Forum) organizowanym przez Politechnike Opolska, glownie dla studentow informatyki tej uczelni, czyli takich szczesciarzy jak ja :):).

 

No wiec gosc przyjechal z Gdanska, z jakiejs tam podobno glownej ich siedziby w Polsce. No i gadal duzo ciekawych rzeczy, byly testy P4M z HT i bez, wszysto na projektorach puszczali. Gosc strescil tez architekture Itanium 1 i Itanium 2. Ale zapewne najciekawsze dla wszystkich bedzie to ze w planach intela dotychczas mowiono o 10GHz w 2005, a ten koles mowil o 25GHz w 2009. Aha n i kubek z logo intela i P4 dostalem :):). Byly jeszcze koszulki (troche kapiaste bo jaskrawo pomaranczowe) i jej nie wziolem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ciekawe czy ten sam gościu robił prezentację co u nas na Politechnice Gdanskiej :)

Co prawda nasza prezentacja była bardziej propagandowa i mało techniczna (rozpoczecie pierwszego semestru ;) ), tyczyła się mozliwosci zatrudnienia w firmie po tym kierunku, ale miło że WIELKIE korporcje pamiętają o MALYCH studentach :). Jednak najlepszy motyw był gdy podczas prezentacji w PowerPoincie wyskoczyła plansza: "progam wykonał nieprawiłowa operacje .... blablabla" sala wybuchła smiechem, gostek się trochę zmieszał :) , ale skwitował to stwierdzeniem "to nie my to Micro $oft" :lol: . My dostalismy tylko indeksy kubków nie :( .

PS Oczywiście niezapomnieli sie pochwalić, że zasponsorowali naszej uczeli najmocniejszyo komputer w europie centralnej ;)

PS2 Ja bym wolał prezentację AMD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...0Jednak najlepszy motyw był gdy podczas prezentacji w PowerPoincie wyskoczyła plansza: "progam wykonał nieprawiłowa operacje .... blablabla" sala wybuchła smiechem, gostek się trochę zmieszał :) , ale skwitował to stwierdzeniem "to nie my to Micro $oft" :lol: (...)

PS2 Ja bym wolał prezentację AMD.

Kiedyś byłem na oficjalnej prezentacji Windows 98 i też był podobny motyw, system się wywalił, ale gość nie mógł zrzucić tego na Microsoft :wink: więc powidzał że to wczesna wersja i jeszcze to poprawią.

Do PSa widzisz, AMD nie dba tak o PR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...0Jednak najlepszy motyw był gdy podczas prezentacji w PowerPoincie wyskoczyła plansza: "progam wykonał nieprawiłowa operacje .... blablabla" sala wybuchła smiechem, gostek się trochę zmieszał :) , ale skwitował to stwierdzeniem "to nie my to Micro $oft" :lol: (...)

PS2 Ja bym wolał prezentację AMD.

Kiedyś byłem na oficjalnej prezentacji Windows 98 i też był podobny motyw, system się wywalił, ale gość nie mógł zrzucić tego na Microsoft :wink: więc powidzał że to wczesna wersja i jeszcze to poprawią.

Do PSa widzisz, AMD nie dba tak o PR.

Bo AMD wie gdzie wydawać kase zeby nie zdzierać z klientów a Intel tyle iągnie bo co chwile kase na bzdury wydaje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Aha n i kubek z logo intela i P4 dostalem :):). Byly jeszcze koszulki (troche kapiaste bo jaskrawo pomaranczowe) i jej nie wziolem.

A trzeba bylo, to bys opchnal na allegro, albo sprezentowal komus :D

 

Swoja droga...Ciekawe na jakim sprzecie bede siedzial w 2009 (jezeli bede mial kompa :mrgreen:)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...